MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

ASZABENE
ASZABENE
  23 lutego 2017

Chyba się zahibernuje i każe się obudzić za tysiąc lat ,aby zobaczyć jak ta historia się rozwinie d83dde0a

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Daję krzyżyk praktycznie każdemu, bo nie jestem tutaj po to by kogoś znaleźć. Mam tu znajomych i jestem tu ze wzgledu na nich

pozwolę sobie zacytować twoją treść bo już nie u jednej widziałem nawet w opisie tego typu że jestem tu tylko dla znajomych-ale po co ? nie wystarczy mieć fb wyłącznie dla znajomych ? Kiedyś mottem dla tego portalu Fotka.pl było " Fotka-poznajmy się " (chyba już tego nie widać opisu) najwidoczniej juz to jest nieaktualne wiec lipa z poznawania się.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie warto oceniać wszystkich jedną miarą.

piszesz to a sama oceniasz wszystkich własnie tym gestem dawając wszystkim "X" nie dajesz szansy nikomu by choć ktos miał okazje Tobą sie zainteresować i napisać do Ciebie. No ale ty się trzymasz tego że jesteś tu wyłącznie dla znajomych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie za bardzo wam zalezy...i zbyt powaznie podchodzicie do tematu."Bawcie sie serwisem" a nie robicie z siebie ofiary.

trochę może niektórzy..ciężko bawić się tym serwisem skoro tu jak w temacie "nie ma normalnych dziewczyn". A zależy za bardzo pewnie tym też co nie jest łatwo w samotności przejśc przez życie różne są sposoby zdobywania/walczenia ze samotnością, inni wolą zacząc od jakiegoś portalu jeszcze inni pójściem do klubu i zapoznania dziewczyny po % każdy ma swój gust wszystko jest dla ludzi. A szacunku brak wielu osobom również w dzisiejszych czasach tym bardziej ze strony dziewczyn ( tez już troche się o tym przekonałem )
Panthera
Panthera
  24 lutego 2017

Jest wiele fajnych dziewczyn tylko wy wolicie sie zrazic po kilku porazkach

fajnego faceta tez ciezko znaleźć (no ale tylko wy macie prawo narzekac na plec przeciwna ;] )

wiele kobiet jest wredna i niedostepna ale udaja takie bo sie na was zawiodly

zawiesc kobiete - najwiekszy wstyd dla mezczyzny. Prawdziwa kastracja

Panthera
Panthera
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście z pewnością to sie tyczy także nam, ale ciekawi mnie to czemu większość dziewczyn nawet nie chce popisac tylko od razu blokuje bądz odpisuje w taki sposob ze sie odechciewa pisac


coz maja prawo
tez vym zablokowala goscia ktory pisze w bardzo niezrozumialy dla mnie sposob niczym analfabeta i do tego ma pretrbsje do WSZYSTKICH kobiet o to co robi pare z nich.
wkurzajace jest to jak wielu z nich narzeka na kobiety i nie widzi w tym nic zlego a maja wielkie pretensje o to gdy na nich sie narzeks

a najzabawniejsze jest to ze gdy oni narzekaja na koviety i kobiety sie przed tym bronia i tlumacza im ze sue myla to ci faceci zamiast dyskuyowac z nimi jak na ludzi przystalo wyskakuja na nie z morda, obrazaja, twuerdza ze same takie sa i jeszcze zaczynaja zadawac podchwytliwe pytania i tak manipulowac rozmowa by kobieta powiedziala to co oni chca uslyszec co "potwierdzi" ich podejrzenia czy tezy
Panthera
Panthera
  24 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Jeszcze z jakieś 3-5 lat temu można było tu poznać pogadać normalnie z większości dziewczynami, tylko ze im się juz w główkach poprzewracało i nawet juz niereaguja na normalne pospolite przywitanie czy jakieś mile/zabawne słowa. Ten portal dla dziewczyn stal sie jakby konkurencja dla innych dziewczyn, a konkurują się zdjęciami bo chcą pokazać jakie to sa fajne. A jak juz pewnie poznać czy choćby pogadać to najlepiej żeby facet miał miliony w portfelu.


taaa i oczywiscie wszystkie takie sa nie?
i nie tylko portfela chcemy, ale tez BMW i wysportowanego ciala i raz sniadan do lozka a raz solidnego wpje.. R... Dolu w twarz ;]
czyz nie tak o jas myslisz ;D

SkromnyJaa
SkromnyJaa: Doprawdy ? tak działa w obie strony z tym że większość dziewczyn z "góry" już ocenia jaki facet jest i żadnej rozmowy nie ma.Ja nie raz 1 zagadywałem w różny sposób poprzez głupie " hej co tam" aż do wdrażaniu tematu godnego kontynuowania i nic je nie ruszało.A skoro nie rusza już was prącia z "wybujałym ego" to jeszcze nawet normalna rozmowa a wkońcu od czegos trzeba zacząć tak? no chyba że zapłacić bo jeszcze może do tego dojdzie (a w niektórych portalach już jest).Moim zdaniem to najlepiej jakby ten portal był dla was wszystkich kobiet i tylko byście się tu wzajemnie jak już wspomniałem wyżej konkurowały w jakimś rankingu i tym która ma większy biust lub dupe.


taa ale zes pojechal xdd laska dobrzr bapisala, wiele z nas to spotkalo z waszej strony ale pańcio uniosl sie honorem bo nie dosc ze kobieta broni sie przed oskarzeniami to ueszcze sama ma czelnosc was oceniac. Spojrz prawdzie w oczy, wy tez nie jestescie idralbi aoe widac eho xaslania ci zdolnosc do trzezwej oceny sytuacji. Wrzycasz nas do uednego wora ze my WSZYSTKIE chcemy pokazac cycki dupe i niedzy soba konkurujemy. Tiaaa bo ty znasz bas wszystkie jakie uestesmy i jak myslimy. Jested bardzo agresywny w tej wypowiedzi, nie rozumiem dlaczego.
uwazasz ze my jestesmy podle a my zamiast sie do tego ze skrucha przyznac twierdzimy ze tak nie jest za to mamy czelnosc uwazac tak o was? Przeciez to hipokryzja. Czemu nie potrafisz przelknac tej gorzkiej prawdy i przyzbac racje tej dziewczynie? Mnie tez takie zaczepki sie zdarzaly ze strony facetow i bardzo czrdto odpisywalam kazdemu. I co? Nie wyrabialam sie z odpisywaniem 10 na raz, a gdzie jeszcze zycie prywatbe? A i tak kazdy byl obtazony ze przeciez jestem dodtepna a odpisuje po 10 minutach. A jeden strzelil focha ze odpisywalsm kazdemu a nie tylko jemu. I sie za cholere wam nie dogodzi, wkurzacie sie ze laska wam nie odpisuje a jak odpisuje to nie tylko wam, liczcie sie z tym ze na fotce jest tysiace takich jak wy co rzadaja odpowiedzi na wylacznosc a jak nie dostaja odpowiedzi to strzelaja fochs bo nie potrafia zrozumiec ze laska juz sobie wybrala jefnego do rozmow. Czy wedlug ciebie my jestesmy do spelniania waszych potrzeb i bycia na kazde pstrykniecie?
i jeszcze ta agresja i wrzycabie do jednego wora, bo ci zylka pekla ze jakas niewiasts miala czelnosc miec w tej dyskusji wlasne zdanie. Zaniast merytorycznej dyskusji z kobieta na temat kobiet potraficie tylko z morda i oskarzeniami wyskakiwac.
Panthera
Panthera
  24 lutego 2017

Szlag mnie trafia jak facet najpiere obraza kobiety bo te sa tak podle ze maja czelnosc miec wolna wole i miec prawo wybrac sobie kogod do rozmowy, ze sa tak bezczelne ze odmawiaja panu i wladcy rozmowy, ze unikaja rozmowy z 20 bo wola blizej poznac jednego lub odpisuja 20 facetom by sie nie obrazili za brak ofpowiedzi a ci strzelaja focha ze ta odpisuje kazdemu a nie tylko jemu
I gdy jakas laska broni honoru kobiet tlumaczac czemu tak jest i od czego to zalezy i ze nie kazda taka jest i dla porowbania, (by nir wyszlo na to ze tylko kobiety tak robia wiec sa gorsze ) podaje przyklady gdy faceci sie tak zachowuja albo gorzej
to facet zamiast (jak to w merytorycznej dyskusji bywa) zrozumiec jej punkt widzenia i wziac do serca jej slowa ze sie pomylil w ocenie i ze po obu stronach sa ludzie i taborety
tio o zgrozo woli walnac focha a do takiej laski z mords wyskoczyc
bo nie wspolczuje mu i nie przytakuje ze skrucha ze ma racje tylko ma wlasne zdanie, solidne argumenty i nie boi sie ich mowic na glos.
dla facetow kobieta to podnozek, jest nizej w hierarhii wartosci wiec ma sie faceta sluchac a jak ma swoje zdanie ktorego broni a co najgorsze dla meskiego ego - racje, o ktorej mezczyzna dobrze wie - wtedy staje sie wrogiem faceta, wtedy jest obrazana i atakowana przez niemal kazdegi tskiego polglowka.

nie rozumiem tego meskiego ego - nie miec racji ale za wszelka cene jej bronic nawet takujac plec slabsza.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
Panthera
Panthera: taaa i oczywiscie wszystkie takie sa nie? i nie tylko portfela chcemy, ale tez BMW i wysportowanego ciala i raz sniadan do lozka a raz solidnego wpje.. R... Dolu w twarz ;] czyz nie tak o jas myslisz ;D


nie znam twojego gustu samochodowego ani żadnego i nie bije kobiet...
Panthera
Panthera
  24 lutego 2017

Was problem z kobietami jest taki ze nie potraficie zrozumiec ze kobieta to czlowiek z wolna wola a nie bezmyslna rzecz ktora robi wszystko to co wy chcecie
kobiety sa dla was be bo nie robia tego co WY chcecie
bo wy chcecie by wam odpisala to wedlug was jej obiwiazkiem jest wam odpisac
jak chcecie seksu, jesc czy pilota do telwizora i piwo do lapy. Ti wedlug was jej obowiazkiem jest wam to dlstarczyc i za cholere nie rozumiecie ze ona tez ma uczucia i ma prawo czegos chciec a czegos nie. Wedlug was ona nie ma wlasnej woli i jak robot robi to co chcecie.

problemy w malzebstwach sa zawsze z tego powody. Facet jest niezadowolony bo zona nie robi tego co on chce, bo przeciez pan i wladcs wie wszystko najlepiek i zawsze ma racje. Dziecinada.

facet wroci zmeczony po pracy i wkurzony to zona ka skakac wokol niego, uslugiwac, pocieszac, by jego jerwy ukoic czesto kosztem wlasbych i jest ok
ale w dryga strone? Facet strzeli focha ze baba ma wlasbe problemy i ma popsute w pracy nerwy i soba sue musi zajac s nie nim i wychodzi ja zimka suke.

Panthera
Panthera
  24 lutego 2017

Takie to "logiczne myslenie" u faceta.

sory za literowki, mam potluczony ekran w fonie.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 lutego 2017
Panthera
Panthera: taa ale zes pojechal xdd laska dobrzr bapisala, wiele z nas to spotkalo z waszej strony ale pańcio uniosl sie honorem bo nie dosc ze kobieta broni sie przed oskarzeniami to ueszcze sama ma czelnosc was oceniac. Spojrz prawdzie w oczy, wy tez nie jestescie idralbi aoe widac eho xaslania ci zdolnosc do trzezwej oceny sytuacji. Wrzycasz nas do uednego wora ze my WSZYSTKIE chcemy pokazac cycki dupe i niedzy soba konkurujemy. Tiaaa bo ty znasz bas wszystkie jakie uestesmy i jak myslimy. Jested bardzo agresywny w tej wypowiedzi, nie rozumiem dlaczego. uwazasz ze my jestesmy podle a my zamiast sie do tego ze skrucha przyznac twierdzimy ze tak nie jest za to mamy czelnosc uwazac tak o was? Przeciez to hipokryzja. Czemu nie potrafisz przelknac tej gorzkiej prawdy i przyzbac racje tej dziewczynie? Mnie tez takie zaczepki sie zdarzaly ze strony facetow i bardzo czrdto odpisywalam kazdemu. I co? Nie wyrabialam sie z odpisywaniem 10 na raz, a gdzie jeszcze zycie prywatbe? A i tak kazdy byl obtazony ze przeciez jestem dodtepna a odpisuje po 10 minutach. A jeden strzelil focha ze odpisywalsm kazdemu a nie tylko jemu. I sie za cholere wam nie dogodzi, wkurzacie sie ze laska wam nie odpisuje a jak odpisuje to nie tylko wam, liczcie sie z tym ze na fotce jest tysiace takich jak wy co rzadaja odpowiedzi na wylacznosc a jak nie dostaja odpowiedzi to strzelaja fochs bo nie potrafia zrozumiec ze laska juz sobie wybrala jefnego do rozmow. Czy wedlug ciebie my jestesmy do spelniania waszych potrzeb i bycia na kazde pstrykniecie? i jeszcze ta agresja i wrzycabie do jednego wora, bo ci zylka pekla ze jakas niewiasts miala czelnosc miec w tej dyskusji wlasne zdanie. Zaniast merytorycznej dyskusji z kobieta na temat kobiet potraficie tylko z morda i oskarzeniami wyskakiwac.


powinnaś książkę napisać , tylko ze pisz zrozumiałej chodzi o to ze nadużywasz tych błędnych słów. Może właśnie pisz wolniej bo wychodzi na to ze to ty piszesz teraz z agresja a ja wręcz przeciwnie -pełen luz. Znam większość i widzę po zachowaniu ja nie wzielem sobie to z mojej wyobraźni tylko z rzeczywistości jaka teraz panuje albo to taka moda może hmm. Ale jak zwykle prawda i racja musi być akurat po waszej stronie tak tak. I owszem potrafi być troche wkurzające to ze juz prawie żadna nie odpisuje na wiadomość mimo ze ma czas odczytać, nie przesadzaj ze kazda ma tysiące wiadomości na dzień, może jedynie te co maja zdjęcia z cyckami na wierzchu. A do różnych kobiet sie pisało czasem te rozmowy mimo normalnej zwykle kończyły sie mojej wiadomości. po prostu widać macie to juz w naturze ze lubicie sie troche pobawić facetami i w pizdut olać potem.
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

A wy się w ogóle nie bawicie. Święty się znalazł. Chcesz? Mam screeny nawet z tej rozmowy co mnie chłopak zwyzywał, bo mu odmówiłam. Daje krzyżyk, bo mam takie prawo i niejednokrotnie ktoś później do mnie pisał, bo danie krzyżyka nie wyklucza opcji pisania. Krzyżyk to ocena wizualna, a nie charakteru. Nie każdy musi być w moim typie. Daje krzyżyk, bo mam chłopaka i logiczne jest raczej to, że inni mnie nie interesują. Człowieku weź ogólnie ogarnij co piszesz, bo ja nie pisałam do Ciebie ad personam, a Ty do mnie owszem. Oceniam? Krzyżyk według Ciebie to ocena? Traktujesz to na poważnie? To widzę, że fajnie masz. Jakbym ja się przejmowała krzyżykami i tym co o mnie ludzie mówią to schowałabym się tam gdzie reszta szarych myszek. Pod miotłę. Nie zamierzam przyznawać racji komuś kto jej nie ma. Przyzwyczaj się do tego, że od każdej reguły jest wyjątek, bo jak nie zmienisz podejścia to tym bardziej nikogo nie znajdziesz. Ja skończyłam, bo jak widać nie wygram, a szkoda mi nerwów na to by udowadniać swoją rację. Zresztą nie lubię się powtarzać i nie lubię narzucać swojego zdania, bo jak widać i tak znajdą się ludzie, którzy swojej winy nigdy nie widzą.. tylko innych. :) Dobrej nocy i powodzenia z takim podejściem. Bo honor nie pozwala na to by przyznać racje kobiecie. A wiesz co? Ja mam szacunek do siebie i do innych, więc nie będę wchodziła w tę dyskusję dalej, bo szkoda moich słów i nerwów na to

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Portal jak każdy inny i mam prawo założyć tu konto kiedy zechce i to nie jest nikogo biznes. Jak pisze, że nikogo nie szukam to tak jest. Wiem, że trudno Ci pojąć to, że istnieją kobiety, z którymi można porozmawiać, ale musisz do tego przywyknąć, bo tak samo jak zdarzają sie kobiety bawiące się uczuciami... ale faceci też nie są święci. Nikt nie jest bez winy, a bronienie ogółu mężczyzn z racji na to, że duma Cię zabolała jest bez sensu. Zastanów się nad tym i może w sobie też poszukaj winnego, bo wina leży tak samo po Twojej stronie jak i po ich. Ja się nie dziwię wcale, że nie trafiłeś na kogoś normalnego i bardzo mi przykro z tego powodu, ale wyładowywanie swojej frustracji na każdej innyj kobiecie jest trochę chamskie. Szanuj innych to może w końcu uda Ci się z kimś tutaj normalnie porozmawiać. Jednak póki co popracuj nad sobą i swoim myśleniem, bo jak wypisujesz do potencjalnych rozmówczyń w taki sam sposób jak tutaj to ja Ci gratuluję po prostu....

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Wyobraź sobie, że nie wszystkie kobiety lecą na klate i to co inni mają w spodniach. Zanim się do kogoś napisze warto jest mieć coś w głowie i mieć jakieś zasady, granice. Czasami lepiej jest trzymać język za zębami, bo kultura osobista też jest ważna. A wiadomo, że co jak co, ale jeżeli dana osoba okażę sie być zrozumiałym bucem to pisać też z takim nie będę, bo musiałabym ciągle pozyskiwać by taki się nie oburzył. Ludzi na tym portalu jest w cholerę. Pewnie nie pisałeś nawet z połową z nich, ale przecież WSZYSTKIE są takie same ;)

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Przytakiwać* z telefonu niestety nie mogę edytować postów

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Zostałam skrzywdzona przez faceta. Bardzo skrzywdzona. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo. Facet był mi bardzo bliski. Nie mogłam się po tym pozbierać i nie potrafiłam wejść w żaden związek, bo myślenie miałam takie samo jak Ty w tej chwili. Z czasem nauczyłam się, że to, że jeden zrobił mi krzywdę nie oznacza, że każdy taki jest. Przełamałam się i od dwóch lat żyje w szczęśliwym związku. To, że jedna, dwie czy pięć osób jest jakichśtam nie oznacza, że wszystkie ogółem takie są. Gdybym nie zmieniła podejścia to do tej pory narzekałabym na to kto jaki jest i jak bardzo życie kopie mnie po dupie, a wierz mi.. nigdy nie było kolorowo. Życie toczy się dalej. Zamiast szukać winy w innych poszukaj jej w sobie samym i swoim podejściu, swoim myśleniu. Czasami potrzeba czasu na to by poznać kogoś odpowiedniego. Wierz mi. Jeszcze nie raz się rozczarujesz, ale to nie upoważnia Cię do tego by wszystkich oceniać w jednakowy sposób nie dając nawet szansy na udowodnienie tego jak bardzo się w swej ocenie mylisz.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.