MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

KochamPierogi
KochamPierogi
  12 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: KochamPierogi: Oddaj moda Już Ci oddaję, czekaj, już ściągam moją gwiazdę szeryfa...


Na Twoim miejscu nie cieszył bym się. Jesteś taka sama jak Korwin tylko w spódnicy i nie zależy mi na byciu tu modem ale na pewno zależy mi aby takie jednostki jak ty musiały się wykazać cechami, których jak pokazałaś w tym temacie, że nie posiadasz. Wydaje ci się, że jesteś lepsza od mężczyzn i masz kompleksy to zostaw je u siebie w domu albo idź do psychologa on ci doradzi a nie wbijaj szpilę facetowi bo żali się, że nie da się popisać normalnie z kobietami. Twoja seksistowska odpowiedź tonowana w sposób jak byś miała wyższość nad zwykłym użytkownikiem tylko dlatego bo jest facetem pokazuje najlepiej, że nie masz odpowiednich cech, które pozwalały by ci zapewnić poziom jakieś kultury wypowiedzi na tym portalu bo sama tego poziomu nie reprezentujesz. Modem powinna być osoba obdarzona tymi umiejętnościami...
CuteNinja
CuteNinja
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś taka sama jak Korwin tylko w spódnicy

...w spodniach. Od dresu.
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy mi aby takie jednostki jak ty musiały się wykazać cechami, których jak pokazałaś w tym temacie, że nie posiadasz

Mi zależy na pokoju na świecie i żeby zwierzątka i dzieci nie umierały.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak byś miała wyższość nad zwykłym użytkownikiem tylko dlatego bo jest facetem

Bądźże logiczny. Chłopak miał problem, to mu pokazałam, że samodoskonalenie może być świetną formą jego rozwiązania.
Konto usunięte
Konto usunięte: że nie masz odpowiednich cech, które pozwalały by ci zapewnić poziom jakieś kultury wypowiedzi na tym portalu

Jakież to szczęście, że nie Ty o tym zadecydowałeś d83dde0f
KochamPierogi
KochamPierogi
  12 marca 2017

Nie ma sensu prowadzić tej dyskusji bo widać nie na twój rozum moje skomplikowane zarzuty co do twojej postawy. Zadaniem moda jest pomagać rozwiązywać problemy a nie naśmiewać się z ludzi... Chłopak ma rację większość z tych dziewczyn ( w tym Ty udowadniasz to swoim zachowaniem) to dno i nie ma o czym z nimi pisać. Co jakiś czas wracam tu zobaczyć, czy coś się zmieniło co zawsze widzę tą samą bandę internetowych babskich napinaczy, która chce oceniać innych z góry a sama nie umie wyjść z pozytywną inicjatywą. Jak nazwać osobę, która ocenia innych wywyższając się a przy tym sama pierwszym kontakcie wykazuje się chamstwem i brakiem empatii?

Ja odbieram Cię w taki sposób i ten temat udowadnia, że nie tylko ja tak to postrzegam i myślę, że Korwin był by dla Ciebie idealnym kandydatem na męża. Oboje macie ten sam poziom w stosunku do drugiej płci...

CuteNinja
CuteNinja
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma sensu prowadzić tej dyskusji

Zgadzam się w stu procentach, pozdrawiam, ciepłej nocy :)
Hubercik1707
Hubercik1707
  12 marca 2017

Ma ktos ochote na piwo?;) oczywiscie kobiety

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.