Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A to już wiem skąd u ciebie to zboczenie zawodowe :D

:ninja:
Nawet sobie nie wyobrażasz ile rzeczy chciałabym "odpaczeć".
Konto usunięte
Konto usunięte: To jedyny ziom z kamerek wart mojego szacunku :D Jak by nie jego młodzieńczy błąd to niezły casanowa by z niego był XD
Szacunku? Jak się z nim nie zgodzisz to stwierdza, że wszystkie kobiety to suki i szmaty. :rotfl:
Ale lubię go za pewność siebie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nawet sobie nie wyobrażasz ile rzeczy chciałabym "odpaczeć"

Jak byłem FP to jakoś nie narzekałem na skape zdjęcia kobiet ale fakt gdy przyszło zająć się ciemną stroną fotki można było nabawić się depresji :D Jesteś młoda jeszcze dajesz radę :D W młodych nadzieja :D
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jak się z nim nie zgodzisz to stwierdza, że wszystkie kobiety to suki i szmaty.

Oj ma trochę w tym racji te porządne i tak wiedza że się nie zaliczają do tego grona :D CHyba :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś nie narzekałem na skape zdjęcia kobiet

Gdybyś narzekał to nie byłbyś mężczyzną! :ziober2:

Młoda? Miły komplement.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj ma trochę w tym racji te porządne i tak wiedza że się nie zaliczają do tego grona :D CHyba :D
Dobra, wystarczy o tym pięknym. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Miły komplement.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wyjątkowo muszę pogratulować poczucia humoru. Parsklam śmiechem!

Wyjątkowo, bo nigdy nikomu tego nie gratulujesz, czy też dlatego, że mój poziom humoru jest zwykle tak mizerny? d83dde03
Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę


Dziwne bo po Twoim nicku i zdjeciach myslalem ze szukasz tu Serbskich pisarzy poezji.... jestem zaszokowany!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 czerwca 2018
Eldim
Eldim: Wyjątkowo, bo nigdy nikomu tego nie gratulujesz, czy też dlatego, że mój poziom humoru jest zwykle tak mizerny?

Masz Ci los, zamiast byc zadowolonym z gratulacji to on sie dopytuje i czepia o kazde slowo. :mrgreen:
Jakby tu odpowiedziec wymijajaco... Powiedzmy 2 w 1. Rzadko tez czytam Twoje wypowiedzi abym mogla okreslic poziom Twojego humoru. :-D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od wczoraj i

Z nickiem Kokietka i zdjęciami na łóżku to ja bym nie liczył na wiele...

Spróbuj pokazać na zdjęciach jakie masz zainteresowania, zwierzę, gdzie spędzasz wakacje a nie swoje wyro.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
menxx
Posty: 1 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Kokietka78
Kokietka78
  29 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Kokietka78: Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę Dziwne bo po Twoim nicku i zdjeciach myslalem ze szukasz tu Serbskich pisarzy poezji.... jestem zaszokowany!

To sobie bądź zszokowany, nick i zdjęcia to chwyt reklamowy, a co miałam wrzucić zdjęcia w bamboszach i kalesonach i wrzucić nick o nazwie siostra zakonna. Człowieku skąd Ty się wziąłeś z innej planety??
Kokietka78
wpis jest ukryty
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To sobie bądź zszokowany, nick i zdjęcia to chwyt reklamowy, a co miałam wrzucić zdjęcia w bamboszach i kalesonach i wrzucić nick o nazwie siostra zakonna. Człowieku skąd Ty się wziąłeś z innej planety??


Absolutnie nic złego ci nie napisał i to zdaje się ty urwałaś się z innej planety "droga"pani.... Kokietka to uwodzicielka mężczyzn+ odpowiednie zdjęcia= twój obraz taki a nie inny. Szkoda tylko, że w nicku masz .... 78 a świadomość na poziomie gimbazy.....
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a co miałam wrzucić zdjęcia w bamboszach i kalesonach i wrzucić nick o nazwie siostra zakonna


Ktoś wchodzący na Twój profil widzi Ciebie na łóżku (jako pierwsze zdjęcie i kolejne). Profil to Twój internetowy dom do którego zapraszasz gości. A ci zamiast zobaczyć gospodynię w ogrodzie czy podczas czytania książki widzą Ciebie oczekującą w łóżku, dlatego od razu zdejmują spodnie! Co bardziej uprzejmi przywitają się najpierw.

Trochę już chodzisz po świecie i powinnaś wiedzieć takie rzeczy. Skoro jesteś nowa w internetach to możesz nie pojmować pewnych zachowań, co jednak nie daje upoważnienia do obrażania innych na forum.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 czerwca 2018
menxx
menxx: Девушки

Przypadkiem znam jezyk rosyjski. Forum to nie deska ogloszeniowa, tym bardziej dla takich propozycji.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przypadkiem znam jezyk rosyjski. Forum to nie deska ogloszeniowa, tym bardziej dla takich propozycji.

Pan chyba nie zna polskiego za dobrze. Zobaczył tytuł i pomyślał że jest w odpowiednim miejscu
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.