Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ale się wkurzyłam. Oświadczam że nigdy nic nie kupię w tym beznadziejnym sklepie c&a. Czekam na paczkę od 3 tyg i i tak do mnie nie dojdzie. Zastanawiam się gdzie oprócz fb ich jeszcze obsmarować. Moimi pieniędzmi obracają a paczki nie wyślą. Oszukują strasznie. Ich infolinia jest tak nieudolna że aż słabo się robi. Inspekcja handlowa hmm macie jeszcze jakieś pomysły?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: ale się wkurzyłam. Oświadczam że nigdy nic nie kupię w tym beznadziejnym sklepie c&a. Czekam na paczkę od 3 tyg i i tak do mnie nie dojdzie. Zastanawiam się gdzie oprócz fb ich jeszcze obsmarować. Moimi pieniędzmi obracają a paczki nie wyślą. Oszukują strasznie. Ich infolinia jest tak nieudolna że aż słabo się robi. Inspekcja handlowa hmm macie jeszcze jakieś pomysły
Złożyłaś reklamacje? JEśli nie odbierają telefonu to może spróbuj napisać do nich na @. I co tam sobie zamówiłaś :D
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Złożyłaś reklamacje? JEśli nie odbierają telefonu to może spróbuj napisać do nich na @. I co tam sobie zamówiłaś :D


Koszule biznesowe.
Dzwoniłam do nich 14, bo miałam że paczka niedostarczona, pytałam co jest grane
Dzwoniłam do kuriera 17, bo go znam mówił że nie miał do mnie w ogóle paczek,
Dzwoniłam 17 do c&a gdzie są moje ciuchy
Dzwoniłam 18, bo zostawili 60 km od mnie i tam sobie leży
Dzwoniłam 19 do c&a mieli wysłać ponowne dostarczenie, jak wyślę im nr telefonu który jest podany w sklepie
Dzwoniłam 24 do c&a i dowiedziałam się że wysłali prośbę o kolejną dostawe i czekają
Dzwoniłam dzisiaj do gls, dalej nic nie dostali paczka ma zwrot w poniedziałek, dzwoniłam do c&a a paniusia mi powiedziała że oni nie wysyłali ponownego dostarczenia mimo że wcześniej mówili że tak
W poniedziałek paczka do nich wróci a ja w ciągu 30 dni roboczych odzyskam kase \o/ 2 miesiące zajefajnie.

Dla mnie to jest niedpuszczalne. Jak tam można. Zapytałam pani dlaczego nie mają zaznczonego że paczki są biznesowe, wówczas wzięłabym paczkomat. Mój kurier gls który mi przywozi paczki mówił że nigdy nie dostał dla mnie bo już dostarczał mi w tym czasie 3.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019

I jak tam Asia- cos sie udało zdziałać ?

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

Oczywiście że nie. Ale im walnę takim pismem ze wskazaniem godzin niech odsłuchają co mi mówili. Za to wczoraj kupiłam sobie na chandrę buty i wyobraź sobie że już odebrałam w żabce - poczka poczta polska lol. Teraz siedzę u fryzjera wiec może mi złość, dol i depresja przejdzie. Chociaż jeden gagatek mi humoru popsuł wczoraj

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019

A cóz to za gagatek ??

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

Taki jeden. Tak mnie zdenerwował że przepłakałam całą noc :/

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Taki jeden. Tak mnie zdenerwował że przepłakałam całą noc :/

No co Ty...plakac przez faceta ?? Tożto niegodne..
Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

No widzisz, czasem mi się trafi. Usłyszałam bardzo przykra rzecz dla mnie i tak mnie tak zdenerwowało

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: No widzisz, czasem mi się trafi. Usłyszałam bardzo przykra rzecz dla mnie i tak mnie tak zdenerwowało

Ja to bym sie zrewanzowala z potrójną mocą. W pięty by mu poszło
oam
oam
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Oczywiście że nie. Ale im walnę takim pismem ze wskazaniem godzin niech odsłuchają co mi mówili. Za to wczoraj kupiłam sobie na chandrę buty i wyobraź sobie że już odebrałam w żabce - poczka poczta polska lol. Teraz siedzę u fryzjera wiec może mi złość, dol i depresja przejdzie. Chociaż jeden gagatek mi humoru popsuł wczoraj
o rany, ale padaka z tym zamowieniem. :/ ja przez neta rzadko cos zamawiam, wole zobaczyc na żywo i dotknąć niz bawic sie w glupie odsylanie.

Przykro mi, ze ktos tak Cie zranil ze wylałaś morze łez.. Żaden facet nie jest wart kobiecych łez i odwrotnie. Jeśli to Twoj mąż to postaw go ostro do pionu, jesli ktos inny to zrob takd83ddc47
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Ja to bym sie zrewanzowala z potrójną mocą. W pięty by mu poszło
d83ddc4dd83ddcaa

Cala ja, też bym tak zrobiła!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 czerwca 2019

Oam - solidarnosc jajników 💪
Asia - nie warto. Zwlaszcza przez faceta

Avatar u偶ytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znak贸w)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

Oam akurat tym razem nie mąż nie ważne. Przez neta sporo zamawiam, bo mi wygodnie. Kupiłam na Allegro wczoraj buty - no fakt u sprzedawcy u którego kupuje co roku 😆 bo tylko on ma zawsze nowe kolory sholl heven a ja te buty kocham miłością a w sumie tyle lat co Ty masz 😆 mniejsza o to. Patrzę po południu O nie poczta polska, a zamówiłam do żabki 😆 wieczorem były już u mnie na sortowni w mieście. Wiec rano mówię kumpeli wjechały na nasza śląska sortownie, obstawiamy środka czwartek? Ona mówi e daj szanse wtorek. Wychodzę z pracy dostaje SMS do odbioru. 😆 moje zdziwienie gigantyczne. Od zakupy do odbioru doba. Znam swój rozmiar na tego producenta wiec kupuje tym bardziej że ten produkt jest mało dostępny w sklepach. Torebki ze słonia torbalskiego tez tak kupowałam zawsze - napisałam kupowałam bo wkurza mnie niemiłosiernie że od lat jada na tych samych modelach zmieniając tylko kolorystykę. A to niestety nie dla mnie. U mnie ich sklepu stacjonarnego nie ma. Co do c&a kupiłam pierwszy i ostatni raz choć wiele osób mówiło super ekstra, szybko itd. Gdyby nie to że mi się nie chce jeździć od sklepu do sklepu i szukać rozmiaru pewnie bym tak zrobiła w okolicy 5-7 sklepów. Myślałam że to poważna firma no ale każdy może się pomylić

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  28 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przez neta sporo zamawiam, bo mi wygodnie
Przez neta jestem w stanie zamówić sobie obuwie, ale ubrań typu spodnie czy koszulki wolę nie zamawiać w ciemno. Gdybyś Ty wiedziała jak długo szukałam spodenek! Od początku czerwca, chodziłam i były same krótkie które odsłaniają pół tyłka a ja tak się nie noszę.. Stawiałam na początku na te tańsze sklepy, jakieś sieciówki, ostatecznie dostałam to co chciałam dopiero w ten wtorek w droższych sklepach: zaraz, big star oraz camaieu. Ale warto, jakość kozak, mega wygodne i są nieziemsko fajowe :D
anfet4minka
anfet4minka: Co do c&a kupiłam pierwszy i ostatni raz choć wiele osób mówiło super ekstra, szybko itd. Gdyby nie to że mi się nie chce jeździć od sklepu do sklepu i szukać rozmiaru pewnie bym tak zrobiła w okolicy 5-7 sklepów. Myślałam że to poważna firma no ale każdy może się pomylić
Kiedyś coś u nich kupowałam, ale stacjonarnie, stare dzieje, ogólnie fajne rzeczy mają ale przez neta i tak bym nie zamówiła, chyba że wcześniej bym sobie upatrzyła to i owo w sklepie i upewniłabym się, że dobrze leży :P
oam
oam
  28 czerwca 2019

Wasze zdrowie! Weekend uważam za rozpoczęty :ziober:

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.