MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017

A z mojego punktu widzenia, wygląda to tak...Fotka, dla wielu z was i dotyczy to w tej samej mierze kobiet co i mężczyzn, stała się namiastką i odpowiednikiem, wybiegu dla modeli/modelek. Próba wykreowania siebie poprzez wygląd stała się niemal obsesyjna. Stąd te wyzwiska po daniu nieodpowiedniej wg użytkownika ocenki, stąd te rankingi itd. Odnoszę wrażenie, że tv wykreowała w waszych umysłach wizerunek idealnej kobiety i idealnego mężczyzny i większość z was do tego ideału dąży na siłę i bez zastanowienia się czy jest dobre i właściwe czy nie. Ot taka jest moda i taki jest trend i u większości znajduje to poklask i uznanie, to ja też muszę taka/taki być. Wzieliście udział w internetowym "celebrity splash" kreując się no własnie.... na co? Zapomnieliście jednak o tych, którzy prócz wyglądu oczekują od was czegoś więcej i często,czegoś zupełnie innego.Kiedyś, przeglądając ten portal, natrafiłam na profil męski, który chyba zrewolucjonizował mój sposób myślenia. Otóż drogie panie i panowie, ten pan miał mniej więcej taki opis.... pokaż ile masz w głowie i jaki twój charakter, później możesz zobaczyć mój wygląd. Najpierw charakter, później zdjęcia. U was, albo u większości z was, jest dokładnie odwrotnie. Nie ma się co tutaj obrzucać nawzajem błotem, bo winni jesteście sobie sami i tą winą możecie podzielić się pospołu. Bogactwo, uroda szybko minie jak wszystko inne i co wam wtedy zostanie? No właśnie, nic. Im bardziej kontrowersyjne zdjęcie, tym lepiej. Im bardziej wyuzdana pozycja tym większe zainteresowanie, ale w opisie oczywiście.... ja nie z tych łatwych, nie znasz nie oceniaj tylko, że ty się takim/taką tutaj wykreowałaś i nadal kreujesz

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017

Zauważyłyście, że większość mężczyzn nie ma tutaj fotek? że niestety w tej niechlubnej większości gołych cycków i d*p są kobiety i to one kreują się tutaj na coś co w skrócie nazwać można "celebrytkami" własnej urody i wyglądu? że mają obsesję na swoim własnym punkcie? że zasypują portal tysiącami podobnych, a często niemal jednakowych zdjęć? że we łbie pusto, albo jak u cyganki w tobołku, to schodzi wtedy na drugorzędny plan, bo cycki wystarczą do tego by osiągnąć tutaj.... ale tylko tutaj sukces.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Jest tu takich pełno, ale to nie powód by traktować wszystkie jednakowo. Bądź co bądź, ale jeżeli chce się nawiązać rozmowę z drugim człowiekiem to trzeba mieć coś jednak w głowie, bo co z tego, że ktoś chwali się klatą skoro w głowie pusto?

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Ja nie bronię ogółu kobiet. Piszę tak samo jak Ty, że wine ponoszą obie strony, ale zamiast wyliczać się w tym, która płeć zachowuje się gorzej popatrzmy na samych siebie, bo jeżeli chce się zmieniać świat to trzeba najpierw zacząć zmiany od siebie.

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017

Ja nie chce po raz kolejny wyjść na wielką obrończynię mężczyzn, ale czym się ma "biedak" pochwalić w świetle tylu jupiterów? Kobiety chwalą się cyckami, a on myśli podobnie. A co... skoro wam wolno i wg was jest to dobre, to mnie tym bardziej pasuje. Niemniej jednak jego zdjęcie jest mimo wszystko tak przerobione, że trudno na nim rozpoznać kogo przedstawia, a większość kobiet .... Powiem Ci tak... wg mnie, to jednak kobieta kieruje sposobem i kierunkiem znajomości. Jeżeli z jej strony nie wyjdzie żadna inicjatywa i będzie trzymać znajomość na dystans, mężczyzna, nie przekroczy ustalonej przez nią granicy. Mężczyźni są b. inteligentni i wiedzą na ile z daną kobietą mogą sobie pozwolić, albo na ile im ona pozwoli

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Gdyby kobiety wymagały same od siebie czegoś więcej, to myślę, że sposób myślenia wielu z nich, uległby diametralnej zmianie. Ale mamy to co mamy, a gadanie do wielu, to rzucanie grochem o ścianę. Mężczyźni nie są głupi i wiedzą czego chcą i czego oczekują i z pewnością nie będzie to qur... na podrzędnym portalu randkowym

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

No nie przesadzajmy. Dalej piszesz o ogóle kobiet. I o ogóle mężczyzn. Zarówno jeżeli chodzi o mężczyzn tak jak i kobiety zdarzają się wyjątki. Nie każdy facet jest inteligentny i myśli głową tak jak nie każda kobieta chwali się cyckami i pustotą. Czasy się zmieniają i ludzie także. Wierz mi, że nie spotkałam się tutaj jeszcze z kobietą, która wyzwałaby mnie od najgorszych tak jak nie jeden facet. A dlaczego? Bo w tych czasach nie do wszystkich dociera, że ktoś może mieć szacunek do siebie i odmienne zdanie od nich. Wiesz czym jest asertywność i potrafisz uszanować czyjąś odmowę? Brawo dla Ciebie, bo nie każdy to potrafi. Ja nie bronię tutaj nikogo. Wyrażam swoje zdanie, które opiera się na moim własnym doświadczeniu. Wygląd? Ja mam gdzieś to co kto o mnie mówi. Jestem sobą i zmieniać się nie zamierzam. Szanuję siebie, szanuję ludzi, którzy szanują mnie i innych. Jestem w porządku, gdy ktoś jest w porządku wobec mnie. Nigdy nie będę szanować ludzi, którzy na starcie pytają mnie "Hej maleńka. Wskoczysz na mojego bolca?" lub "Chcesz zobaczyć jak się masturbuje?". No ludzie kurde ja nie pojmuję tego jak można tak bardzo nie szanować innych i siebie. Chcecie normalnych rozmów to zachowujcie się jak cywilizowani ludzie, a nie jak zwierzęta.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Jeżeli coś źle zrozumiałam z Twojej wypowiedzi to wybacz mi proszę. Nie miałam na celu nikogo urazić, ale jeżeli kolejny raz ktoś próbuje mi wmówić, że jestem taka jak wszystkie, a sam wypiera się tego, że jest jak większość to mnie cholera bierze. Jak można myśleć tak płytko. (Nie mam na celu urazić bezpośrednio Ciebie niezalezna)

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wierz mi, że nie spotkałam się tutaj jeszcze z kobietą, która wyzwałaby mnie od najgorszych tak jak nie jeden facet. A dlaczego?


No to ja Ci powiem dlaczego:) Otóż jakis czas temu, nie wiem czy dalej jest to w modzie, na topie i czy dalej jest praktykowane... kobiety tworzyły tutaj coś w rodzaju "kółek wzajemnej adoracji" Odbywało się to mniej więcej tak, że kobiety łączyły się w grupki, jedna dodawała zdjęcia, a reszta sypała "jak z rękawa" sweet komciami i ocenkami :) Czytając czasami coś takiego, ogarniał mnie pusty śmiech, a często dostawałam torsji na widok tak pustych"dam". Mężczyźni to podłapali, ale przechytrzyli kobiety, bo zakładali żeńskie profile które rzekomo oceniały ich że łochocho i tak się spirala w jedna i drugą stronę nakręcała. Podejrzewam, że to spowodowało powstanie działu ranking i kilku innych mniej, lub bardziej użytecznych funkcji na tym portalu.
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

To wcale się nie myliłam w swoim stwierdzeniu, że ten portal za przeproszeniem zszedł na psy. Założyłam konto po baaardzo długiej przerwie i aż jestem w szoku tego, że znajduję tu osoby dużo młodsze ode mnie i właśnie takie osoby głównie nie mają szacunku do siebie i innych. Dużo właśnie osób z mojego rocznika myśli, że co to oni nie są i myślą, że wolno im wszystko.. Śmiem nawet twierdzić, że trafić tu na kogoś normalnego to jak szukać igły w stogu siana. No, ale zdarzają się i tacy ludzie.

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Moda na łatwy sposób na życie, stała się modna i wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Widzisz sama, że to po części jakoby usprawiedliwiało mężczyzn i czasami naprawdę im się nie dziwię, że wszystkie kobiety widzą przez pryzmat takich portali, bo skoro obracają się tylko w takich kręgach.... Nie przywiązuję więc uwagi do ocenek, bo sa mało obiektywne, ani tego co kto tutaj pisze, bo często pisze tylko na odczep się, albo po to żeby Ci dołożyć. A hyde pod tym względem to już jest tutaj jakimś ewenementem od kiedy tutaj 1 x zaglądnęłam. Tutaj odbywały się regularne jazdy po całości. hejt, hejt i tylko hejt. To że widzisz profil męski, to nie znaczy, ze pisze to facet, bo równie dobrze może to być kobieta, która w ten sposób postanowiła sobie urozmaicić swoje nudne i monotonne życie.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

No tak. To akurat jest fakt. Ja też nie patrze na ocenki. Ja tu jestem w wiadomym celu. Napisałam to niejednokrotnie. Zresztą w profilu mam trzy zdjęcia. Dzięki nim moi znajomi wiedzą, że ja to ja a nie jakiś buc :p

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  24 lutego 2017

Pozdrawiam Cie niezalezna i dziękuję Ci za rozmowę :)

niezalezna
niezalezna
  24 lutego 2017

Ja przestałam wierzyć nawet w to, co często tutaj "widzę" :) Znajomych w sensie realu tutaj nie mam więc wychodzę z założenie, że nie każdy buc musi mnie tutaj oglądac jak w supermarkecie i wyceniać jak na pchlim targu :) Chyba, że portal coś pod tym względem zmieni, to może.... Również dziękuje, pozdrawiam i życzę miłego popołudnia :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  24 lutego 2017

Spokojnie mloda juz tule niezwykle nieczule<3

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.