Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

PawelGrzeskowiak
PawelGrzeskowiak
  18 października 2018

Tak po prostu traktuje wtedy taka osobę jakby nie istniała i tak wiem że to nie od niej zależy tylko co z tego liczą się efekty w każdym aspekcie życia.

praksyda
praksyda
  18 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jak reagujecie


reaguje od lat tak samo, ignioruje.

LordForum
LordForum
  31 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: reaguje od lat tak samo, ignioruje.

Co nie znaczy że nie oceniasz danej osoby / jego profilu, tylko fizycznie nie dajesz swojego głosu.
praksyda
praksyda
  1 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co nie znaczy że nie oceniasz danej osoby / jego profilu, tylko fizycznie nie dajesz swojego głosu.

no tak, kazdy ma jakieś mysli wchodząc na kogos profil..czasem żenada, czasem miłe zaskoczenie, ja sama nie oceniam pod wzgledem przystojnosci facetów na fotce, tylko to jakie ma fotki, czy ma cos o sobie do powiedzenia na nich, czy jest porzewidywalny jak wiekszosc facetów tutaj.
Jacek1982r
Jacek1982r
  4 listopada 2018
A no w sumie to nie wiem
Ja osobiście nikomu nie wystawiam ocen i nie podejmuje takiej decyzji ( NIE/TAK ) , dużo osób popełnia przez to samobójstwo bo ktoś dał mu na NIE , a przyczyn jest wiele i zaczyna się krytyka osobista ! i jak to łatwo komuś zniszczyć życie klikając na NIE , po wyglądzie to możecie ocenić towar w sklepie a nie osobę którą się nie zna i śmiem twierdzić że nawet nie przyglądało się co ma na profilu ! was to bawi a ktoś po drugiej stronie spać nie może świat stracił barwy i sens stąpania po nim i nachodzi myśl że idę na tory poczekam na pociąg ! , podejmując się wydania oceny na NIE zastanów się że ktoś po tamtej stronie może być słabszy psychicznie i strasznie go to uderzy i taki krok zbije go z nóg ! łza w oku się się zakręci !

Nie niszcz czyjegoś życia
homoangelicus
homoangelicus
  4 listopada 2018

Niezłe przedszkole! :) Świat mój nie legnie w gruzach. :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.