NeoSun
NeoSun
  12 marca 2017 (pierwszy post)

Czy przyjazni bez zaangażowania emocjonalnego miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?

NeoSun
NeoSun
  14 marca 2017

Nie UK niestety jeżdżę jeszcze jakis czas jako pasazer

GRADEK83
GRADEK83
  14 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie UK niestety jeżdżę jeszcze jakis czas jako pasazer

Czyli masz zamiar lub w planach robić prawko to nic trudnego oby tylko na egzaminie się nie stresować bo tak naprawdę nie ma czym
NeoSun
NeoSun
  14 marca 2017

Jestem w trakcie ....

JozekZpolska
JozekZpolska
  14 marca 2017

a mnie dziwi jak mi się udało zdać za pierwszym razem egzamin na prawko.....teraz mam ale już wiem, że do końca życia nie wsiąde za kierowniced83dde09

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  14 marca 2017

Co to za brednie z tymi odpowiedziami ze nie ma.

Istnieje taka przyjazn. Bywa kontrowersyjna jednak jest powszechna.

Po co niszczyc opinie na ten temat po kilku zyciowych porażkach

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

NeoSun
NeoSun
  14 marca 2017

Alez oczywiscie ,ze istnieje ja mam taka "przyjaciolke"od 3.5 roku i nigdy sie nie poklocilismy

GRADEK83
GRADEK83
  14 marca 2017

o damskomęską przyjaźń chodzi no ale fakt kobieta kobiecie też może się podobać :D

NeoSun
NeoSun
  15 marca 2017

Napislam w ",,przyjaciolke"

freedoom020406
Posty: 2 (po ~464 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
freedoom020406
  15 marca 2017

hm... ja mysle ze nie doswiadczenie tego, nie da nam jako takiego zdania na ten temat... nie mozemy sie wypowiadac na ten temat z taka pewnoscia jak nie mialo sie takiej okazji, szansy i wgl... :) to tak samo jak by sie powiedzialo... hm... ze do konca zycia bede sam... no niestety nie ma tej pewnosci. milosc sama sobie dziala. my mozemy tylko podpowiedziec... tak samo z przyjaznia. taka prawdziwa, nie dowiemy sie czy istnieje dopóki tego nie poczujemy. a jak sie naprawde pojawi to na pewno wyjasni twoje pytania i sugestie :) to moje takie zdanie....... :)

freedoom020406
Posty: 2 (po ~464 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
freedoom020406
  15 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Alez oczywiscie ,ze istnieje ja mam taka "przyjaciolke"od 3.5 roku i nigdy sie nie poklocilismy

no dobrze... nie kłócic sie a zyc jak jedna calosc bo to chyba o to chodzi w takiej przyjazni to jest jakas mala roznica. w sumie niechce sie wypowiadac ale takie mam myslenie na ten temat... ja z kolega tez sie wgl nie kluce ale nie uwazam go za przyjaciela... brak wspolnego doswiadczenia z przeszlosci nie pozwala na to by zaufac osobie tak do konca...
lovelyprincess00
lovelyprincess00
  24 marca 2017

Myślę, że tak. Przyjaźń to miłość :D do drugiej osoby. Miałam przyjaciela kiedyś ale ta przyjaźń się skończyła bo się stoczył i niejednokrotnie ze mnie żartował, miał próbę samobójczą. Później poznałam jeszcze jednego kolegę- przyjaźnią chyba tego nie nazwę natomiast dobrze się dogadujemy, wiele sobie mówimy, pomagamy itp i jakoś to się ciągnie- chociaż ten mi pisał o związku

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  24 marca 2017

nie ma przyjażni bez zaangażowania emocjonalnego, można tylko rozgraniczyć w zaangażowaniu stopień bliskości cielesnej, na który pozwalamy drugiej stronie

między kobietą, ą mężczyzna jest możliwa przyjażń z wyłączeniem seksu

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Emanuell
Emanuell
  25 marca 2017

Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przy­jaźń.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 marca 2017
Emanuell
Emanuell: Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przy­jaźń.

szczerze ci wpółczuje

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Emanuell
Emanuell
  26 marca 2017

to są słowa Oskara Wilde...nie moje...słyszałaś o kimś takim?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.