Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

mathevx9
mathevx9
  1 lipca 2019

sieemankoo

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

Ciągnie sporo bo ja mam rozliczenie na 22, wiec za jakieś 2 tyg działania 4o-50 zł więcej. Za maj miałam 109 zł za czerwiec 141 zł tyle że mnie nie było jeden tydzień. Czy dużo nie wiem ile za nią dałam - na pewno ponad 1000 zł teraz nowsze modele kosztują chyba 1500-1700 zł bo kupowaliśmy je do pracy. W sypialni wychłodzić mi fajnie i przedpokój też, no niestety reszta pokoi nie bardzo. Musimy w końcu zamontować tą zwykłą ale na ogół jak już nazbieram te 4-5 tys to nam coś wyskakuje. A wiem że trzeba minimum 2 nawiewy na to mieszkanie

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

Złożyłam wniosek o 500+ na pierwsze dziecko na klime się nazbiera 😂

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ciągnie sporo bo ja mam rozliczenie na 22, wiec za jakieś 2 tyg działania 4o-50 zł więcej. Za maj miałam 109 zł za czerwiec 141 zł tyle że mnie nie było jeden tydzień. Czy dużo nie wiem ile za nią dałam - na pewno ponad 1000 zł teraz nowsze modele kosztują chyba 1500-1700 zł bo kupowaliśmy je do pracy. W sypialni wychłodzić mi fajnie i przedpokój też, no niestety reszta pokoi nie bardzo. Musimy w końcu zamontować tą zwykłą ale na ogół jak już nazbieram te 4-5 tys to nam coś wyskakuje. A wiem że trzeba minimum 2 nawiewy na to mieszkanie
Skad ja to znam, odkladasz kase i nagle bum, musisz wydac na cos innego..
anfet4minka
anfet4minka: Złożyłam wniosek o 500+ na pierwsze dziecko na klime się nazbiera 😂
Jesli Ci sie nalezy tzn mozesz to bierz! :D
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jesli Ci sie nalezy tzn mozesz to bierz! :D


Płace podatki to mi się należy, moje dziecko nie dostało becikowego, nie dostaje też na nie ulgi na dziecko przy rozliczeniu pit. Jesteśmy po prostu samodzielni, ale jeżeli nie ma limitu to oczywiście że wezmę, nie zagłosuje na tą partie ale wezmę. :P i brać będę póki limitu nie ustalą bo jak ustalą to już niestety nie dostanę:P

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Ziemia
Ziemia
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: przesadzasz! Ja zaufalam i zdobylam przyjaciela!

Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Każdy Każdy ma prawo do własnego zdania


xD
To chyba ten mityczny wspaniały charakter, którym loszki nie są zainteresowane. Przedziwne. xD
Dragon842
Dragon842
  1 lipca 2019
Ziemia
Ziemia: oam: przesadzasz! Ja zaufalam i zdobylam przyjaciela! Dragon842: Każdy Każdy ma prawo do własnego zdaniaxD To chyba ten mityczny wspaniały charakter, którym loszki nie są zainteresowane. Przedziwne. xD

Tu na pewno nie szukam zainteresowania
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Tu na pewno nie szukam zainteresowania


No ja bym nie była tego pewna, mam wrażenie że jednak szukasz pogłosu i atencji, patrząc po postach jakie wychodzą spod Twoich palców.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019

Heyka. 😊 nie ma ktos troche deszczu do oddania ??

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: sieemankoo

Witaj 😊
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Heyka. 😊 nie ma ktos troche deszczu do oddania ??


U Ciebie niedawno padało.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: Heyka. 😊 nie ma ktos troche deszczu do oddania ??U Ciebie niedawno padało.

Gdzie, kiedy..??
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

W zeszłym tyg? Mówiłaś że popadało i się ochłodziło. U nas czerwiec 1 deszcz trwający 3 minuty dnia 16.06. I nic więcej, w maju na końcu był jeden dzień gdzie padało i nic,

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: W zeszłym tyg? Mówiłaś że popadało i się ochłodziło. U nas czerwiec 1 deszcz trwający 3 minuty dnia 16.06. I nic więcej, w maju na końcu był jeden dzień gdzie padało i nic,

No bylo chclodniej , ale popadalo to za duzo powiedziane. Zapowiadali burze a spadlo raptem pare kropel ktore zaraz odparowaly jak wyszli słonko , bo gleba byla za sucha zeby to wchlonąć. Koszmar...u nas wszedzie w okolicy trawy pousychane, ziemia spękana. U Was tez tak ? Wczoraj bylismy w N.Targu na słynnych pączkach i lodach (oscypka zapomnialam 😞) i tak nas dogrzało że aż głowa bolała. Zwiedzilismy ruiny starego szpitala , skąd są mega widoki .



Dragon842
Dragon842
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Dragon842: Tu na pewno nie szukam zainteresowania No ja bym nie była tego pewna, mam wrażenie że jednak szukasz pogłosu i atencji, patrząc po postach jakie wychodzą spod Twoich palców.

To tylko przelewanie myśli, nic nadzwyczajnego
Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.