Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

kx2
kx2
  2 kwietnia 2018

Raz na tydzień przy goleniu patrzę się w lustro i też jestem na nie.

RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Mariusz372
Mariusz372: Internet, smartfony globalna komunikacja a ciężko tutaj wymienić z kimś kilka zdań. Przeważnie rozmowa składa się z emotikonek albo jednego słowa zamiast zdania Jeśli wymieni się z kimś ponad 300 wiadomości to te osoby z czasem usuwają konto na fotce .Zauważyłem, że ludzie mają coraz większe problemy z nawiązaniem komunikacji i trwałych relacji międzyludzkich.


Może dlatego, że ludzie nie przywiązują większej wagi do internetowych"znajomości"? Internet jest formą rozrywki, sposobem na zabicie wolnego czasu, a nie do nawiązywania jakichkolwiek znajomości czy umacniania więzi. Kiedy kasuje konto, to nie zastanawiam się czy ktoś tam rozkminia czemu kasuje, czy po co założyłam. Kasuje i mam to gdzieś co kto o mnie w internecie myśli. Większość osób tutaj, klika ze sobą kilka lat i nigdy się nie spotkają, bo niestety, ale portale internetowe cieszą się złą opinią, wzrasta społeczny brak zaufania, a wszechobecny hejt też nie służy. Poza tym, wybór stron internetowych i portali jest tak ogromny, że kiedy widzę, że dany portal nie gwarantuje i nie spełnia moich oczekiwań, to po kiego mam na nim być i sztucznie utrzymywać mu ranking? Niech się właściciel serwera trochę postara jak chce mieć użytkowników
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Mariusz372
Mariusz372: Moim zdaniem dziewczyny tutaj dają te decycje z automatu nie wiem czy jakiegoś bota mają ustawionego czy co.


A ja mam inne pytanie. Co oceniają np u mnie, bo kiedy widzę te wszystkie oceny, to płaczę -ze śmiechu d83dde02
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018

Pewnie zaraz zaliczę za to co napiszę, kolejnego bana, ale mam to gdzieś! Mam porównanie, bo mam konto na google i tutaj. Tam moderacja miła, uśmiechnięta, życzliwa, kulturalna. Tutaj jak stado bydła wypuszczona z obory! Warcholstwo takie, że nie chce się tutaj przebywać! Liczyłam na to, że kiedy jednemu, czy drugiemu pluje się prosto do koryta, to coś zrozumie, ale gdzie tam ?! Widzą drzazgę w oku użytkownika, a nie dostrzegają w swoim! Tam miliony użytkowników, tutaj kilku! Bo reszta to profile widma i boty! Jedna, "wczorajsza" coś stara się skorygować i na tym koniec! To jest portal dla użytkowników, a moderacja dla nich, czy użytkownicy są tutaj dla moderacji i ku jej uciesze i zabawie. Tam moderacja z uśmiechem wita użytkowników na forum, a hejterzy czy prowokatorzy wyłapywani i banowani! Tutaj moderacja i jej przydupasy prowokuje i banuje nieświadomych użytkowników. Nic tylko wziąć karabin i strzelać w te puste makówy tych warchołów, może wtedy coś do ich pustych łbów dotrze

RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018

Sytuacja z zaledwie wczoraj! Pojawił się nowy użytkownik forum i od razu leje się fala hejtu i kubeł pomyj wylany ma na głowę! No brawa przeogromne dla moderacji, bo działo się to przy jej ogólnej uciesze i aprobacji. Ciekawe jestem, kiedy odezwie się kolejny raz?

Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  2 kwietnia 2018

Myślę ,że warto skupić się na pozytywnych rzeczach w życiu jeśli skupimy się na negatywnych to takie rzeczy będziemy dostawać.Trzeba dostrzegać tylko pozytywy a negatywy traktować tylko jako lekcję. Czy jakaś ocena TAK czy NIE zmieni coś w życiu ? Jeśli przywiązujemy do tego wagę to tak jakbyśmy oddali swoje życie w ręce innych którzy jednym kliknięciem kreują naszą wartość. Poczucie wartości powinno być wewnątrz a nie napływać z zewnątrz z otoczenia.

Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mariusz372: Moim zdaniem dziewczyny tutaj dają te decycje z automatu Wierz mi lub nie, ale mężczyźni też tak robią. Dlatego ja nie oddaję decyzji dopóki nie zamienię z kimś kilku słów, bo nie potrafię po samych zdjęciach stwierdzić, czy ktoś mi się właściwie podoba, czy nie.


No ja mam odwrotnie chyba dlatego, że jestem wzrokowcem , jak to faceci ;p
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ty jesteś tutaj po to, żeby pooglądać zdjęcia. Ja po to, żeby fajnie, miło spędzić tutaj czas, pośmiać się, pożartować, może czasami pospierać, bo każdy z nas jest inny. Pisałeś o budowaniu więzi, to jak ona się wg Ciebie buduje jeżeli nie przez rozmowę, wspólne zainteresowania? Przez patrzenia w obrazki jakimi są zdjęcia i to dość często fejkowe? Jak ktoś nie ma nic lepszego do roboty w realu, to lata po profilach i szuka ch do d i gdzie by tu komu doryć, dokopać

Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  2 kwietnia 2018

Wychodzę z założenia ,że nic nie dzieje się bez przyczyny i obecność każdej osoby tutaj ma jakiej podłoże. Zgadza się każdy jest inny więc inne też będą powody dla których tu jesteśmy. Ja nie twierdzę ,że zbudowałem tutaj jakąś więź z kimkolwiek ;) Myślę,że nawet połowa kont tutaj to fejki.

RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018

Bo większość użytkowników ucieka stąd i nie wraca bo i po co? Jeżeli portal nie jest w stanie zapewnić mi minimum, to po kiego grzyba ja mam tutaj przebywać? kasuje konto i sajonara, szukam innego i najwięcej interesuje mnie zdanie i opinia moderacji czy innego użytkownika. Wczoraj moje pw zalała fala informacji z nazwami użytkowniczek które mają po 300 zdjęć w obcisłej bluzce czy innego rodzaju ubraniu. No jakby mnie to interesowało tobym tam zaglądała, ale mnie to rybka. Typowy przykład wzajemnego szacunku do siebie kobiet, użytkowników, bo to akurat kobiety pisały i wysyłały informacje. Nie wiem czy s...e po sobie nawzajem, to nasz narodowy sport czy hę?! Patrzę na forum i to samo łajno wylewa się w każdym temacie

RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018

Jedno z drugim nie zamieniło ze sobą nawet 1 zdania, ale os...li się na wzajem na cały internet. O sobie nie powie nic, ale os...a następnego byle ona była górą, czy był górą. Co za ludzie tutaj siedzą?!

Diamian2929
Posty: 3 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Diamian2929
  4 kwietnia 2018

TAK czy NIE ? Nie ma sensu rozmawiać z kimś komu się nie podobamy bo to do niczego nie prowadzi i nic to nie zmieni. Do życia trzeba podejść z dystansem i jest ok .

Zbyszek1maj
Posty: 2 (po ~210 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
Zbyszek1maj
  4 kwietnia 2018

Jeśli mam być z wami szczery to ja mam to gdzieś każdy kto chce może wejść na mój profil i dać nie . Życie nie opiera się na portalu fotka . I na głosach czy też lajkach na Facebooku . Niestety mamy takie czasy że ludzie zapominają co tak naprawdę jest w życiu warte poświęcenia czasu a co jedynie dodatkiem do życia . Pozdrawiam was serdecznie . Spadam do pracy

PawelGrzeskowiak
PawelGrzeskowiak
  18 października 2018

Taka osoba dla mnie jest martwa

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka osoba dla mnie jest martwa

Dlaczego martwa :woot:
Z powodu oddania Decyzji.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.