NeoSun
NeoSun
  12 marca 2017 (pierwszy post)

Czy przyjazni bez zaangażowania emocjonalnego miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?

dywersantka
dywersantka
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym piekłem to całkiem prawdopodobne.


No to "ładną"przyszłość jej gotujesz:) Strach się bać pytać

Konto usunięte
Konto usunięte: Bez dopytywania zawsze powstają niedopowiedzenia. Normalna rzecz.


Ciekawość, to 1szy stopień do piekła i czasami lepiej za dużo się nie dowiadywać tym bardziej, że nie ma się pewności gdzie się po zadaniu pytania trafi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam się na tych starodawnych przysłowiach a i przekorny człowiek ze mnie.


To coś jak ja :D Im więcej ktoś nade mną kazania prawi, tym gorzej dla niego :)
dywersantka
dywersantka
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwidoczniej musi być do trzech razy sztuka.


Najwidoczniej takie Twoje "zezowate szczęście", ale nie załamuj się, bo moje też nie lepsze :)

Dobranoc :)
tibauld
tibauld
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to "ładną"przyszłość jej gotujesz:) Strach się bać pytać

Nic jej nie gotuję, życzę powodzenia i szczęścia w życiu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawość, to 1szy stopień do piekła i czasami lepiej za dużo się nie dowiadywać tym bardziej, że nie ma się pewności gdzie się po zadaniu pytania trafi :)


Jednakowoż w tym przypadku może działać jak miecz obusieczny. Nigdy nie wiadomo co by było gdyby...
Konto usunięte
Konto usunięte: To coś jak ja :D Im więcej ktoś nade mną kazania prawi, tym gorzej dla niego :)

Nie ma jak to być "poukładanym".
tibauld
tibauld
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwidoczniej takie Twoje "zezowate szczęście", ale nie załamuj się, bo moje też nie lepsze :) Dobranoc :)

Starzy ludzie jak się w młodości nie zabili, to potem mają już tak trudniej...

Kolorowych snów. :)
GRADEK83
GRADEK83
  13 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy przyjazni bez zaangażowania emocjonalnego miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?

No pewnie że tak mam kumpelkę od kilku lat która mnie nie pociąga a i tak ja lubię :ziober2:
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  13 marca 2017

Istnieje ! tylko w przypadku gdy kobieta nie jest atrakcyjna dla faceta i na odwrót

NeoSun
NeoSun
  13 marca 2017

Hahah a jesli sa atrakcyjni dla siebie wzajemnie ? To ?? To przyjaźń jak to nazwac ?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  13 marca 2017

miłosc

Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  13 marca 2017

Jeśli są na prawdę atrakcyjni dla siebie to będzie dziecko ;) takie są prawa natury nie ma co gdybać

GRADEK83
GRADEK83
  13 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahah a jesli sa atrakcyjni dla siebie wzajemnie ? To ?? To przyjaźń jak to nazwac ?

Jeśli oboje nikogo nie mają i się sobie podobają i po głowie przelatują im myśli aby może jednak się puknąć ale żadne nie przyznaje się do tego to po prostu nic się nie dzieje ale jak się jednak pukną to uj z przyjaźni :ninja:
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  13 marca 2017

Miałem koleżankę "kumpele" która miała nadwagę widywaliśmy się tak pogadać posmiać na piwo czy coś od wielu lat utrzymywaliśmy kontakt, no i w końcu wzięła się za dietę schudła z 15 kilo no i mimo woli nagle,zacząłem postrzegać w niej coś więcej i rozważać różne opcje więc to są instynkty. Takie jest moje zdanie ;)

Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  13 marca 2017

Trudno przebywać z koleżanką i rozmawiać, dywagować o pogodzie kiedy ciągle przy niej stoi Ci ptak

NeoSun
NeoSun
  13 marca 2017

To fakt ....

GRADEK83
GRADEK83
  13 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy ciągle przy niej stoi Ci ptak

Znam ten ból zwłaszcza jak atakuje znienacka i czujesz ten kierwa dyskomfort :ziober2:
No ale nic nie trwa wiecznie. Z tym odchudzaniem to fakt nie raz z brzydkiego kaczątka robi się szprycha :D
dywersantka
dywersantka
  13 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma jak to być "poukładanym".


W życiu chodzi o to, by być trochę nieznośnym :) Ja tam lubię tzw "wybij okna" są weseli, zabawni i wnoszą dużo pozytywnej energii do naszego życia :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.