Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Dobranoc pipole 😘

Kolorowych pipko 😂
Dragon842
Dragon842
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: anfet4minka: Dobranoc pipole 😘dobranoc :* az szoook, ze tak szybko uciekasz w kimono :D Dragon842: Tak tłoczno było, brak słów a statki? Jestem zawiedziony, mówiąc krótko nudadlaczego? Duzo bylo, czy tyle co kot naplakal?

No właśnie kilka statków było, nic nowego. W tamtym roku było lepiej
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 czerwca 2019

Ja to myślę , że Asia spać nie idzie..jutro nam opowie co ją boli 😜

oam
oam
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Ja to myślę , że Asia spać nie idzie..jutro nam opowie co ją boli 😜
hahahaha d83dde02 wszystko jest mozliwe!! :D

Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: No właśnie kilka statków było, nic nowego. W tamtym roku było lepiej
ja od lat juz na tej imprezie sie nie pojawiam. Pamietam jak polaczyli dni morza z eska music awards, w tym tlumie dostawalam ataku paniki, za duzo ludzi, zaaa duzo! Ciasno, nie szlo jak przejść, i duszno.
Dragon842
Dragon842
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: Ja to myślę , że Asia spać nie idzie..jutro nam opowie co ją boli 😜hahahaha wszystko jest mozliwe!! :D Dragon842: No właśnie kilka statków było, nic nowego. W tamtym roku było lepiejja od lat juz na tej imprezie sie nie pojawiam. Pamietam jak polaczyli dni morza z eska music awards, w tym tlumie dostawalam ataku paniki, za duzo ludzi, zaaa duzo! Ciasno, nie szlo jak przejść, i duszno.

Nie lubię takich tłumów dlatego po pracy lubię pospacerować sobie a unikam wielkich imprez
oam
oam
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Nie lubię takich tłumów dlatego po pracy lubię pospacerować sobie a unikam wielkich imprez
no w sumie ja tez wole spokój i cisze:)
Dragon842
Dragon842
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Dragon842: Nie lubię takich tłumów dlatego po pracy lubię pospacerować sobie a unikam wielkich imprezno w sumie ja tez wole spokój i cisze:)

To zapraszam na spacer
oam
oam
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To zapraszam na spacer
dzieki ale nie ma tak latwo 😁
Dragon842
Dragon842
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Dragon842: To zapraszam na spacerdzieki ale nie ma tak latwo 😁

Hahaha ja skromny facet z zasadami haha
oam
oam
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha ja skromny facet z zasadami haha
Moj mnie nie pusci, a i sama z obcymi sie nie umawiam. :P
Dragon842
Dragon842
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Hahaha ja skromny facet z zasadami hahaMoj mnie nie pusci, a i sama z obcymi sie nie umawiam. :P

Ok
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

A pudło bo poszłam spać.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: A pudło bo poszłam spać.

Halo, halo, halo! Dobry dzien! :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019

Bry 😁. Wkoncu pochmurny, uffff

oam
oam
  28 czerwca 2019

U mnie tak samo, aż miło :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.