MichaelTheDrummer
MichaelTheDrummer
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

Eldim
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: A faceless void chodzi ci o ta grę tak ?

Nie ma takiej gry, jest Dota, z której to pochodzi owa postać. Ale tak nazywam gang beztwarzowych kont o płci żeńskiej, które wypowiadają się na forum i mają zagadkowo podobną manierę pisania. Interesują się teoriami spiskowymi oraz nie potrafią wytrzymać bez napisania posta więcej niż 5 dni, dlatego wciąż tu wracają i lamentują nad upadkiem forum.
Podejmujesz wyzwanie?
SkromnyJaa
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 marca 2017

Mnie to nie tyczy wiec nie pisz tego w moja strone

Eldim
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 marca 2017

Masz delikatny problem z przetwarzaniem informacji, ale spokojnie, to uleczalne.

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 1824
CuteNinja
  3 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Mnie to nie tyczy wiec nie pisz tego w moja strone

Bądź konsekwentny - jak zadajesz pytanie to licz się z tym, że ktoś Ci odpowie d83ddc0d

You'll never know what hit you.

SkromnyJaa
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 marca 2017
Eldim
Eldim: Masz delikatny problem z przetwarzaniem informacji, ale spokojnie, to uleczalne.

CuteNinja
CuteNinja: Bądź konsekwentny - jak zadajesz pytanie to licz się z tym, że ktoś Ci odpowie

oh dobrali sie fajni bo znaczek otrzymali od fotki. I chcą zapewne mi pocisnąć bo władze poczuli...jakie to typowe. No możecie dalej cisnac tymi swoimi mądrościami.
CuteNinja
CuteNinja
  3 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: oh dobrali sie fajni bo znaczek otrzymali od fotki

Dobraliśmy się duuuuuuuuuuużo wcześniej.
SkromnyJaa
SkromnyJaa: chcą zapewne mi pocisnąć bo władze poczuli

Co za nonsens. "Cisnęłam" Ci jeszcze zanim miałam tu jakąkolwiek "władzę" :)

cobraxxxx1
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
cobraxxxx1
  3 marca 2017

Siema

Kejsi1997
Kejsi1997
  5 marca 2017

Oczywiście, ze są. Tylko czytając ktorąś z kolei wiadomosc, której przykład podała koleżanka wyżej, odechciewa się jakiejkolwiek rozmowy :P

Panthera
wpis jest ukryty
skasia1988
skasia1988
  9 marca 2017

Napisz ze doladujesz telefon albo zrobisz przelew odrazu Cie pokochaja.d83dde1c

razotka
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 15
razotka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ?

Jeśli piszesz do nich wiadomości w takim samym stylu jak ten post to ja się nie dziwię, że nie mają chęci pisać :and:

gdzieś w centrum każdego z nas leży cmentarz starych miłości.

UkladScalony
UkladScalony
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz ze doladujesz telefon albo zrobisz przelew odrazu Cie pokochaja.

Doładuję telefon bo mi 20 PLN na karcie zostało, a przelew to w poniedziałek dopiero bo muszę sprawdzić skąd ta nadpłata za gaz. Pozdrawiam cieplutko, możecie mnie już kochać :)
ciasteczkolove
ciasteczkolove
  10 marca 2017

Są normalne panny

KochamPierogi
KochamPierogi
  12 marca 2017
CuteNinja
CuteNinja: MichaelTheDrummer: czy na tym portalu juz nie mozga popisach normalnie z zadna dziewczyna czy nie ma juz normalnych dziewczyn tylko jak sie napisze wiadomosc to albo odpisuje ak ze nie masz checi pisac juz z zadna albo cie blokuje ? Jeśli w wiadomościach do dziewczyn też wylewasz z siebie taki potok niezrozumiałych słów, to nic dziwnego, że Cię blokują - ciężko się to czyta, a próba zrozumienia przyprawia o bóle głowy. Może nie szukaj winy w rozmówczyniach, tylko w sobie.

Oddaj moda bo się nie nadajesz i udowadniasz głupim pyskowaniem, że chłopak ma rację i temat tyczy się też ciebie. Co za tym idzie powtórzę raz jeszcze. Nie nadajesz się na moda bo mod ma wykazywać się kulturą a nie naśmiewać się z innych i wykazywać ignorancją....
CuteNinja
CuteNinja
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oddaj moda

Już Ci oddaję, czekaj, już ściągam moją gwiazdę szeryfa...d83ddc0d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.