NeoSun
NeoSun
  12 marca 2017 (pierwszy post)

Czy przyjazni bez zaangażowania emocjonalnego miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?

Ubermensch
Ubermensch
  27 marca 2017

Przyjaźń między samicą a menszczyzną jest możliwa pod warunkiem że kobieta będzie pasztetem i będzie chciała menszczyzne, a menszczyzna będzie sie nią bżydził okazując jej jednocześnie ematie. Inna możliwość to że menszczyzna i kobieta benda razem dwoma niezależnymi pasztetami lub że menszczyzna będzie gejem

tibauld
tibauld
  27 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: samicą

To już nie kobietą, dziewczyną? Płeć żeńska dostaje rolę rozpłodową lub zabawkową?
Konto usunięte
Konto usunięte: menszczyzną

mężczyzną
Konto usunięte
Konto usunięte: bżydził

brzydził
Konto usunięte
Konto usunięte: benda

będą

Ty wielki mężczyzno, aryjczyku. Naucz się pisać lub zaglądnij do słownika. Ponadto jesteś tylko na strzała, zakładając że będę miał humor i otwartą pięść, bo mógłbym jeszcze cię rzygowino połamać.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  27 marca 2017
Emanuell
Emanuell: to są słowa Oskara Wilde...nie moje...słyszałaś o kimś takim?

nigdy w życiu, nawet pod groźbą łoża madejowego nie przyznam się do tego

Jemanuell, jeżeli cytujesz czyjeś słowa wypadałoby zaznaczyć ich autora, ale rozumiem, chęć błyśnięcia elokwencją bywa silniejsza, Powoływanie się na cudze przemyślenia świadczy, że się z nimi utożsamiamy więc logicznym jest mój wniosek, że takową przyjażń uważasz za niemożliwą i stąd moje wyrazy współczucia pod twoim adresem

Wiem, że są tacy, którzy dla blasku i poklasku uważają, że:
"Tylko jedna rzecz jest gorsza niż gdy o nas mówią, a mianowicie gdy o nas nie mówią"
ale podobno:
"Najgorsze, to jak się zorientujemy, że to co ludzie o nas gadają za plecami jest prawdziwe".

jakby co, to nie ja, to też są słowa Oskara Wilde.

PS jak długo pociągniesz forumowego żywota? dotrwasz do kwietnia?
wiesz, wszyscy bliscy odchodzą, smutno mi na duszy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

arkanraznatovic
arkanraznatovic
  27 marca 2017

Jest możliwa pod warunkiem że oboje się sobie zupełnie nie podobają, nie ma między nimi jakiegokolwiek pociągu

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponadto jesteś tylko na strzała, zakładając że będę miał humor i otwartą pięść, bo mógłbym jeszcze cię rzygowino połamać.

Jaka agresja, Krzysztof :o

__________________

Nie jest mozliwa. Tak jestesmy skonstuowani, ze pociaga nas plec przeciwna.
Przedzej czy pozniej jedno z przyjaciol zrozumie, ze czuje cos wiecej do drugiej osoby.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Emanuell
Emanuell
  27 marca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Emanuell: to są słowa Oskara Wilde...nie moje...słyszałaś o kimś takim? nigdy w życiu, nawet pod groźbą łoża madejowego nie przyznam się do tegoJemanuell, jeżeli cytujesz czyjeś słowa wypadałoby zaznaczyć ich autora, ale rozumiem, chęć błyśnięcia elokwencją bywa silniejsza, Powoływanie się na cudze przemyślenia świadczy, że się z nimi utożsamiamy więc logicznym jest mój wniosek, że takową przyjażń uważasz za niemożliwą i stąd moje wyrazy współczucia pod twoim adresemWiem, że są tacy, którzy dla blasku i poklasku uważają, że: "Tylko jedna rzecz jest gorsza niż gdy o nas mówią, a mianowicie gdy o nas nie mówią" ale podobno: "Najgorsze, to jak się zorientujemy, że to co ludzie o nas gadają za plecami jest prawdziwe".jakby co, to nie ja, to też są słowa Oskara Wilde.PS jak długo pociągniesz forumowego żywota? dotrwasz do kwietnia? wiesz, wszyscy bliscy odchodzą, smutno mi na duszy
Emanuell
Emanuell
  27 marca 2017

"rozumiem, chęć błyśnięcia elokwencją bywa silniejsza"..cyt BabaxJaga...no cóż ja cytując twoje przemyślenia...nie zgadzam się z nimi... moja elokwencją jest ok...nie muszę błyszczeć...a na pewno nie tu..he he

Emanuell
Emanuell
  27 marca 2017

Ciekawa jestem BabaxJaga ile ty wytrwałaś na fotce..i wytrwasz....pewnie dłużej niz ja...no cóż...widać niektórzy mają tak puste i smutne życie że muszą szukać miejsc w których bedą mogli dać upust swoim frustracjom i dowartościować się po prostu....pisząc zjadliwe komentarze chociażby...

tibauld
tibauld
  27 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jaka agresja, Krzysztof :o

Co się wypowiadam, to widzisz to samo. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przedzej czy pozniej jedno z przyjaciol zrozumie, ze czuje cos wiecej do drugiej osoby.


I nie będziesz moim kolegą. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tak jestesmy skonstuowani


To prawie jak mantra. :ziober2:
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  27 marca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Jemanuell, jeżeli cytujesz czyjeś słowa wypadałoby zaznaczyć ich autora, ale rozumiem, chęć błyśnięcia elokwencją bywa silniejsza, Powoływanie się na cudze przemyślenia świadczy, że się z nimi utożsamiamy więc logicznym jest mój wniosek, że takową przyjażń uważasz za niemożliwą i stąd moje wyrazy współczucia pod twoim adresem


Przy tobie facet jest tak bezpieczny, jak niemowle przy cycu mamusi. Oczywiście, ze jest możliwa... pod warunkiem, że jedno z nich jest innej orientacji seksualnej :)
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy tobie facet jest tak bezpieczny, jak niemowle przy cycu mamusi

zgdadza się, dopóki nie wierzga nic mu nie grozi

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, ze jest możliwa... pod warunkiem, że jedno z nich jest innej orientacji seksualnej :) BabaxJaga

nic tylko ci współczuć, że w twoim przypadku przyjażń jest możliwa tylko w takiej konfiguracji

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to widzisz to samo.

Dla mnie jestes milusi. :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie będziesz moim kolegą. :(

A psiapsiolka? :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: To prawie jak mantra.

:rotfl:.
Nic na to nie poradze.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dla mnie jestes milusi.

To uważaj, by wiatr w drugą stronę nie zawiał.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A psiapsiolka?


To zależy co za tym pojęciem się kryje.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: . Nic na to nie poradze.


Nie jesteśmy tak skonstruowani, Ty tak to widzisz...
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 marca 2017
Emanuell
Emanuell: Ciekawa jestem BabaxJaga ile ty wytrwałaś na fotce..i wytrwasz....pewnie dłużej niz ja...no cóż...widać niektórzy mają tak puste i smutne życie że muszą szukać miejsc w których bedą mogli dać upust swoim frustracjom i dowartościować się po prostu....pisząc zjadliwe komentarze chociażby...

na hajdzie niedługo strzeli mi 3 latka, możesz mi pogratulować, nie wiem jak długo jeszcze będę uczestniczyła w tym kabarecie, to zależy nie tylko ode mnie, całkiem możliwe, że ciebie przeżyję,
wiesz w moim pustym i smutnym życiu dzieje się tak dużo, że pewne sprawy przepuszczam, nie jestem w stanie ogarnąć tylu rzeczy jednocześnie, więc kiedyś będę musiała sobie to Forum odpuścić, ale nie płacz, dam ci znać jak przyjdzie na mnie czas
jak nauczysz się pisać zjadliwe komentarze w białych rękawiczkach to wtedy poodbijamy piłeczkę, póki co czytaj i szlifuj stylistykę wypowiedzi, momentami "ideał sięga bruku" więc z czym do ludzi?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 marca 2017
Emanuell
Emanuell: "rozumiem, chęć błyśnięcia elokwencją bywa silniejsza"..cyt BabaxJaga...no cóż ja cytując twoje przemyślenia...nie zgadzam się z nimi... moja elokwencją jest ok...nie muszę błyszczeć...a na pewno nie tu..he he

i co by tu napisać? myślę, że he, he wystarczy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.