kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dlaczego nie decydujemy jak długo mamy żyć, i kiedy chcemy umrzeć?!

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu nie ma, widziałaś go?


Ciebie tez nie widziałam, a ktoś pisze te słowa.
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: xxxCZARNY o czym Ty piszesz, po co mam się unicestwiać czy ktokolwiek inny, no chyba, że Ty nie chcesz żyć, jeśli ktoś ma wybór to raczej wybiera tą lepszą opcję dla siebie, więc zamiast śmierci życie wieczne, ale nie takie wieczne duchowe jedynie, tylko duchowo cielesne, więc skoro nie mozna żyć duchowoicieleśnie wiecznie chociaż by się chciało to gdzie tutaj jest wolna wola???


Wytłumaczyłem swój tok rozumowania na abstrakcyjnym przykładzie, więc nie panikuj.
kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018

xxxCZARNY nie panikuje z tym, że nie interesuje mnie abstrakcja i przeprowadzanie doswiadczeń takie które zaproponowałeś tym bardziej, że to paranoja, żaden człowiek przy zdrowych zmysłach nie spróbuje przenosić przedmiotów, otwierać ich czy itp. itd za pomocą myśli, bo wie, że to niemozliwe czyli paranoja, a unicestwienie siebie jest jeszcze większą paranoją.

Muuri
Muuri
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciebie tez nie widziałam, a ktoś pisze te słowa.

Czyli ja również nie istnieje :evil:
fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

No nie. Sztuczna inteligencja przejęła tutaj kontrolę

kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018

Przyjmijmy, że po śmierci najwiekszy grzesznik w historii świata spotyka się z Bogiem, Bóg mu przedstawia film o nim, a ten największy grzesznik prosi Boga, który jest milosierny, żeby mu dał szanse poprawy, i co wtedy robi Bog, który jest milosierny, daje szanse czy kara tego grzesznika?

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

Zgodnie z nauką kościoła, nie. Zgodnie z 5 przykazaniem Boskim, nie. Zgodnie z prawem ziemskim, nie.

kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018

Bzdury piszesz, wiesz co odpowiedział Pan Jezus jak chcieli ukamienować prostytutke?, kto z Was jest bez grzechu niech pierszy rzuci w nią kamień, a dalej, nikt Cie nie potepił, tak i ja Cię nie potępiam, idź i nie grzesz więcej, kościół może chce dobrze, ale postępuje na opak....

kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018

a nie dobrze napisałaś według kościoła nie, sorry...

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

Mówiąc o największych grzesznikach świata, mam na myśli takich jak Stalin, Hitler, czy Che Guevara. Ten ostatni film potraktuj jak uzasadnienie sędziego do wyroku który już orzekł. Prosić mogłeś wcześniej, ale on ma ocenić wartość twoich dobrych uczynków, a tych za wiele nie było i przeważają te najgorszego kalibru. Wyrok może być tylko 1

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bzdury piszesz, wiesz co odpowiedział Pan Jezus jak chcieli ukamienować prostytutke?, kto z Was jest bez grzechu niech pierszy rzuci w nią kamień, a dalej, nikt Cie nie potepił, tak i ja Cię nie potępiam, idź i nie grzesz więcej, kościół może chce dobrze, ale postępuje na opak....


Bzdury to Ty piszesz! Mówimy o cudzołóstwie(obecnej zdradzie) i morderstwie. Nawet kodek karny różnicuje wykroczenie i zbrodnię
kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018

wcale, że nie musi być tylko jeden, wszyscy jakby zapomnieli, że każdy z największych zbrodniarzy miał lub nie mial rodziców, każdego ksztaltowało coś innego, inne otoczenie, moze nikt ich nie nauczył wspólczucia i co przez to ktoś taki ma byc potepiony?, sama wskazujesz 1 wyrok, a co sama taka święta jesteś, że Ty nie trafisz tam gdzie byś sobie nie życzyła?, skoro życzysz komuś innemu tego dlaczego nie mialo by to spotkać Ciebie, ja tak nie uważam jak Ty, Bóg każdemu da szanse w ostatniej chwili i jeszcze nie jeden i nie jedna zdziwi się gdzie kto wyląduje.

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

Widzę, że na siłę próbujesz znaleźć argument łagodzący chyba dla siebie samego, bo nie ogarniam twojego najazdu en persona. Ja nikogo nie zamordowałam, nie spaliłam, nie okradłam i żyję uczciwie z ciężkiej pracy własnych rąk. Jedyne moje wykroczenie to 2 punkty karne za -przekroczenie prędkości i mandat 100 zł tylko dlatego, że jechałam z kimś na pogotowie. Teraz twoja kolej na spowiedź

fotograficznapamie
fotograficznapamie
  12 kwietnia 2018

Nawet zabójstwo ma różne interpretacje i różny wymiar kary. Inaczej traktuje się zabójstwo zaplanowane i wykonane z zimną krwią, z premedytacją, a inaczej w afekcie, zdenerwowaniu, wzburzenia emocjonalnego i takie tam

kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018

jestem po spowiedzi już:)..., a robienie z siebie lepszej od innych za jaki grzech byś uznala w kolejności jak jest napisane w katechizmie wśród 7 grzechów glównych, może ten u samej góry na 1 miejscy bo on pasuje jak strzał w 10 do Ciebie po tym co piszesz, czyli PYCHA, uważanie się za kogoś lepszego od innych, słyszalaś kiedyś o tym, Twoje wpisy to dokumentują!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.