MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

Enhancer
Enhancer
  24 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: trochę może niektórzy..ciężko bawić się tym serwisem skoro tu jak w temacie "nie ma normalnych dziewczyn". A zależy za bardzo pewnie tym też co nie jest łatwo w samotności przejśc przez życie różne są sposoby zdobywania/walczenia ze samotnością, inni wolą zacząc od jakiegoś portalu jeszcze inni pójściem do klubu i zapoznania dziewczyny po % każdy ma swój gust wszystko jest dla ludzi. A szacunku brak wielu osobom również w dzisiejszych czasach tym bardziej ze strony dziewczyn ( tez już troche się o tym przekonałem )

Caly temat do luftu.Wszystko zaczyna sie od wlasciwego podejscia...wpierw trzeba zaczac od siebie a nie cala wine zrzucac na kogos innego.Trza byc twardym nie mietkim.
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Enhancer(telefon, więc nie.mogę odpowiedzi pisać). Dokładnie to samo pisałam wcześniej.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Zgadzam się z Tobą

Enhancer
Enhancer
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Enhancer(telefon, więc nie.mogę odpowiedzi pisać). Dokładnie to samo pisałam wcześniej.

Ludzie przeciez to takie proste!!!
Trzeba stanac przed lustrem zadac sobie kilka latwych pytan....np co mnie interesuje...i po prostu
Zyc! Realizowac sie a z innymi dzielic sie tym! Trzeba dzialac zeby poznawac ludzi...to jest poczatek...szczescie wpierw trzeba znalezc u siebie.
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Dokładnie. I szanować siebie wzajemnie.

Enhancer
Enhancer
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. I szanować siebie wzajemnie.

Ludzie walcza ze soba...wojna plci...tylko tak naprawde niczego to nie zmienia...nie ma zwyciezcow ani przegranych...brak korzysci dla kogokolwiek...czyste marnowanie energii.
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

:)

Badxoxo
Badxoxo
  24 lutego 2017

A oto jestem

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie dziwię wcale, że nie trafiłeś na kogoś normalnego i bardzo mi przykro z tego powodu, ale wyładowywanie swojej frustracji na każdej innyj kobiecie jest trochę chamskie. Szanuj innych to może w końcu uda Ci się z kimś tutaj normalnie porozmawiać. Jednak póki co popracuj nad sobą i swoim myśleniem, bo jak wypisujesz do potencjalnych rozmówczyń w taki sam sposób jak tutaj to ja Ci gratuluję po prostu...

nie sądzę że ci przykro...miałem swoje gorsze dni i wyładowałem je w inny sposób bo jest ich wiele a nie akurat tu wiec się zastanów sama co piszesz do mnie. I widzisz nie znasz mnie na tyle a może mam szacunek tylko tym własnie dostaję po dupie w podziękowaniu ale mam to gdzieś. Wszedłem tu na ten temat bo zaciekawił mnie i chciałem swoją racje i doświadczeniem też się podzielić i to jak widać pouczać potraficie a same nie lepsze.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Fotka, dla wielu z was i dotyczy to w tej samej mierze kobiet co i mężczyzn, stała się namiastką i odpowiednikiem, wybiegu dla modeli/modelek. Próba wykreowania siebie poprzez wygląd stała się niemal obsesyjna

no i tak jest już tu i pewnie będzie, ale ja już na nic tu nie liczę
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Caly temat do luftu.Wszystko zaczyna sie od wlasciwego podejscia...wpierw trzeba zaczac od siebie a nie cala wine zrzucac na kogos innego.Trza byc twardym nie mietkim.

dobrze mówi polać mu. Nie można być mietkim. mietkim mięęęęętkim miętaaaaa mmm ? tylko trzeba być dwartym tak jest !
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się z Tobą

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. I szanować siebie wzajemnie.

tak jest! dobrze się dogadujecie widzę jak na płeć przeciwną bo już myślalem że dla ciebie faceci to dzieci.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie przeciez to takie proste!!! Trzeba stanac przed lustrem zadac sobie kilka latwych pytan....np co mnie interesuje...i po prostu Zyc! Realizowac sie a z innymi dzielic sie tym! Trzeba dzialac zeby poznawac ludzi...to jest poczatek...szczescie wpierw trzeba znalezc u siebie.

nie musze zadawać sobie takich pytań przed lustrem bo sam dokladnie o nich wiem jakie mam zainteresowania i pasje no chyba że się jest egoistką to z lustrem można gadać, a zwykle jak się już dzieli to zwykle mało kogo teraz to obchodzi.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017

a tak podsumowując to w sumie publicznie to rozpisane co niektóre jesteście tak bardzo aż sie czytać nie chce (bo za dużo tego) a jak już prywatnie to pusto albo jakieś "aha" " co tam" podziwiam.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Człowiek to człowiek, ale każdy jest inny. Już pisałam niejednokrotnie, że ewenementy zdarzają się zarówno w przypadku jednej jak i drugiej płci. Nikogo nie bronię ani nikogo nie oczerniam. Tak samo jak Ty napisałam wszystko to co wiem z doświadczenia. Jednak stwierdzenie, że WSZYSCY są tacy sami (tak samo kobiety jak i mężczyźni zdarzają się puści i zrozumiali) jest błędne. Twoje zdanie jest Twoim zdaniem. Tak samo jak doświadczenie, które posiadasz. Mimo to uważam w ciągu dalszym, że wrzucanie wszystkich do jednego wora jest bez sensu. Trafiałeś źle i tyle. Nikt Ci tych nerwów nie zwróci. Jednak to, że ktoś Cię zranił lub na kimś się zawiodłeś nie oznacza, że za każdym kolejnym razem też tak będzie. Ja nie muszę zastanawiać się nad tym co pisze, bo wszystko piszę w zgodzie z sobą i swoją opinią i tym czego sama doświadczyłam. Nie próbuje narzucić Ci swojego zdania, ale jako kobieta jednak czuję się trochę urażona tym co napisałeś. Nie dlatego, że coś trafia bezpośrednio we mnie, ale dlatego, że wstyd mi jest za co poniektóre przedstawicielki płci pięknej. Tym bardziej, że ani razu nie napisałeś złego słowa na przedstawicieli swojej płci. Mimo, że wy faceci także nie jesteście bez winy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.