kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dlaczego nie decydujemy jak długo mamy żyć, i kiedy chcemy umrzeć?!

kryss2307
kryss2307
  19 maja 2018

Do RedRiding1978, nie opowiadam się tylko stwierdzam fakty, tak się składa, że mam kobietę i wie, że jestem hokej, a Tobie zostało wyżywienie się na ludziach na tym forum i portalu bo jesteś bolesna krowa, która nie ma odwagi się pokazać, akurat Ciebie to nikt by nawet kijem nie toną no może widłami, którymi świeżo Oborniki był przepracowany, jakiś chłop ze wsi lubiący tanie wino z przydrożne wiejskiego pewxu:-)

kryss2307
kryss2307
  19 maja 2018

Ze jestem okej*...

goodsensitive2107
Posty: 2 (po ~495 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
goodsensitive2107
  19 maja 2018

Kiedys ludzie wierzyli ze jest płaska. Bóg to 20 % ludzi którzy decydują o życiu 80 % ludzi . Ma to zastosowanie wszędzie w polityce, ekonomii a najwięcej w duchowieństwie. Człowiek niewierzacy skazany jest na życie poza systemem, wbrew temu w co wierzy ogół ludzi. Pierwsza żelazna zasada kapitalizmu: chcesz być kimś musisz stać ponad wszystkimi. Żyjemy w katolickim panstwie w którym korporacje zabijają ludzi między innymi przez sprzedaż papierosów , zabijają ich i każą im za to płacić. Dochodzi do selekcji ludzi, ambitnych ludzi szybko sprowadza się do niszy społecznej.

goodsensitive2107
Posty: 2 (po ~495 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
goodsensitive2107
  19 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding1978: O co toczy się ta gra? :) O nic szczególnego, o to by ją przejrzeć ze swej wyższej perspektywy to wszystko by opuscic te przestrzenie iluzji życia, wtedy łaczy sie człowiek ze swą wyzszą istotą i opuszcza te przestrzenie iluzji :)


Potwierdzam , nieraz trzeba stracić wszystko żeby dowiedzieć się co tak naprawdę jest ważne w życiu a jak już wiesz co jest ważne to w końcu to masz. Ale są rzeczy które Trzeba poznać na swojej skórze, aby nie wyjść na opetanego przed niedowiarkami. Przyroda skrywa dużo tajemnic których ludzie nie znają , nieraz warto mocno upaść i spojrzeć na to z góry.
RedRiding1978
RedRiding1978
  19 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Do RedRiding1978, nie opowiadam się tylko stwierdzam fakty, tak się składa, że mam kobietę i wie, że jestem hokej


d83dde02d83dde02

Konto usunięte
Konto usunięte: a Tobie zostało wyżywienie się na ludziach na tym forum i portalu bo jesteś bolesna krowa,




Konto usunięte
Konto usunięte: akurat Ciebie to nikt by nawet kijem nie toną no może widłami, którymi świeżo Oborniki był przepracowany, jakiś chłop ze wsi lubiący tanie wino z przydrożne wiejskiego pewxu:-)






Takiś pinkny jak dupa w nocy. Żeby mieć kobietę, trzeba mieć coś więcej poza ch** między nogami. U ciebie oblechu ani wyglądu, ani charakteru, ani rozumu.... pozostaje ci tylko zaimponować jej cyckiem
RedRiding1978
RedRiding1978
  19 maja 2018

Gdybyś schował te swoją paskudną wredną morde, to mógłbyś nadrobić romantyzmem. Niestety, u ciebie wygląd idzie w parze z caaaałą resztą

kryss2307
kryss2307
  19 maja 2018

do RedRiding1978 za to u Ciebie w parze nic nie idzie, brak fotki = brak wyglądu, a brak wyglądu = brak mózgu, gorzej już być nie może oblesna krowo :D

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 maja 2018

Nie dla psa kiełbasa d83dde02 kiedy piszesz do mnie, nie patrz na swoją lasencje d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 maja 2018

Mnie zaimponujesz, jak będziesz miał większego jak pigmeje d83dde02d83dde02d83dde02

OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  20 maja 2018

gdyby był bóg to by nie stworzył tuska i kacwawa

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla psa kiełbasa kiedy piszesz do mnie, nie patrz na swoją lasencje

Lodka on miał ciebie na myśli, przecież napisał
Konto usunięte
Konto usunięte: oblesna krowo :D

co należy rozumieć jako "Witaj, o bliska sercu, królowo",
przestań się czepiać

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie zaimponujesz, jak będziesz miał większego jak pigmeje

eno weno, bo ci kryss napisze, że nie dla psa kiełbasa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

kryss2307
kryss2307
  21 maja 2018

kończę temat z Redriding1978 bo nie ma o czym pisać i do kogo, na koniec tylko napiszę, że mi jest jej żal, bo nie ma ani rozumu, ani urody, po prostu zero.

RedRiding1978
RedRiding1978
  21 maja 2018

Jakoś mam w duuuuuupie twoją opinię niedowartościowany dzwonie d83dde02

MariuszMariu
MariuszMariu
  23 maja 2018

RedRiding1978 to po prostu prowokatorka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.