Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę

Avatar użytkownika maciejowy012maciejowy012
Posty: 16 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
maciejowy012
  1 lipca 2018

Moze dla cb nie wyglądam

Erf
Erf
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinnaś brać przykład z koleżanki może i twoja skrzynka pękała by w szwach od ujków :D

To jest właśnie to o czym marzę. :ziober2:
favouritenick
favouritenick
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę


dla takich osobników zawsze "najlepszą" zaczepką jest wysłanie swojego członka, tylko że nie każdą z nas to interesuje
Avatar użytkownika maciejowy012maciejowy012
Posty: 16 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
maciejowy012
  1 lipca 2018

favouritenick zalezy dla kogo

favouritenick
favouritenick
  1 lipca 2018
maciejowy012
maciejowy012: favouritenick zalezy dla kogo


dlatego napisałam, że jest to jedynie dla tej grupy która to robi a nie wszystkich
Avatar użytkownika maciejowy012maciejowy012
Posty: 16 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
maciejowy012
  1 lipca 2018

Chyba ze tak to co innego

RedRiding1978
RedRiding1978
  1 lipca 2018

Ciekawe dlaczego ja nigdy nie miałam i nie mam problemu z tego typu propozycjami? Panowie mili, uśmiechnięci, kulturalni. Może dlatego, że nigdy tutaj nie wrzucałam gołych cycków, wypiętej d**y i burdelowej pościelówy?! Może w tym tkwi mój sukces, że zamiast c**ą myślałam głową?!

tibauld
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika maciejowy012maciejowy012
Posty: 16 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
maciejowy012
  1 lipca 2018

Moze ty potrzebujesz tibauld

ASZABENE
ASZABENE
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe dlaczego ja nigdy nie miałam i nie mam problemu z tego typu propozycjami? Panowie mili, uśmiechnięci, kulturalni. Może dlatego, że nigdy tutaj nie wrzucałam gołych cycków, wypiętej d**y i burdelowej pościelówy?! Może w tym tkwi mój sukces, że zamiast c**ą myślałam głową?!

No moje nie dopatrzenie ,bidulo Ty moja ,daj mi chwilę zaraz będziesz miała pełną galerię ,tylko główkę przypudruje .😂
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyglądasz

Wiem, ze ladnie dzis wygladam. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika maciejowy012maciejowy012
Posty: 16 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
wpis jest ukryty
favouritenick
favouritenick
  1 lipca 2018
maciejowy012
maciejowy012: Chyba ze tak to co innego


czytanie ze zrozumieniem nie boli ;)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Hektolitry alkoholu z piątku do dziś trzymają. :(

A opowiadalam Ci, ze robilam transmisje na kamerkach w piatek? :rotfl:
Nie wiem ile musialabym wypic aby do dzis trzymalo. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.