Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

U nas niestety, nawet tego pomoczenia nie było. Jest straszna susza, nawet woda w kranie zimna jest już ciepła ;/ ziemia spękana, klepisko się już robi

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: anfet4minka: Dragon842: Tu na pewno nie szukam zainteresowania No ja bym nie była tego pewna, mam wrażenie że jednak szukasz pogłosu i atencji, patrząc po postach jakie wychodzą spod Twoich palców. To tylko przelewanie myśli, nic nadzwyczajnego

Daj mu spokoj 😉. Chlopak sympatyczny, tylko jskos nie ma szczescia do odpowiednich kobiet. Przynajmniej jest sobą i umie napisać coś madrego , w przeciwienstwie do zdecydowanej wiekszisci facetów tutaj , dla których sklecenie zdania złożonego stanowi nie lada problem.
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

A to prawda Ewka, chociaż wczoraj ucięłam sobie pogawędkę chyba z 24 latkiem, używał słów jakie tu nie padają za często, byłam pod wrażeniem, prawdopodobnie oczytany młodzieniec. Dragon ma tą przewagę że potrafi sklecić zdania :) czasami wielokrotnie złożone ale potrafi. Musi zostać, bo w gąszczu chwastów jakiś krzew musi być.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dragon842
Dragon842
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dragon842: anfet4minka: Dragon842: Tu na pewno nie szukam zainteresowania No ja bym nie była tego pewna, mam wrażenie że jednak szukasz pogłosu i atencji, patrząc po postach jakie wychodzą spod Twoich palców. To tylko przelewanie myśli, nic nadzwyczajnego Daj mu spokoj 😉. Chlopak sympatyczny, tylko jskos nie ma szczescia do odpowiednich kobiet. Przynajmniej jest sobą i umie napisać coś madrego , w przeciwienstwie do zdecydowanej wiekszisci facetów tutaj , dla których sklecenie zdania złożonego stanowi nie lada problem.

Właśnie tak pomyślałem, chyba ważniejsze że człowiek piszę coś mądrego i wypowiedź nie kończy się na jednym zdaniu. Jestem facetem ale popieram, nie którzy szukają tylko sposobu jak zaciągnąć kobietę do łóżka a nie potrafią nic normalnego napisać. Najgorsze że tanie miłe słówka imponują kobietom, niestety.
Dragon842
Dragon842
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: A to prawda Ewka, chociaż wczoraj ucięłam sobie pogawędkę chyba z 24 latkiem, używał słów jakie tu nie padają za często, byłam pod wrażeniem, prawdopodobnie oczytany młodzieniec. Dragon ma tą przewagę że potrafi sklecić zdania :) czasami wielokrotnie złożone ale potrafi. Musi zostać, bo w gąszczu chwastów jakiś krzew musi być.

Dziękuję za miłe słowa
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: A to prawda Ewka, chociaż wczoraj ucięłam sobie pogawędkę chyba z 24 latkiem, używał słów jakie tu nie padają za często, byłam pod wrażeniem, prawdopodobnie oczytany młodzieniec. Dragon ma tą przewagę że potrafi sklecić zdania :) czasami wielokrotnie złożone ale potrafi. Musi zostać, bo w gąszczu chwastów jakiś krzew musi być.

Dokladnie, masz rację. Tez mi sie zdarza, że napisze przysłowiowy małolat tak mądry tekst, że az sie człowiek zastanawia gdzie on się uchował. I sprawdzam 3 razy , czy na pewno ma mniej niz 25 lat. I wraca moja wiara w ludzi , że jeszcze cos się dobrego dzieje na tym świecie
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Przeczytajmojopis: Dragon842: anfet4minka: Dragon842: Tu na pewno nie szukam zainteresowania No ja bym nie była tego pewna, mam wrażenie że jednak szukasz pogłosu i atencji, patrząc po postach jakie wychodzą spod Twoich palców. To tylko przelewanie myśli, nic nadzwyczajnego Daj mu spokoj 😉. Chlopak sympatyczny, tylko jskos nie ma szczescia do odpowiednich kobiet. Przynajmniej jest sobą i umie napisać coś madrego , w przeciwienstwie do zdecydowanej wiekszisci facetów tutaj , dla których sklecenie zdania złożonego stanowi nie lada problem. Właśnie tak pomyślałem, chyba ważniejsze że człowiek piszę coś mądrego i wypowiedź nie kończy się na jednym zdaniu. Jestem facetem ale popieram, nie którzy szukają tylko sposobu jak zaciągnąć kobietę do łóżka a nie potrafią nic normalnego napisać. Najgorsze że tanie miłe słówka imponują kobietom, niestety.


"Tanie słowka imponują kobietom?". Wypdowadzę Cię z błędu. KOBIETY nie lecą na tanie słówka, PUSTAKI tak. Tu jest róznica. Prawdziwa kobieta- znająca swoją wartośc, bedzie wolała być sama niż rozłozyc nogi przed byle kim. Taka prawda. 😉
Dragon842
Dragon842
  1 lipca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Dragon842: Przeczytajmojopis: Dragon842: anfet4minka: Dragon842: Tu na pewno nie szukam zainteresowania No ja bym nie była tego pewna, mam wrażenie że jednak szukasz pogłosu i atencji, patrząc po postach jakie wychodzą spod Twoich palców. To tylko przelewanie myśli, nic nadzwyczajnego Daj mu spokoj 😉. Chlopak sympatyczny, tylko jskos nie ma szczescia do odpowiednich kobiet. Przynajmniej jest sobą i umie napisać coś madrego , w przeciwienstwie do zdecydowanej wiekszisci facetów tutaj , dla których sklecenie zdania złożonego stanowi nie lada problem. Właśnie tak pomyślałem, chyba ważniejsze że człowiek piszę coś mądrego i wypowiedź nie kończy się na jednym zdaniu. Jestem facetem ale popieram, nie którzy szukają tylko sposobu jak zaciągnąć kobietę do łóżka a nie potrafią nic normalnego napisać. Najgorsze że tanie miłe słówka imponują kobietom, niestety."Tanie słowka imponują kobietom?". Wypdowadzę Cię z błędu. KOBIETY nie lecą na tanie słówka, PUSTAKI tak. Tu jest róznica. Prawdziwa kobieta- znająca swoją wartoścn, bedzie wolała być sama niż rozłozyc ogi przed byle kim. Taka prawda. 😉

Mądre słowa i dobre określenie różnicy między kobietą a pustakiem
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

Ja wiem :P dragon czemu ty nie masz szczęścia:P bo nosisz koszulki w kratkę:P ciekawe jakbyś wyglądał w zwykłym t-shorcie:) heheh bo że szczypiorek to widać od razu

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019

Więc zastanow się jeszcze raz. 😉. Wolałbys byc "kozakiem" z taniki tekstami , na które beda leciały "kobiety" z rozłożonymi juz wczesniej nogami ? Ile takie są warte ? Da Tobie , bo sypnąles komplementem , to zapewne daje tez innym. Czułbys się dowartosciowany szastając swoim 'wackiem' na prawo i lewo ? A potem ta "adrenalinka" przy kazdych rutynowych badaniach lekarskich ,czy niespodzianka nie była w gratisie 😜

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

Ewa nie strasz chłopaka:P bo się schowa w swojej łupince

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ewa nie strasz chłopaka:P bo się schowa w swojej łupince

😂😂😂😂. Ja nie strasze- ja uświadamiam 😜
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

Czasami lepiej nie mówić :P

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 lipca 2019

A tak poza tym to kisze w pracy a moje chłopaki świetnie się bawią

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 lipca 2019

Jaki słodziaczek 😍

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.