Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

A Ty zajmij się sobą i swoimi problemami bo zaczynają Ci się juz mylić fakty, więc powinieneś się zacząć martwić..pozdrawiam.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  27 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: A Ty zajmij się sobą i swoimi problemami bo zaczynają Ci się juz mylić fakty, więc powinieneś się zacząć martwić..pozdrawiam.

W tym sęk, że ja nie mam problemów i zawsze z zaciekawieniem przyglądam się frustratom i ich problemom z którymi sobie nie radzom .d83dde02

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Rowniez pozdrawiam ;-))

Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Radzą- się pisze.. :-)

BoguslawMetel
Posty: 1 (po ~226 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
BoguslawMetel
  27 grudnia 2017

Dokładnie ja jak dam jakiejś kobiecie na nie to jestem od razu zwyzywany od zboczencuw i pedofili.a ja daję na nie bo nie chce nikomu robić nadziei.daje na tak tylko osobom z mojego miejsca zamieszkania . konkretnego wieku

turris
turris
  27 grudnia 2017

Jak dostaje nie. Jesli mam zdjecie bo mody mi usuwaja. Pracownicy za psi grosz. No to jak dostaje na nie to wysylam kupe. Obrazam na priv. I nie moge spac w nocy. Poce sie jak pedofil na placu zabaw

Melomaniak
Melomaniak
  27 grudnia 2017

Czy powinno mnie interesować zdanie osoby, która nic o mnie nie wie prócz mojej aparycji? Jeśli ktoś daje mi "nie" to znaczy tylko tyle że mnie nie zna i nie chce poznać. Tyle i nic ponad to.

Nawijka1987
Nawijka1987
  27 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 4368
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli ktoś daje mi "nie" to znaczy tylko tyle że mnie nie zna i nie chce poznać. Tyle i nic ponad to.

Po prostu one patrzą na wygląd. Zapytałem ją na PW "Dlaczego kliknęłaś mnie "nie"2754 Odpowiedziała "Bo ty mi się nie podobasz" . d83dde02 Bez zdjęć też mnie klika "nie" .
Melomaniak
Melomaniak
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Melomaniak: Jeśli ktoś daje mi "nie" to znaczy tylko tyle że mnie nie zna i nie chce poznać. Tyle i nic ponad to. Po prostu one patrzą na wygląd. Zapytałem ją na PW "Dlaczego kliknęłaś mnie "nie" Odpowiedziała "Bo ty mi się nie podobasz" . Bez zdjęć też mnie klika "nie" .

Chyba nie warto podchodzić do tego zbyt poważnie. Nie to nie. Kobietki które zwracają uwagę wyłącznie na wygląd zazwyczaj kończą jako samotne mamusie.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 grudnia 2017

Fotka niestety nie oferuje poznania niczego ponad wygląd w pierwszym kontakcie z profilem nowo napotkanej osoby. Niegdyś była zakładka "opisy", gdzie można była skrobnąć kilka i więcej zdań o sobie. Trzeba się z tym liczyć, że przy "tak lub nie" oceniamy siebie nawzajem wyłącznie na podstawie wyglądu.

Podejmujesz wyzwanie?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 grudnia 2017

BTW: Ja co jakiś czas dla eksperymentu zeruję sobie oceny i profile, które już głosowały mogą oddać na mnie ponowny głos. Zabawne jest to, iż niektóre dziewczyny mają do mnie ambiwalentne odczucia :D

Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 grudnia 2017

ja za każdym razem kiedy dostane nie, puszczam ciepłego, słodko cuchnącego pierda. Nawet to lubie :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  28 grudnia 2017

Ja nawet nie sprawdzam kto mi dał NIE. Dziennie zagłosuję może z 10 razy i tyle. A później patrzę tylko na połączenia i wtedy ewentualnie nawiązuję kontakt.

lce
lce
  28 grudnia 2017
BoguslawMetel
BoguslawMetel: daje na tak tylko osobom z mojego miejsca zamieszkania . konkretnego wieku
Dziobak, dobrze kobinujesz:afro:
ComfortablyNumb
ComfortablyNumb
  28 grudnia 2017

Zawsze daję na czarną listę. Jedyna słuszna decyzja prawdziwego fotkowicza. Polecam ten styl.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.