Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 stycznia 2018

każda decyzja na "nie" bardzo mnie stresuje, mam doła, popadam w apatię,
cały dzięń leżę w łóżku i płaczę, to dla mnie dzień wyjęty z życiorysu,
w odwecie cisnę delikwentom w prywatnych i piszę do FT z prośbą o blokadę ich kont

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 stycznia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: każda decyzja na "nie" bardzo mnie stresuje, mam doła, popadam w apatię, cały dzięń leżę w łóżku i płaczę, to dla mnie dzień wyjęty z życiorysu, w odwecie cisnę delikwentom w prywatnych i piszę do FT z prośbą o blokadę ich kont

TO PMS
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 stycznia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: TO PMS

Beczułka pitolisz, wtedy mam tylko wilczy apetyt, i niepohamowaną ochotę na słodycze

sinusoidalne stany emocjonalne wywołuje u mnie tylko decyzja na "nie"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 stycznia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: BekaZciebieModzie: TO PMS Beczułka pitolisz, wtedy mam tylko wilczy apetyt, i niepohamowaną ochotę na słodyczesinusoidalne stany emocjonalne wywołuje u mnie tylko decyzja na "nie"

I za te pszeklinanie jestes u najjasniejszego, wszechmądrego i przenajłaskawszego atencjusza moderacjusza.
Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  2 stycznia 2018

Ja mam wyj****e na oceny komentarze i obelgi na priv. To świadczy o szczeniactwie właśnie. Znam swoją wartość i to mi wystarczy. Często nim dam ''Tak'' nawiązuję kontakt i po krótkiej wymianie zdań daję ocenę. Niestety większość lasek tutaj tych w przedziale wiekowym 16 - 20 to pustaki więc daję zdecydowane NIE. No aczkolwiek kilka razy zdarzyło się że właśnie taka 16tka czy 17tka dała mi serduszko a na pytanie ''za co'' usłyszałem ''bo wydajesz się być fajnym facetem''... co miło mnie zaskoczyło. Tym bardziej gdy na dokładkę usłyszałem od niej ''wygląd to nie wszystko''...

Swiezak1986
Swiezak1986
  2 stycznia 2018

Hej, czy tu da się wogóle jakos oceniać zdjęcia? jest tylko jakieś Tak i Nie a jak wchodzę na zdjęcie to mozna dać tylko 10+. W takim razie jak dac 5:/

Swiezak1986
Swiezak1986
  2 stycznia 2018

I skąd się biorą w takim razie te średnie:/

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 stycznia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: I za te pszeklinanie jestes u najjasniejszego, wszechmądrego i przenajłaskawszego atencjusza moderacjusza

mea culpa, wybacz i odpraw (w moim imieniu) zadaną pokutę, dziękuję

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

lce
lce
  7 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: I skąd się biorą w takim razie te średnie:/
Z Decyzji "TAK - NIE" Decyzja TAK ma wartość oceny 11, NIE ma wartość oceny 6, resztę to już matematyka.
Konto usunięte
Konto usunięte: wchodzę na zdjęcie to mozna dać tylko 10+. W takim razie jak dac 5:/

5 nie da się przy zdjęciach można tylko dawać głos "10".
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 stycznia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: BekaZciebieModzie: I za te pszeklinanie jestes u najjasniejszego, wszechmądrego i przenajłaskawszego atencjusza moderacjusza mea culpa, wybacz i odpraw (w moim imieniu) zadaną pokutę, dziękuję

NIE!!!
RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

#desperacjalevelmaster

Grzesiekzjg
Posty: 1 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Grzesiekzjg
  31 marca 2018

Nie to nie i już nie reaguje wogóle sam nie daje ocen wogóle "tak" czy "nie" ni chyba ze przez przypadek.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 marca 2018

Szlachte nie interesują jakieś tam ocenki i tak/nie w internetach. :ziober2:

Szczerze mówiąc to nawet nie wchodzę w tą zakładkę. Wychodzę z założenia, że jeśli chcesz kogoś poznać to można zagadać na PW, a to ocenianie i średnia profili to mi nie jest potrzebne do szczęścia.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  2 kwietnia 2018

Moim zdaniem dziewczyny tutaj dają te decycje z automatu nie wiem czy jakiegoś bota mają ustawionego czy co. Jak potem od klikniesz decyzje TAK i napiszesz to ciszaaaaa więc chyba z automata leci wszystko nawet na zdjęcia nie patrzą nie wiem czym to jest spowodowane, może chcą być wiecznie adorowane i wzbudzać zainteresowanie jak największej liczby mężczyzn ? Internet, smartfony globalna komunikacja a ciężko tutaj wymienić z kimś kilka zdań. Przeważnie rozmowa składa się z emotikonek albo jednego słowa zamiast zdania Jeśli wymieni się z kimś ponad 300 wiadomości to te osoby z czasem usuwają konto na fotce .Zauważyłem, że ludzie mają coraz większe problemy z nawiązaniem komunikacji i trwałych relacji międzyludzkich.

CuteNinja
CuteNinja
  2 kwietnia 2018
Mariusz372
Mariusz372: Moim zdaniem dziewczyny tutaj dają te decycje z automatu

Wierz mi lub nie, ale mężczyźni też tak robią. Dlatego ja nie oddaję decyzji dopóki nie zamienię z kimś kilku słów, bo nie potrafię po samych zdjęciach stwierdzić, czy ktoś mi się właściwie podoba, czy nie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.