Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 czerwca 2018

Życie, takie czasy nadeszły młodzież jest spragniona tego.

HardStyled83ddd0a
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  28 czerwca 2018

Takie czasy niestety, gdzie dla wielu ludzi priorytetem jest spotykanie się na seks, na szczęście są jeszcze normalni ludzie :)

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  28 czerwca 2018

I jak tu żyć?

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: albo przesyłać zdjęcia swoich penisów

A już chciałem wysłać eh i jak żyć :and: :ziober2:
Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kokietka78: albo przesyłać zdjęcia swoich penisów A już chciałem wysłać eh i jak żyć

twoje szczęście, że tego nie zrobiłeś, kolejny spalony by był d83dde03
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 czerwca 2018

Spójrz na swój nick, daje on namiastkę nadziei na to i owo. Ponadto jesteś dojrzałą kobietą, toteż dzisiejsza młodzież rozpatruje Cię w kategoriach "milf". Nie zatrzymasz tego. Jakkolwiek to nie zabrzmi, jesteś skazana na penisy. Internet od jakiegoś czasu stał się miejscem, gdzie ludzie puszczają wszelkie hamulce.

Podejmujesz wyzwanie?
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  28 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych.

Eldim
Eldim: Jakkolwiek to nie zabrzmi, jesteś skazana na penisy.

Nie ukryjesz się przed nimi.
Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Kokietka78: Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych.Eldim: Jakkolwiek to nie zabrzmi, jesteś skazana na penisy. Nie ukryjesz się przed nimi.

bleeee
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Nie ukryjesz się przed nimi.

:rotfl:
Nie straszcie nowych użytkowników!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 czerwca 2018

Faktycznie, w takim razie zapomnijcie o moim poprzednim poście. Od teraz brzmi on tak:
Te pierwsze penisy to tylko mała anomalia w mrowiu dżentelmenów i romantyków obecnych na fotka.com. Z chwilą założenia konta skazałaś się na codzienne kwiaty od cichych wielbicieli oraz liczne wiersze układane pod Twoim natchnieniem, Kokietko78. Serdecznie gratuluję d83dde03

Podejmujesz wyzwanie?
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: twoje szczęście, że tego nie zrobiłeś, kolejny spalony by był

Tyle wygrać :ziober2: Brawo JA :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie straszcie nowych użytkowników

Tak prawdę mówiąc sam nie wiem czy ona się żali czy chwali :D

Byle komu ujka dzieci z gimbazy nie wysyłają :D
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 czerwca 2018
Eldim
Eldim: mała anomalia w mrowiu dżentelmenów i romantyków obecnych na fotka.com.

Dżenti z Kamerek mi się przypomniał :D Alias Gladiator :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 czerwca 2018
Eldim
Eldim: Faktycznie, w takim razie zapomnijcie o moim poprzednim poście. Od teraz brzmi on tak: Te pierwsze penisy to tylko mała anomalia w mrowiu dżentelmenów i romantyków obecnych na fotka.com. Z chwilą założenia konta skazałaś się na codzienne kwiaty od cichych wielbicieli oraz liczne wiersze układane pod Twoim natchnieniem, Kokietko78. Serdecznie gratuluję

Wyjątkowo muszę pogratulować poczucia humoru. :rotfl:
Parsklam śmiechem!
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak prawdę mówiąc sam nie wiem czy ona się żali czy chwali :D Byle komu ujka dzieci z gimbazy nie wysyłają :D

To zależy jakie te ujki wysyłają.
Skąd wiesz czy byle komu nie wysyłają? Ja w ten sposób zaczynam każdy dzień na fotce, można już wystawę robić. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżenti z Kamerek mi się przypomniał :D Alias Gladiator
O, mój kolega. Ostatnio często bywam na kamerkach, teraz ten dżentelmen zabija mnie swoim urokiem osobistym na privie!
Nie obrażaj mi Marcina. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja w ten sposób zaczynam każdy dzień na fotce, można już wystawę robić

A to już wiem skąd u ciebie to zboczenie zawodowe :D
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie obrażaj mi Marcina

To jedyny ziom z kamerek wart mojego szacunku :D Jak by nie jego młodzieńczy błąd to niezły casanowa by z niego był XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.