NeoSun
NeoSun
  12 marca 2017 (pierwszy post)

Czy przyjazni bez zaangażowania emocjonalnego miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest możliwa pod warunkiem że oboje się sobie zupełnie nie podobają, nie ma między nimi jakiegokolwiek pociągu

masz rację, jak nie ma Pendolino to "nicziewo nie budiet"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Emanuell
Emanuell
  28 marca 2017

Stylistykę wypowiedzi...he he powiadasz...:) Nie mam zamiaru ani się uczyć pisania zjadliwych komentarzy, ani tym bardziej wdawać się w polemikę z tobą...:) Dalej ziej żółcią...a może trzeba po prostu pogadać ze specjalistą...może problem ma podłoże innego rodzaju...pozdrawiam :)

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To uważaj, by wiatr w drugą stronę nie zawiał.

Ojej, nawet nie wiem czy to przezyje. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy co za tym pojęciem się kryje.

Cos pomiedzy kolezanka, a przyjaciolka. Jaki Ty zacofany jestes. :nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tak to widzisz

Ty jak to widzisz, co Cie pociaga?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 marca 2017
Emanuell
Emanuell: Stylistykę wypowiedzi...he he powiadasz...:)

a może wolisz pier...lenie o Szopenie? wybór należy do ciebie

Emanuell
Emanuell: Nie mam zamiaru ani się uczyć pisania zjadliwych komentarzy, ani tym bardziej wdawać się w polemikę z tobą...:)

kurcze, 1 przeboleje, 2 nie przeżyje

Emanuell
Emanuell: Dalej ziej żółcią...

a po co? niech zieja inni,
przyznaję, że robią to niezbyt racjonalnie i pragmatycznie, ale są tacy uchachani i mają taką wielką nadzieję, że może tym razem uda sie Jagę udupić, że miałabym wyrzuty sumienia gdybym ich tego pozbawiła, w końcu jestem aniołkiem

Emanuell
Emanuell: a może trzeba po prostu pogadać ze specjalistą...może problem ma podłoże innego rodzaju...

myślisz o Bralczyku czy o Miodku? każdy słodki na swój sposób, obaj nieżli

Emanuell
Emanuell: pozdrawiam :)

odpozdrawiam

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

tibauld
tibauld
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ojej, nawet nie wiem czy to przezyje.

Bycie miłym czy w drugą stronę?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Cos pomiedzy kolezanka, a przyjaciolka. Jaki Ty zacofany jestes.


Co Ty się dziwisz człowiekowi, który przyjaciół nie ma? :ninja:
Poza tym zawsze możesz to inaczej widzieć.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty jak to widzisz, co Cie pociaga?


Chciałem tylko powiedzieć, że nie jesteśmy tak skonstruowani, jak to sobie wyobrażasz.
Słoneczko za oknem i ptaków śpiewy. :rotfl:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bycie miłym czy w drugą stronę?

Milym to Ty nigdy nie byles, wiec chyba logiczne, ze w druga strone.
Nic nowego.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty się dziwisz człowiekowi, który przyjaciół nie ma? Poza tym zawsze możesz to inaczej widzieć.

To, ze nie mam ajfona 7 nie znaczy, ze nie wiem jak wyglada. :ninja:
Nie nakrecaj sie. Znam granice i do niczego nie jestes mi potrzebny, o.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem tylko powiedzieć, że nie jesteśmy tak skonstruowani, jak to sobie wyobrażasz. Słoneczko za oknem i ptaków śpiewy.

Ja Cie zrozumialam i za pierwszym razem. Jesli sie nie zgadzasz z moja opinia to chcialam poznac Twoja teorie jak to my jestesmy skonstruowani. Kazdy ma swoje zdanie i jak wiadomo nasze zawsze sie roznia. A to czy Ty moje akceptujesz czy nie, to wiesz gdzie mi to lata. :ziober2:.

Nie mam slonca. :and:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Milym to Ty nigdy nie byles, wiec chyba logiczne, ze w druga strone. Nic nowego.

Jak ja miłym nie byłem? Przecież już bardziej cukierkowy być nie mogę!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To, ze nie mam ajfona 7 nie znaczy, ze nie wiem jak wyglada. Nie nakrecaj sie. Znam granice i do niczego nie jestes mi potrzebny, o.


Ja mam 7 calowe gówno.:(
No to powiało chłodem ze wschodu. :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja Cie zrozumialam i za pierwszym razem. Jesli sie nie zgadzasz z moja opinia to chcialam poznac Twoja teorie jak to my jestesmy skonstruowani. Kazdy ma swoje zdanie i jak wiadomo nasze zawsze sie roznia. A to czy Ty moje akceptujesz czy nie, to wiesz gdzie mi to lata. .Nie mam slonca.


Bo to nie tak, że to nasza natura. Są jeszcze pewne przekazy podprogowe i takie tam.
Starzejesz się to zwisa tu i tam. :rotfl:
Z pewnością i dla Ciebie zaświeci słońce!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja miłym nie byłem? Przecież już bardziej cukierkowy być nie mogę!

Nie rozsmieszaj mnie, bo mi sztuczna szczeka wyleci. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam 7 calowe gówno.:( No to powiało chłodem ze wschodu.

Chwalisz sie czy zalisz? :ninja:.
Ja mam 5 calowe eldzi i jestem zadowolona.

Wychowano mnie tak, ze dobrem odwdzieczam sie za dobro. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to nie tak, że to nasza natura. Są jeszcze pewne przekazy podprogowe i takie tam. Starzejesz się to zwisa tu i tam. Z pewnością i dla Ciebie zaświeci słońce!

To sobie porozmawialismy.
I to kto mowi, teee mlodociany pozycz na lifting. :ziober2:
Nie w tym tygodniu, taka mam brzydka pogode za oknem. :and:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie rozsmieszaj mnie, bo mi sztuczna szczeka wyleci.

Widzisz gdzieś jakieś czołgi czy działa wymierzone w Ciebie? :O
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Chwalisz sie czy zalisz? . Ja mam 5 calowe eldzi i jestem zadowolona.Wychowano mnie tak, ze dobrem odwdzieczam sie za dobro.


We Francji musiałem coś sobie kupić i tak jakoś największy rozmiarowo wziąłem.
Nie jest zły, poza tym telefonów mam dwa. Drugi to "kalkulator"....

Czemu więc ja Twego dobra w swoją stronę nie zauważam? :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To sobie porozmawialismy. I to kto mowi, teee mlodociany pozycz na lifting. Nie w tym tygodniu, taka mam brzydka pogode za oknem.


Dlaczego pokazują w mediach gejów? By to było powszednie. Przykładów można mnożyć...
Jeszcze czego, wypiękniejesz i poleziesz nie wiadomo gdzie. Niedoczekanie. :ziober2:
I kto powinien znaleźć sobie inne miejsce na ziemi?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz gdzieś jakieś czołgi czy działa wymierzone w Ciebie? :O

Gdybym sie doczekala czolgow to uciekalabym z podkulonym ogonkiem. :mrgreen:.

Chcesz powiedziec, ze to juz jest granica Twojej dobroci? :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: We Francji musiałem coś sobie kupić i tak jakoś największy rozmiarowo wziąłem. Nie jest zły, poza tym telefonów mam dwa. Drugi to "kalkulator"....Czemu więc ja Twego dobra w swoją stronę nie zauważam? :(

Nadal sie chwalisz, tylko jaki w tym cel.. :ninja:

Gdzies tam wyzej wspominalam, ze odwdzieczam sie. Ty akurat nie jestes zbyt dobry i mily w stosunku do mojej osoby. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego pokazują w mediach gejów? By to było powszednie. Przykładów można mnożyć... Jeszcze czego, wypiękniejesz i poleziesz nie wiadomo gdzie. Niedoczekanie. I kto powinien znaleźć sobie inne miejsce na ziemi?

Wiedzialam, ze zaczepisz ten temat! Homofobia znow smierdzisz.
Ja mowie o tym jak jestesmy skonstuowani z dziada pradziada, ze plci przeciwne sie przyciagaja aby sie roznmnazac.. troche to zabrzmialo dziwnie, ale co tam.
A to, ze teraz na swiecie pojawily sie te parodie chodzace w parach nie znaczy, ze tak sa skonstuowani.. po prostu maja chora psychike lub wychowano ich w patologicznej rodzinie.. jakas musi byc tego logiczna przyczyna.

Sam lifting nie zrobi ze mnie pieknosci, nie badz az tak mily. :rotfl:
:fakju: wcalezenieja, ja przeciez nie narzekam! Jedynie slonca brak, ale przyjdzie od was. :and:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Gdybym sie doczekala czolgow to uciekalabym z podkulonym ogonkiem. .Chcesz powiedziec, ze to juz jest granica Twojej dobroci? :-D

Bez czołgów daję radę. Jak idą sobie ciemni, to idę przez środek, by mi miejsca ustąpili i brodacze tak robią.

Granica dobroci to może i nie, tylko nie wiem czy do Twej persony stopu nie ma. :)
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nadal sie chwalisz, tylko jaki w tym cel.. Gdzies tam wyzej wspominalam, ze odwdzieczam sie. Ty akurat nie jestes zbyt dobry i mily w stosunku do mojej osoby.


Kombinuj blondyno!

Prezenciki chcesz na profil czy parę 100 na konto? :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wiedzialam, ze zaczepisz ten temat! Homofobia znow smierdzisz. Ja mowie o tym jak jestesmy skonstuowani z dziada pradziada, ze plci przeciwne sie przyciagaja aby sie roznmnazac.. troche to zabrzmialo dziwnie, ale co tam. A to, ze teraz na swiecie pojawily sie te parodie chodzace w parach nie znaczy, ze tak sa skonstuowani.. po prostu maja chora psychike lub wychowano ich w patologicznej rodzinie.. jakas musi byc tego logiczna przyczyna.Sam lifting nie zrobi ze mnie pieknosci, nie badz az tak mily. wcalezenieja, ja przeciez nie narzekam! Jedynie slonca brak, ale przyjdzie od was.


Ja nawiedzony człowiek, mógłbym jeszcze piece w Birkenau odrestaurować. :ninja:
Ty to zawsze masz ten sam wydźwięk!
Logiczna przyczyna na chore zachowania, ciekawe.
To co zrobi? :O
Egoista ze mnie, nie wiem czy się z Tobą podzielę.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to idę przez środek, by mi miejsca ustąpili i brodacze tak robią. Granica dobroci to może i nie, tylko nie wiem czy do Twej persony stopu nie ma. :)

Agresja rodzisz agresje. :o. Brzydze sie tym.

Wlaczyles ten przycisk stopu jeszcze 10 lat temu i zapomniales o nim. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kombinuj blondyno! Prezenciki chcesz na profil czy parę 100 na konto?

Po co? Sam potem sie spalisz. :ziober2:.

Doladowanie z timobajla, za symboliczna stowke. :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nawiedzony człowiek, mógłbym jeszcze piece w Birkenau odrestaurować. Ty to zawsze masz ten sam wydźwięk! Logiczna przyczyna na chore zachowania, ciekawe. To co zrobi? :O Egoista ze mnie, nie wiem czy się z Tobą podzielę.

Wiem o tym doskonale. I ten fakt mnie przeraza :o
Jako dobrze, ze mnie znasz. :zakochany:
Wierze w to, ze wszystko co mi obce musi miec jakies wyjasnienie.. nie burz mojego swiata ;-D
Podciagnie tu i owdzie, odejmie pare lat ale az nijak nie doda uroku.. od tego sa inne operacje. :ninja:
Od Ciebie to ja akurat nic nie chce i nie prosze. :ninja:

Ide patrzec jak swinie zabijaja, do potem! :zakochany:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  28 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Agresja rodzisz agresje. :o. Brzydze sie tym.Wlaczyles ten przycisk stopu jeszcze 10 lat temu i zapomniales o nim.

Jeszcze nigdy agresji nie było, się nie doczekałem. :(

Dopiero teraz mi o tym przypominasz?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Po co? Sam potem sie spalisz. .Doladowanie z timobajla, za symboliczna stowke.

Twoje niedoczekanie!

Z kim ja się zadaje. Czas przejrzeć na oczy. :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wiem o tym doskonale. I ten fakt mnie przeraza :o Jako dobrze, ze mnie znasz. Wierze w to, ze wszystko co mi obce musi miec jakies wyjasnienie.. nie burz mojego swiata ;-D Podciagnie tu i owdzie, odejmie pare lat ale az nijak nie doda uroku.. od tego sa inne operacje. Od Ciebie to ja akurat nic nie chce i nie prosze. Ide patrzec jak swinie zabijaja, do potem!


Teraz pomyśl co bym robił z resztą ludzi i o ile zmniejszyłaby się populacja. :ziober2:
Tak w sumie to wcale.
Bardzo boisz się o ten swój świat. :(
Silikonu się chce, jaka Ty niemądra. :mrgreen:
Czujesz, że jesteś na straconej pozycji, to stąd.

Brutal z Ciebie. Biedna świnka. :and:
iniemamzludzen
iniemamzludzen
  28 marca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: nic tylko ci współczuć, że w twoim przypadku przyjażń jest możliwa tylko w takiej konfiguracji


yhmmmm , kiedy Einstein myślał nad teorią względności, Jaga przeszła i powiedziała "kwadrat" :)
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze nigdy agresji nie było, się nie doczekałem. :( Dopiero teraz mi o tym przypominasz?

Bo oni slabszych leszczy nie zaczepiaja, maja jakies wartosci. :ziober2:
Ktos mi mowil, ze ma idealna pamiec.
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje niedoczekanie! Z kim ja się zadaje. Czas przejrzeć na oczy.

Srututututut :ziober2:.

Yyy chyba ja powinnam to napisac. :ninja: :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz pomyśl co bym robił z resztą ludzi i o ile zmniejszyłaby się populacja. Tak w sumie to wcale. Bardzo boisz się o ten swój świat. :( Silikonu się chce, jaka Ty niemądra. Czujesz, że jesteś na straconej pozycji, to stąd. Brutal z Ciebie. Biedna świnka.

My dazymy do zwiekszenia populacji! :nie:
No wlasnie, nie znasz a sie wypowiadasz. :ninja:
Alez to oczywiste, ze sie boje. W wyimaginowanym swiecie czuje sie bezpieczna. :zakochany:
Na silikony Cie nie stac :fakju:
Ze niby taki nieosiagalny jestes?

A jaki dobry pasztet. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.