MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 marca 2017

Skoro tak sie dobrze dogadujecie warto skorzystać z takiego mądrego faceta.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  1 marca 2017

Mam swojego. Wystarczy mi :)

Panthera
Panthera
  2 marca 2017

Jakim cudem skromny ja ma plus 40 skoro tak hejtuje kobiety a my kobirty mamy na minusie? Nasze komentarze sa minusowane bo bronimy kobiet a jak facet kobiety atakuje to jest pluskwaby...

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Liczy na to, że ustawi się do niego kolejka haha jako jedyny na fotce samiec alfa ma spore szanse na to że wreszcie zamoczy xD

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ciekawe kto go tak na paincie "wymodelował" xD następnym razem, nie stój przy drzwiach ani niczym innym, co ma linię prostą :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 marca 2017
Panthera
Panthera: Jakim cudem skromny ja ma plus 40 skoro tak hejtuje kobiety a my kobirty mamy na minusie?

Nie wiem czy zauważyłaś, ale poziom reputacji na tym forum nie jest z pewnością odzwierciedleniem prezentowanej retoryki ani rzetelności wypowiedzi. To raczej jakiś rodzaj kolesiostwa, do którego nie przywiązywałbym żadnej wagi.
Podejmujesz wyzwanie?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Eldim
Eldim: Nie wiem czy zauważyłaś, ale poziom reputacji na tym forum nie jest z pewnością odzwierciedleniem prezentowanej retoryki ani rzetelności wypowiedzi. To raczej jakiś rodzaj kolesiostwa, do którego nie przywiązywałbym żadnej wagi.
sądzisz że mam tu jakiś fanów kolegów czy coś ? tak się składa że mylisz się.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Panthera
Panthera: Jakim cudem skromny ja ma plus 40 skoro tak hejtuje kobiety a my kobirty mamy na minusie? Nasze komentarze sa minusowane bo bronimy kobiet a jak facet kobiety atakuje to jest pluskwaby...


może dlatego że jest więcej takich osób jak ja którzy zostali w jakis sposób pokrzywdzeni przez kobiety mimo dobrych chęci i zgadzają się z tym co pisze
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Liczy na to, że ustawi się do niego kolejka haha jako jedyny na fotce samiec alfa ma spore szanse na to że wreszcie zamoczy xD

hohoho tak zamocze sobie w wannie podczas kąpieli
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe kto go tak na paincie "wymodelował" xD następnym razem, nie stój przy drzwiach ani niczym innym, co ma linię prostą :D

nie wiem gdzie ty drzwi widzisz i w żadnym paincie nie wymodelowałem sie...określ sie bardziej
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SkromnyJaa
SkromnyJaa: sądzisz że mam tu jakiś fanów kolegów czy coś ? tak się składa że mylisz się.

W porządku milordzie. Wobec tego przyznaję Ci order wybitnego dyskutanta fotki.pl. Od dziś będziesz moim mentorem.

A faceless void miał na myśli coś takiego

Sam oceń czy to zjawisko występuje także u Ciebie.
Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  2 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: może dlatego że jest więcej takich osób jak ja którzy zostali w jakis sposób pokrzywdzeni przez kobiety mimo dobrych chęci i zgadzają się z tym co pisze


jak mozna sie zgadzac ze wszystkie takie sa skoro nie wszystkie?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 marca 2017
Eldim
Eldim: A faceless void

wpisz w google A faceless void chodzi ci o ta grę tak ? :D:D::D gdzieś na zdjęciu mam taką gierke ?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Sam oceń czy to zjawisko występuje także u Ciebie.

no jakoś nie widzę chyba że chodzi o ten skos dachu :D albo ten kawałek po prawej stronie zasłony..albo coś z oczami nie tak ma
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 marca 2017
Panthera
Panthera: jak mozna sie zgadzac ze wszystkie takie sa skoro nie wszystkie?


bo tak bywa że trafia na wszystkie a większosć czasem jest jak wszystkie a mniejszość siedzi w cieniu i zostaje niezauważalna
i tak apropo już zbyłaś mnie na privie bo jak już chce ci coś udowodnić to widzę zlewasz a tu piszesz ( no ale przecież nie masz czasu żeby odpowiedzieć tylko wolisz tu pomarudzić, albo pewnie masz mnóstwo wiadomości oh )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.