kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dlaczego nie decydujemy jak długo mamy żyć, i kiedy chcemy umrzeć?!

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 kwietnia 2018

Sekciarze ebani xd

JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wichrowe wzgórza -nad Soliną

263a
JaJesteem
JaJesteem
  29 kwietnia 2018
AmongUs
AmongUs: Sekciarze ebani xd

Czyli co? 263a
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli co?


Nie przeszkadzaj mu, on uprawia miłość-do lusterka d83dde1d
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 kwietnia 2018

Do lusterka to ty się wstydzisz usiasc kozo xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018

Tak capku d83dde1a

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 kwietnia 2018

Grzeczniejszy skoro polujesz na c I walka żeby mieć się czym pochwalić przed koleżankami na Fejsie instalacji itp xd wiedz że nigdy w ciebie nie wątpiłem w tej dziedzinie xd

PodBogiem
PodBogiem
  1 maja 2018

...to możesz sobie palnąć w łebd83ddd2b, właśnie... Palnij sobie w łeb, na przykład ;) i zobaczysz, że decydujesz a nawet więcej, masz wolną wole.... i wybierzesz sobie czy z shotguna, czy z magnuma... czy po prostu...Hmm... pacnij się w łeb2755 PozdrO d83ddc4aParafianie2755 ...bo Bóg nie może Cię pacnąć, a pewnie by Cię tak pacną... Hehehehe ....jakd83dde47myślisz2754Wszystkiego dobrego!!!! serwus270c

kryss2307
kryss2307
  12 maja 2018

Do RedRiding1978 haha, Ty krowo nawet nie masz odwagi się pokazać ludziom na oczy, a kogoś od oblechow wyzywasz, tak się sklada, że zaraz jadę do swojej kobiety i zaręczam Ci jest piekna i to samo widzi we mnie:), więc jeśli ktoś tu jest obleśny to nie ja, ale, że nie masz odwagi się pokazać ludziom, to Ty na bank jesteś obleśną krową:D

Grzegorz732
Grzegorz732
  13 maja 2018

nie rozumiecie
pierwsza Sprawa Kreator ktory stworzyl wszystko jest wszedzie - w kazdym atomie- w kazdym przejawieniu energi
mozna powiedziec iz bog jest w nas. choc to troszke niedokladne.
kazdy z nas jest dusza , dusza ktora zmanifestowala sobie cialo w tym wymiarze materi.
ziemia to zlobek dusz. zlobek w ktorym uczymy sie jak za pomoca naszej jazni miec wole, i uzyc woli jako kreacji poprzez intencje.
liczy sie poziom energi-mocy oraz co z nia robimy . rozwoj swiadomosci dla nas swietlistych istot

Grzegorz732
Grzegorz732
  13 maja 2018

jesli chodzi o slowo bog.
boskosc jest w kazdym z nas.
tylko malo kto o tym wie

bozaowieczka
bozaowieczka
  14 maja 2018

To pytanie do Boga i tylko On zna odpowiedź. Ludzie wybrali śmiertelność (ciała) zrywając zakazany owoc - zgrzeszyli.
Śmierć to złudzenie, dusza jest nieśmiertelna a ciało zmartwychwstaje.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli chodzi o slowo bog. boskosc jest w kazdym z nas. tylko malo kto o tym wie

niegłupie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przeszkadzaj mu, on uprawia miłość-do lusterka

Lodka trzymaj język za zębami

AmongUs
AmongUs: Do lusterka to ty się wstydzisz usiasc kozo xd

a fe prosiaczku, ciuś, ciuś, trzeba będzie iść do spowiedzi

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  15 maja 2018

Temat nie do ogarnięcia w kilku zdaniach...W bardzo dużym uproszczeniu Bóg daje wolną wolę w wyborze drogi : czy chcemy iść do "nieba" czy "piekła". Inna sprawa, to wpływ potężnych sił (ciemność, która nie przestrzega prawa wolnej woli) aby człowiek swoją wolą wybrał tylko tą drugą drogę. I to ich czasami determinujący wpływ na ludzkie losy był błędnie odczytywany jako wpływ samego Boga. Wolna wola oznacza, że i "dobro" i "zło" może robić co zechce, ale każdy doświadczy skutków (pozytywnych lub negatywnych) swojego wyboru. Właśnie nie znając prawdziwych skutków ludzie często pomstują na Boga , że np. nic nie robi aby zapobiec wojnom, a On po prostu przestrzega tylko prawa wolnej woli. Ta część tej rzeczywistości funkcjonuję w uniwersalnym prawie nieingerencji i nawet sam Bóg Stwórca nic nie może.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.