MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

niezalezna
niezalezna
  25 lutego 2017

Odebrało mi mowę. Nie wierzę, że można aż tak zidiocieć

niezalezna
niezalezna
  25 lutego 2017

No to teraz popatrzmy. Na pierwszym zdjęciu w nowościach.... cycki na wierzchu, na drugim dupa w majtkach, na 3 cycki w samym biustonoszu, a na 4 juz bez biustonosza

dywersantka
dywersantka
  25 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Sama widac jestesz znudzona zyciem. Atakujesz kazdego bez powodu. Widac jak baba nie ma bolca to dostaje pie**** dolca. znajdz se chlopa zamiast trolowac na forum.


Witamy kolejnego sługusa moderacji na pokładzie. Takim jak ty, naplułabym w morde, ale szkoda mi śliny. Wiesz?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: Tyle ze taki strzela focha i pisze ba forum ze go zle kobiety olewana. Damn.

bo tak jest skoro ja pisze normalnie a nie jakieś "plis odpisz" a po za tym ponoć kobiety potrafią robić parę rzeczy naraz to co za problem dla was. A jak wam to nie odpowiada to po jaką cholerę masz tu konto- dla "znajomych" pewnie xDDDDDDDDDDDDDDD
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017

rozpisujesz się tu jakbyś referat pisała a narzekasz że masz po 20 wiadomości dziennie z ktorych zwykle i tak nie odpisujesz, wiec tu chcesz pokazać jaka jesteś fajna.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Powinnaś wydać poradnik dla feministek, ale i tak mimo twoich kazań, większość zostanie przy swojej racji i ma gdzieś twój forumowy monolog :)

tak jest i komu chce się to czytać ciekawe jak by brzmiała na żywo bleblelblele
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: Sama widac jestesz znudzona zyciem. Atakujesz kazdego bez powodu. Widac jak baba nie ma bolca to dostaje pie**** dolca. znajdz se chlopa zamiast trolowac na forum.

a sama mnie zaatakowałaś pierwsza. Pomyśl
Panthera
Panthera
  25 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witamy kolejnego sługusa moderacji na pokładzie. Takim jak ty, naplułabym w morde, ale szkoda mi śliny. Wiesz?


kto tu jest slugusen?? Ja nikogo jeszcze nie zglosilam ale dobra zyj sobie w tym wyimaginowanym swiecie

szkoda ci sliny? A co zmarnowalas ją na plucie na wlasne odbicie w lustrze? :D

a i morde to ma taka knurzyca jak ty :P
Panthera
Panthera
  25 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo tak jest skoro ja pisze normalnie a nie jakieś "plis odpisz" a po za tym ponoć kobiety potrafią robić parę rzeczy naraz to co za problem dla was. A jak wam to nie odpowiada to po jaką cholerę masz tu konto- dla "znajomych" pewnie xDDDDDDDDDDDDDDD


?? Nie wiem jak sie odniesc do tego bełkotu.
1. Co "tak jest"? Wyrwales zdanie z kontekstu i myslisz ze jestes fajny.
2. Kto ci nagadal ze potrafimy robic kilka rzeczy na raz? Ja nie potrafie. No chybs ze isc i oddychac.
3. Po co mam konto to moja sprawa, mam prawo nie odpisac jesli nie mam ochoty a ty masz obowiazek to zaakceptowac. To ze odpisuje to jest to przywilej. A nie jeszcze fochy ze odpisuje po 10 minutach albo ze odpisuje tez innym a on nke jest jedynym. W dupach sie wam poprzewracalo...
4. Nie miej do mnie pretensjl z powodu lasek ktore cie olaly, nie jestem nimi. Nie porownuj mnie do nich i nie widziwial ze "my takie jestesmy" bo to ONE takie sa nie ja.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: rozpisujesz się tu jakbyś referat pisała a narzekasz że masz po 20 wiadomości dziennie z ktorych zwykle i tak nie odpisujesz, wiec tu chcesz pokazać jaka jesteś fajna.


gdzie napisalam ze na nie nie odpisuje? Odpisuje gdy jestem. Gdy wchodze na fotkr by posiedziec ba forum to wchodze na forum i tu siedze. Jak wejde by odpisac to bede odpisywac na litosc boska...
czepiasz sie ze spedzam czas na fotce jak ja chce a nie jak ty chcesz? Dobrze sie czujesz?
i nie wiesz po co ja tu jestem a wymyslasz farmazony. Dziwny jestes, masz jakis kompleks ze musisz sie pobawic w jasnowidza?

SkromnyJaa
SkromnyJaa: tak jest i komu chce się to czytać ciekawe jak by brzmiała na żywo bleblelblele


i ty sie jeszcze z nia sie kumasz? Xd trafil swoj na swego xd

SkromnyJaa
SkromnyJaa: a sama mnie zaatakowałaś pierwsza. Pomyśl


ty to uwazasz za atak?? Hahahaha xd
widac odpowiedzenie ci na post, pouczanie cie i twierdzenie ze sie mylisz to atak ahaaa...
nic dziwnego ze cie te laski olewaja, gadanie z toba jest strasznie trudbe, masz jakis zablokowany mozg...
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: ?? Nie wiem jak sie odniesc do tego bełkotu. 1. Co "tak jest"? Wyrwales zdanie z kontekstu i myslisz ze jestes fajny. 2. Kto ci nagadal ze potrafimy robic kilka rzeczy na raz? Ja nie potrafie. No chybs ze isc i oddychac. 3. Po co mam konto to moja sprawa, mam prawo nie odpisac jesli nie mam ochoty a ty masz obowiazek to zaakceptowac. To ze odpisuje to jest to przywilej. A nie jeszcze fochy ze odpisuje po 10 minutach albo ze odpisuje tez innym a on nke jest jedynym. W dupach sie wam poprzewracalo... 4. Nie miej do mnie pretensjl z powodu lasek ktore cie olaly, nie jestem nimi. Nie porownuj mnie do nich i nie widziwial ze "my takie jestesmy" bo to ONE takie sa nie ja.


4. to ty tez mnie nie porównuj.
3.nie musze żadnego twojego zdania akceptować.I znów tyczy sie pkt 4 że nie porównuj mnie do innych tymi fochami
2.taka kobieca natura od dawna (no chyba że w tych czasach brak juz przyzwoitych kobiet)
1.jestem fajny nie jedna to mi mówiła wyobraź sobie
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: Dobrze sie czujesz?

tak dobrze, miło że pytasz.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: Dziwny jestes, masz jakis kompleks ze musisz sie pobawic w jasnowidza?

spójrz na siebie i sobie zadaj takie pytanie. Uważaj bo zaraz i mnie zaczniesz wyzywać bo do tego zdolna jesteś jak widać było wyżej.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: i ty sie jeszcze z nia sie kumasz? Xd trafil swoj na swego xd

zazdrość?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: ty to uwazasz za atak?? Hahahaha xd widac odpowiedzenie ci na post, pouczanie cie i twierdzenie ze sie mylisz to atak ahaaa... nic dziwnego ze cie te laski olewaja, gadanie z toba jest strasznie trudbe, masz jakis zablokowany mozg...

nie wcale cały czas usiłujesz sie wybić że jesteś lepsza...a ja nikogo tu pisząc pierwszego posta nikogo nie atakowałem tylko pisałem ogólnie na temat jaki tu ktoś zarzucił.I niech olewają widać taka już ich natura, Bo przecież najwazniejsza kasa co nie? :D
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 lutego 2017

Lodka, ty wredny bambusie, ja się łaskawie zjawiam, a ty z kagańcem na pysku?
Jejmośc Dywersantka "toże"?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.