Kokietka78
Kokietka78
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych. Zwłaszcza kiedy odzywają się do mnie chłopcy, którzy mogli by być moimi dziećmi. Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi? Pewnie jest tu sporo takich Pań, ale należy mieć wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów. Sorki nie interesują mnie wasze penisy, na dzień dobry od razu blok. Miłego dnia życzę

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: stara gwardia pamięta ukryte emotki :

Oj tak pamięta się wszystkie stare Emotki, pozostają tutaj nie znicznalne żadne ich nie zastąpią :palma_nobg:
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad nie załapał

Może i nawet dobrze :jezyk2:
HardStyled83ddd0a
UkladScalony
UkladScalony
  3 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od wczoraj i powiem szczerze jestem przerażona ilością otrzymywanych propozycji seksualnych.

Jesteś na otwartym dla każdego portalu matrymonialnym. Weź 5% desperatów / chorych psychicznie z dostępem do internetu i wychodzi kilkanaście tysięcy osób. Zawsze możesz wrócić do stanu wyjściowego i usunąć konto na fotka.com
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem Panowie, czy uważacie że tylko zaczepką seksualną zachęcicie kobietę do odpowiedzi?

Ciebie te zaczepki doprowadziły do założenia posta na forum, czyli jakaś tam skuteczność jest. Bazowanie na czarnym PR jest w modzie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: wyczucie odrobiny taktu, a nie od razu proponować seks, albo przesyłać zdjęcia swoich penisów

Ludzie oglądają skandalistów i się z nimi identyfikują. Weźmy przykład z MTV gdzie w Warsaw Shore gostek na każdej imprezie kręci śmigłem w loży, a później holuje do domku pannę z którą uprawia seks - ergo pokazywanie penisa prowadzi do seksu który jest celem na portalu matrymonialnym :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To mój ostatni post w pani stronę, więc znając życie włączy pani bulwers po zakończeniu bana, proszę mnie wybaczyć z góry, że nie odpiszę.


To dobrze, może wreszcie przestaniesz się wpieprzać w każdą dyskusje kiedy nikt cie o pomoc nie prosi. Jak ktoś będzie potrzebował przyzwoitki to poprosi cie o przysługę i za nią ci zapłaci.

Ps

Czekam kiedy ten niezależny i niezawisły rychu da bana tobie za spam niezwiązany z tematem i nabijanie postów. Wniosłaś naprawdę bardzo dużo do tematu ty i on
Adamqq1
Adamqq1
  4 lipca 2018

Hej

UjCieTo
UjCieTo
  4 lipca 2018
Eldim
Eldim: Spójrz na swój nick, daje on namiastkę nadziei na to i owo. Ponadto jesteś dojrzałą kobietą, toteż dzisiejsza młodzież rozpatruje Cię w kategoriach "milf". Nie zatrzymasz tego. Jakkolwiek to nie zabrzmi, jesteś skazana na penisy. Internet od jakiegoś czasu stał się miejscem, gdzie ludzie puszczają wszelkie hamulce.

Mądre slowa
Zeiss
Posty: 3 (po ~259 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 31
Zeiss
  4 lipca 2018

A ja wam powiem skad to sie bierze. Nie wyzyci sa a i o normalnej rozmowie z takimi nie ma mowy. Wiec od razu przechodza do sedna. Prawda jest taka ze gdyby ktoras z pan poglebiala temat to okazalo by sie ze spora wiekszosc tych delikwentow nagle by zamilkla lub nie dotarla na ewentualne spotkanie. Pies ktory duzo szczeka...

kolorowy111
kolorowy111
  4 lipca 2018
Zeiss
Zeiss: A ja wam powiem skad to sie bierze. Nie wyzyci sa a i o normalnej rozmowie z takimi nie ma mowy. Wiec od razu przechodza do sedna. Prawda jest taka ze gdyby ktoras z pan poglebiala temat to okazalo by sie ze spora wiekszosc tych delikwentow nagle by zamilkla lub nie dotarla na ewentualne spotkanie. Pies ktory duzo szczeka...


100% racji
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz się z tego śmiać, mam to gdzieś! Jestem na kilku portalach i różne opowieści dziwnej treści kobiety opowiadają, ale jeszcze mi się nie przytrafił taki, który by zaczynał rozmowę w sposób oznaczający brak szacunku. Najwięcej kur... przeczytałam na forum FOTKOWYM!! żeby było ciekawiej. Widać reprezentujecie tutaj wyższy i jak to ktoś określił NOWOCZESNY poziom-listwy przypodłogowej


W pełni się zgadzam Fotka to skrajnie niski poziom nie tylko moralny, w porównaniu z innymi portalami społecznosciowymi czy forami internetowymi

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe dlaczego ja nigdy nie miałam i nie mam problemu z tego typu propozycjami? Panowie mili, uśmiechnięci, kulturalni. Może dlatego, że nigdy tutaj nie wrzucałam gołych cycków, wypiętej d**y i burdelowej pościelówy?! Może w tym tkwi mój sukces, że zamiast c**ą myślałam głową?!


No własnie, dobrze napisane......
Konto usunięte
Konto usunięte: Kokietka78 masz racje ale młodzi też tego potrzebują sexu tak jest juz swiat stworzony nic nato sie nie poradzi


Nieprawidłowe decyzje pociągają ze sobą gorzkie skutki a taki jest seks przed małżeński. To własnie z jego przyczyny biorą wykorzystane seksualnie kobiety(nie koniecznie zgwałcone), samotne matki, nie chciane ciąże, rozwody, alimenciarze, nieszczęśliwe małżeństwa, małżeńskie zdrady i brak panowania nad popędami. Po za małżeński seks prowadzi do moralnego upadku społeczeństwa. Po za małżeński seks zmarnował życie już nie jednej osobie. Najczęściej z tego powodu cierpią kobiety, bo to one rodzą i wychowują niechciane dzieci a czasem je porzycaja w oknie życia albo po prostu zabijają.. Zwolenników przed małżeńskiego seksu można podzielić na takich którzy nie uznają seksu z przypadkowymi osobami a tylko ze stałym partnerem i na takich dla których to obojetne czy stały partner czy nie.

Ty drugim to może pomóc już tylko psychoterapia. Promiskuizm się leczy.

Cierpią głownie kobiety z zwłaszcza młode bo to własnie im młodsze, tym silniej ulegają emocjom i często ciekawosci.

Niestety panowie wykorzystują emocjonalność kobiet i uwodzą je po to by namówić na seks albo stworzyć związek ale oczywiscie połączony z seksem i wtedy w razie niechcianej ciąży kobieta zostaje samotną matką,

nieraz czuje się wykorzystana seksualnie bo partner postanowił spróbować seksu z inną albo po prostu odejsc.

Niektóre kobiety z powodu nie chcianej ciąży wchodza w związki nawet ślubne ale jak sie okazuje ze statystyk ze szczęściem małżenskim nie mające nic wspólnego i prędzej czy później stają sie samotnymi matkami albo rozwódkami.

Panowie natomiast kończą jako alimenciarze. Sytuacji nie poprawiają trenerzy uwodzenia bo szkolą facetów jak poderwać dziewczynę ale w połączeniu z seksem bo wg. nich inaczej jest to nie możliwe a związek nie oparty na seksie nie ma racji bytu.

I nie będzie lepiej a a tylko gorzej bo niedojrzałosć emocjonalna społeczenstwa postępuje, kryzys ojcostwa i wszędobylski seks to mieszanka wybuchowa. Pełno jest samotnych matek, które nie wytrzymały z seksem do ślubu i teraz ponosza tego konsekwencje.

Jaka by tego było mało to konsekwencje ponoszą też dzieci bo bardzo czesto zamiast być wychowywanymi to są po prostu chodowane albo nawet porzucane emocjonalnie.

Zranienia z dzieciństwa jak ktoś nie wie to go uświadomie, odbijają się na całym życiu człowieka aż do smierci. Tacy ludzie już w okresie dorastania potrzebuja pomocy psychologicznej a niekiedy i psychiatrycznej.

Jeśli ktoś mysli że przed slubem trzeba się sprawdzić to po prostu uległ głupocie tego świata. Seks bowiem to nie jest język chiński, którego trzeba się uczyć latami. W psychologii funkcjonują pojęcia typów osobowosci, które sa połączone ze sferą seksualną.

To są choleryk, melancholik, sangwinik i flegmatyk. Stanowią one lustrzane odbicie temperamentu seksualnego.

Jak para dobrze pozna swoje charaktery to nie ma mowy o jakichś niedopasowaniach seksualnych.

Na koniec wspomne jeszcze że te problemy damsko męskie związane ze sferą seksualną występują tam gdzie tam gdzie nie ma życia duchowego. Brak życia duchowego zastępuje życie cielesne a te stawia za priorytet zmysłowosc czyli seks.
PlewaDo
PlewaDo
  4 lipca 2018

@:
Yes

Zeiss
Posty: 3 (po ~259 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 31
Zeiss
  4 lipca 2018

Bla bla bla... dopiero co bylem z jedna dziewczyna rok czasu. Niby wlasnie taka skrzywdzona przez los. Ze zlego srodowiska 21 lat dwojka dzieci w pierwsza ciaze zaszla majac 16 lat.... i nic jej to nie nauczylo. Gadka o milosci i szczesciu ze mamy wreszcie prawdziwy dom to tylko byl makaron na uszy bo wciaz jak sie okazalo zadawala sie z innymi... ale to facet jest zawsze zly....

sergiejj98
Posty: 1 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
sergiejj98
  4 lipca 2018

Szukam takiej co ze mnie nie zejdzie

kolorowy111
kolorowy111
  4 lipca 2018
Zeiss
Zeiss: Bla bla bla... dopiero co bylem z jedna dziewczyna rok czasu. Niby wlasnie taka skrzywdzona przez los. Ze zlego srodowiska 21 lat dwojka dzieci w pierwsza ciaze zaszla majac 16 lat.... i nic jej to nie nauczylo. Gadka o milosci i szczesciu ze mamy wreszcie prawdziwy dom to tylko byl makaron na uszy bo wciaz jak sie okazalo zadawala sie z innymi... ale to facet jest zawsze zly....


Podejrzewam że to ojciec ją skrzywdził, a że ojciec jest facetem, no to mówi samo za siebie. Nic się nie dzieje bez powodu. Dlaczego niektóre kobiety są bardziej aktywne seksualnie niż inne? Istnieje wiele socjokulturowych, biologicznych i genetycznych powodów. Obecność lub nieobecność ojca w dzieciństwie może silnie wpływać na zachowania seksualne kobiet w ich dorosłym życiu.
Te panie, którym w dzieciństwie brakowało kontaktu lub też fizycznej obecności taty, częściej przypisują fikcyjnemu mężczyźnie wyższy poziom zainteresowania romantycznego i seksualnego niż te, których ojcowie byli od początku obecni w ich życiu. Inaczej mówiąc, częściej decydują się na bliskość fizyczną z osobą, którą poznały niedawno, łatwiej się zakochują i angażują emocjonalnie oraz fizycznie.

https://kobieta.wp.pl/dorastanie-bez-ojca-wplywa-na-seksualnosc-kobiety-5982691031593601a

http://www.psychologia.edu.pl/czytelnia/59-niebieska-linia/455-bez-ojcow.html
praksyda
praksyda
  4 lipca 2018

kto mi wyśle penisa na PW,? tylko poważne oferty ;**

praksyda
praksyda
  4 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka
kolorowy111
kolorowy111
  5 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kto mi wyśle penisa na PW,? tylko poważne oferty ;


A numer do dobrego psychoterapeuty chce Pani?
AleksN
Posty: 1 (po ~7 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AleksN
  5 lipca 2018

Cześć

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.