Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

Dragon842
Dragon842
  28 grudnia 2017

Z jednej strony mnie irytuje to że każdy człowiek tu szufladkuje ludzi ze względu na urodę a z drugiej strony cóż śmieje z pustych lalek które jedynie co potrafią pokazać to ciało bo nic innego wartościowego nie mają.

Eniaaa
Eniaaa
  28 grudnia 2017

A ja zwracam uwagę na wygląd i nie ja jedna. I wcale nie chodzi tu o to żeTAK daję tylko wypacykowanym mięśniakom-chodzi o to cos, co sprawia ze dana osoba wydaje sie sympatyczna i ma sympatyczny wyraz twarzy. A ze fotka ma taką ocję ze mozna dac TAK lub NIE to tak to działa. Ogolnie wychodze z załozenia ze osoba ktora na NIE reaguje wybuchem agresji to albo w ten sposob podnisi swoją niska samoocenę albo ma jakies zaburzenia. Innej opcji nie ma - tyle w temacie.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  28 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: chodzi o to cos, co sprawia ze dana osoba wydaje sie sympatyczna i ma sympatyczny wyraz twarzy.

Coś?
Eniaaa
Eniaaa
  28 grudnia 2017

Tak- coś . czego nie mozna nazwać słowami. Coś co sprawia ze dana osoba wydaje sie interesująca badz nie

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  28 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Tak- coś . czego nie mozna nazwać słowami. Coś co sprawia ze dana osoba wydaje sie interesująca badz nie


Tym 'czymś' są feromony. Nie musi Ci się ktoś podobać by znaleźć w nim 'to coś'. Na fotce tego nie znajdziesz, a to o czym piszesz to po prostu pociąg wizualny. Osoba ze zdjęcia trafia w Twój gust i tyle.
Eniaaa
Eniaaa
  28 grudnia 2017

Moze masz rację :-)

Eniaaa
Eniaaa
  29 grudnia 2017

Chociaz nie do konca. Napusales "nie musi Ci sie ktos podobac zeby znalezc w nim to co". Tak mi sie jeszcze nigdy nie zdarzyło. Zawsze musi mi sie podobac :-)

Jozef84
Jozef84
  29 grudnia 2017

Chyba bym na głowę upadł gdybym przejmował się decyzjam, zwłaszcza będąc po 30 stce. :D

DesertAssassin
DesertAssassin
  29 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu one patrzą na wygląd. Zapytałem ją na PW "Dlaczego kliknęłaś mnie "nie" Odpowiedziała "Bo ty mi się nie podobasz" . Bez zdjęć też mnie klika "nie" .

Daj jej namiary. Założę konto z pdj3banymi z instagrama amatorskimi zdjęciami męskiego modela i napisze do niej. Wyryjemy ją, że chce targać loda z połykiem na dworze na pierwszym spotkaniu. d83dde16
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  29 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Chociaz nie do konca. Napusales "nie musi Ci sie ktos podobac zeby znalezc w nim to co". Tak mi sie jeszcze nigdy nie zdarzyło. Zawsze musi mi sie podobac :-)

To, że Tobie coś takiego się nie przytrafiło, to nie znaczy, że to co mówię nie jest prawdą ;-)
Eniaaa
Eniaaa
  29 grudnia 2017

Nie to że mi się cos takiego przytafiło- tylko tak to u mnie działa od zawsze. na pewno nie spodobałby mi się facet który nie podobałby mi się wizualnie

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  31 grudnia 2017

...ostatnio jak jadłem kanapkę, jakaś kobieta dała mi ,,nie'' no i tak sobie siedzę i nie wierzę, wkurzyłem się strasznie i co się okazało??? że za mało chili sobie dodałem i musiałem iść do kuchni i se jeszcze trochę dodać ahahahaha

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  31 grudnia 2017

...ostatnio jak jadłem kanapkę, jakaś kobieta dała mi ,,nie'' no i tak patrze i się strasznie zdenerwowałem, wręcz się wkurzyłem niesamowicie bo okazało się że za mało chili sobie dodałem, i musiałem iść do kuchni i se doprawić trochę jeszcze :)

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  31 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

hmmm ja nawet nie sprawdzałam reakcji ,ale moze czas zacząć d83dde02
Yes,we can!
Karmelka2006
Karmelka2006
  31 grudnia 2017

Ja nawet nie sprawdzam kto jaką na mnie daje decyzję ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.