kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dlaczego nie decydujemy jak długo mamy żyć, i kiedy chcemy umrzeć?!

krystian91r
Posty: 3 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 61
krystian91r
  29 kwietnia 2018

ale skąd tyle religii?

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Gdy przejdzie sie sprawnie przez wszystkie dualne (dobra i zła) lekcje, nasz poziom wyższej poza dualnej istoty w miarę do naszej gotowości, otwiera przed nami szerszy aspekt postrzegania, to postrzeganie jest juz poza zmysłami ciała fizycznego, wtedy nasza energia sie podwyższa i wchodzimy w wyższe postrzeganie prawd uniwersalnych o działaniu całej kreacji, manifestacji :) nasz węgiel w ciele spala sie i przemienia sie w budowę kryształową, fotony światła wtedy mogą szybciej krążyć w naszych neuronach, wtedy jesteśmy sobie w stanie tez więcej uświadomić bo nasza myśl przyspiesza itd d83dde0a

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
krystian91r
krystian91r: ale skąd tyle religii?

religie są produktem iluzji, by sobie podoswiadczac w granicach tej wibracji, na pewnym poziomie naszej swiadomosci, kazdy sam wybrał takie doświadczenia, doswiadczenia w odcieciu od jedności, ale teraz ludzie wracają z powrotem do siebie samych, tym samym wracają do początku skąd wyszli, do źródła, które jest wewnątrz ich serc :)
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Otwarte serce jest zrodłem, przebudzone w swej najwyzszej mocy dostraja nas do zrodła, stopniowo podnosząc częstotliwość w naszym ciele i duchu, wtedy wchodzimy w wyższe doświadczenia, tym samym opuszczając nizsze hologramy doświadczenia, które przejawiają sie przez naszego ducha, kazdy człowiek ma swoje hologramy przejawiania, są tez wspólne hologramy kolektywne, hologramy kolektywne mają wpływ na jednostke, a jednostka ma wpływ na hologramy wspólnego doświadczania d83dde0a

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jeszcze chcecie wiedziec o Bogu?


Idź wcielony diable d83dde1d
kryss2307
kryss2307
  29 kwietnia 2018

RedRiding1978 z Tobą to lepiej nie gadać tylko omijać szerokim łukiem po tym co wypisujesz, masakra, nawiedzona jakaś jesteś, obłę...:D

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Idź wcielony diable

Diabeł nie taki straszny jak go malują, ostatnio w piekle byłem i diabły stały przede mną na baczność, a ja paliłem ich swiatłem z mej czakry serca d83dde18 d83dde0a
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Jak zaczniecie wchodzic w wyzsze czestotliwosci to tez odwiedzicie piekło, i będziecie się w nim trenowac, w potencjale swej neutralności, Jezus tez miał tego typu próby (kuszenie) ;) Nie wejdzie do krolestwa niebieskiego ten, który nie odwiedził piekła i nie zwyciężył jego energii z poziomu swej wyższej poza dualnej istoty, to próba waszej mocy d83dde0a

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding1978 z Tobą to lepiej nie gadać tylko omijać szerokim łukiem po tym co wypisujesz, masakra, nawiedzona jakaś jesteś, obłę...:D


Ja z tobą nie pisze i nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z jakimś typem spad ciemnej gwiazdy, więc odbij
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Diabeł nie taki straszny jak go malują, ostatnio w piekle byłem i diabły stały przede mną na baczność, a ja paliłem ich swiatłem z mej czakry serca


W niebie Cię nie chcą a w piekle boją się że nim zawładniesz d83dde02
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018

Potem staniecie sie mistrzami poruszania sie w polaryzacji dobra i zła i nie będziecie przez tą polaryzacje tknięci, z tej energii panuje sie nad energią dualną :) Nie bójcie sie piekła to jest czesc dualnej zabawy, próby waszego ducha, waszego wyższego budzącego sie potencjału :) Jak bedziecie gotowi wasz duch zesle wam tego typu próby, lekcje na wzmocnienie i wzniesienie sie jeszcze wyżej d83dde0a piekło jest czescią hologramu iluzji, przyjdzie czas ze każdy zwycięży ten hologram, potem zaczniecie materializowac przedmioty i bawic sie w telekineze :) Nie bedziecie juz wtedy zyli tylko z ciała i jego zmysłow, tylko z waszego ducha z wnętrza, wtedy piekło juz nie istnieje bo jestescie w wyzszej mocy Ojca :)

kryss2307
kryss2307
  29 kwietnia 2018

Bóg kocha wszystkich idiotko, nawet Ciebie Ty tępa strzało, ale ja nie jestem Bogiem więc moge Ci dosrać i sprowadzić na ziemie:D do REDRIDING1978:D

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zaczniecie wchodzic w wyzsze czestotliwosci to tez odwiedzicie piekło, i będziecie się w nim trenowac, w potencjale swej neutralności, Jezus tez miał tego typu próby (kuszenie) ;) Nie wejdzie do krolestwa niebieskiego ten, który nie odwiedził piekła i nie zwyciężył jego energii z poziomu swej wyższej poza dualnej istoty, to próba waszej mocy


Może zawsze trzeba najpierw przejść przez piekło, by zrozumieć czym naprawdę szczęście jest d83dde09
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bóg kocha wszystkich idiotko, nawet Ciebie Ty tępa strzało, ale ja nie jestem Bogiem więc moge Ci dosrać i sprowadzić na ziemie:D do REDRIDING1978:D


Ty to mnie pajacu możesz co najwyżej W DUPE POCAŁOWAĆ
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Może zawsze trzeba najpierw przejść przez piekło, by zrozumieć czym naprawdę szczęście jest


Tak d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.