Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kto mi wyśle penisa na PW,? tylko poważne oferty ;*

Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka

Pani Basia nie patyczkuje się z Penisami :D
praksyda
praksyda
  6 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A numer do dobrego psychoterapeuty chce Pani?

Miałam dobrego, ale popełnił samobójstwo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pani Basia nie patyczkuje się z

kurde, zawsze ta baba mnie irytowała, nie wiem czemu działa na mnie drażniąco, tak samo jak film Świat Według Kiepskich, jest duzo podobnych filmów np 13 posterunek tak samo głupi, ale tamten film nawet chwilami bawił, ale niektóre działąją na mnie jak płachta na byka i ta cała Pani Basia, z głosem przepitym i oklętym działa na mnie podobnie, chociaż wiem ze tak
praksyda
praksyda
  6 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż wiem ze tak

zawiesiłam się :rotfl:
RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W pełni się zgadzam Fotka to skrajnie niski poziom nie tylko moralny, w porównaniu z innymi portalami społecznosciowymi czy forami internetowymi


Nie oceniam jej aż tak nisko jako portalu i całości. Kobiety zaś o dość przeciętnej urodzie, opowiadające często bajki z pogranicza mchu i paproci, niestworzone historie typu..."patrzcie jaka ja jestem zaje... każdemu na mój widok staje"... uważam za megalomanki, mitomanki i konfabulantki, albo podejrzewam je o brak lustra i samokrytycyzmu
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2018

Muahaha najwiecej tu maja do powiedzenia ci ktorzy seks znaja z Redtube xddd

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2018

Dobrze że wiesz gdzie go szukać d83dde02



sex dla ciebie i tak niedostępny d83dde02

Czeslawniem
Posty: 1 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Czeslawniem
  7 lipca 2018

No ja też się zdziwiłem trochę po tygodniu...bez obrazy ale na niektórych profilach brakuje tylko cen..

MARCIN86ML
MARCIN86ML
  7 lipca 2018

sex, zawsze był czołowom sprawom nr 1.. tylko ludzie nie obnosili sie tak jak dzis. tylko taka różnica :) pozdrawiam

tibauld
tibauld
  7 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czołowom sprawom


Mam nadzieję, że jesteś nie tylko impotentem intelektualnym...
Krystianohehe
Krystianohehe
  10 lipca 2018

Jest tu ktoś ?

RedRiding1978
RedRiding1978
  10 lipca 2018

Ostatni gasi światło

Pan111111
Posty: 2 (po ~4 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 17
Pan111111
  10 lipca 2018

He

:)))):)))

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 lipca 2018
Pan111111
Pan111111: He

Bardzo proszę pisać dłuższe wypowiedzi i z sensem, gdyż w przeciwnym razie może zostać zablokowany dostęp do pisania na forum.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Siwoo32
Siwoo32
  11 lipca 2018

Xd

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Xd
Zachęcam do przestrzegania powyższego obowiązku. Chyba w szkole uczą jak napisać zdanie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.