kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jestem za:), a Wy?

niezalezna
niezalezna
  30 stycznia 2017
Panthera
Panthera: Nie traktujmy kobiet jako inkubatorów.


najczęściej głoszone hasło na "czarnych protestach". Ty nie chcesz równouprawnienia tylko prawa do zabijania a to już zupełnie coś innego
atarii
atarii
  30 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Znajoma poszła do wojska i jak opowiadała to parodia a nie wojsko.


Baczność kocie !! Kapitan na pokładzie!! Ogonem pokład zamiatać!!

Katarzyna Mazurek stanie za sterem transportowo-minowego ORP Lublin. Co wy tutaj pitolicie? Co wy tutaj nie potraficie łohoho
atarii
atarii
  30 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie. To jest andromimeza lepiej znana w potocznym słownictwie jako transgenderyzm często mylona z transwestytyzmem.


Ulala, co wy tutaj nie wiecie, co wy tutaj nie umiecie d83dde0f

Lew-Starowicz ma tutaj profil? A nie, to tylko jego "uczennica". Ciekawe jak u Pani z praktyką? Miał wyjść ryk Lwa, a wyszło miauczenie starego kota d83dde0f i eglancko :)
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 stycznia 2017
atarii
atarii: Baczność kocie !!

Jak dojdziesz do stopnia podoficerskiego w WP to napisz.
atarii
atarii
  30 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Jak dojdziesz do stopnia podoficerskiego w WP to napisz.


Nie omieszkam Pana o min poinformować. Na łamach tabloidu-oczywista, oczywistość. Pan jednak nie zachęca mnie do jego osiągnięcia. A może się mylę?
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 stycznia 2017
atarii
atarii: A

Zrobisz co zechcesz młoda widzie , że nie ustępujesz tak łatwo pola witaj na Fotce.
atarii
atarii
  30 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Zrobisz co zechcesz młoda widzie


I coś Pan najlepszego narobił? d83dde0f
To o co teraz walczyć będziemy? d83dde0a

LockOn
LockOn: że nie ustępujesz tak łatwo pola




Po tatusiu tak mam :)

LockOn
LockOn: witaj na Fotce.


Dobry wieczór:) Jestem zaszczycona tak wyśmienitym towarzystwem jak Pańskie d83dde0a To już mamusia kazała mi napisać d83dde0a
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 stycznia 2017
atarii
atarii: To już mamusia kazała mi napisać

Widzie że masz mądrych rodziców młoda damo d83dde0a
atarii
atarii: To o co teraz walczyć będziemy?

Możesz być zmuszona do prowadzenia wojny ale nie używaj zatrutych szczał.
atarii
atarii
  30 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Widzie że masz mądrych rodziców młoda damo


Wiem proszę Pana. wiem d83dde0a

LockOn
LockOn: Możesz być zmuszona do prowadzenia wojny ale nie używaj zatrutych szczał.


strzał- proszę Pana - strzał, a nie "szczał" bo szczał to mój dziadzio wężykiem jak był już bardzo stary d83dde0a

Ja strzelam z kuszy w środek wora

Od Pana zależy którą strzałę wyśle Pan jako pierwszą d83dde0a Prawo wyboru, albo dżungli :) Ależ się tutaj zasiedziałam, a to podobno nieelegancko zbyt długo w gościnie przesiadywać:) Miłego wieczoru i permanentnie upojnej nocki. Tylko się Pan nie schlaj, bo nie o takie upojenie chodzi( to mamusia kazała napisać) d83dde0a d83ddc4b
Panthera
Panthera
  30 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: Poza tym uważam że każda, ale to absolutnie każda kobieta powinna posiadać minimum wiedzy w prowadzeniu domu od umiejętności zamocowania kranu, montażu tyczki przy prostownicy(kiedy ta się przepali)bez potrzeby alarmowania Bełchatowa po przygotowanie wystawnej kolacji To samo dotyczy mężczyzn. Żadna to ujma umieć szydełkować(znam takich którzy to robią chociaż ja tego nie potrafię) przyszyć sobie urwany guzik i nie przypalić wody na herbatę

i tu jest racja. Ale są takie durnie co nawet herbaty nie zrobią a jedyne co umieją upichcić to jajecznica i kanapki ale wymagają aby to kobieta gotowała niczym szef kuchni, od włoch po chiny. Nie pozmywają i nie umyją kibla bo to "dla ciot, a on jest prawdziwym mezczyzną" ale wkurzy się gdy kobieta to robi za wolno czy niedokładnie. Nie odkurzy bo "nie jest wcale brudno" a jego pomoc ograniczy sie do podniesienia nog. Ale jak poczuje piasek na stopach, wtedy zacznie marudzic ze "czemu nie poodkurzane?" natomiast uruchomienie pralki jest dla nich bardziej skomplikowane niż wystartowanie samolotem.
A co do tego ze kobiety maja prawa: zdazylo sie kilka razy ze np kobieta pilotowala samolot a pasazerowie jak sie dowiedzieli byli niezadowoleni i jeden zostawil list, że miejscem kobiety jest kuchnia.

niezalezna
niezalezna: Starasz się usprawiedliwić swój wybór?


kobieto, widzisz tam znak zapytania? No właśnie.

niezalezna
niezalezna: Nie musisz alarmować całego świata, tłumaczyć się ani szukać usprawiedliwienia dla swoich decyzji które nic z ograniczeniem Twoich swobód wspólnego nie mają

Nie wiem o co ci chodzi.
Panthera
Panthera
  30 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: najczęściej głoszone hasło na "czarnych protestach". Ty nie chcesz równouprawnienia tylko prawa do zabijania a to już zupełnie coś innego


chce prawa do ochrony mojego organizmu i moich narządów przed rozwijaniem się w nich niepożądanych tworów będących ciałami obcymi czyli "intruzami" , a za takich uważam: nowotwory, bakterie grzyby i wirusy, ciała obce, płody poczęte w wyniku gwałtu oraz rozwijające się w taki sposób, że mogą mi zaszkodzić a nawet zabić. Mam prawo do ochrony swojego zdrowia i życia, i nie uważam aby moje życie, zdrowie, samopoczucie oraz komfort były mniej ważne od takich wyżej wymienionych płodów (co próbują mi wcisnąć katogłąby). Co do dzieci niecelowo poczętych w wyniku ŚWIADOMEGO seksu oraz tych niepełnosprawnych ale rozwijających się prawidłowo w organiźmie nie czyniąc mu krzywdy: to co z nimi zrobią inne kobiety mi zwisa. Ja bym oddała do adopcji.
Tak wiec nie jestem za zabijaniem :)
niezalezna
niezalezna
  30 stycznia 2017
Panthera
Panthera: i tu jest racja. Ale są takie durnie co nawet herbaty nie zrobią a jedyne co umieją upichcić to jajecznica i kanapki ale wymagają aby to kobieta gotowała niczym szef kuchni, od włoch po chiny. Nie pozmywają i nie umyją kibla bo to "dla ciot, a on jest prawdziwym mezczyzną" ale wkurzy się gdy kobieta to robi za wolno czy niedokładnie. Nie odkurzy bo "nie jest wcale brudno" a jego pomoc ograniczy sie do podniesienia nog. Ale jak poczuje piasek na stopach, wtedy zacznie marudzic ze "czemu nie poodkurzane?" natomiast uruchomienie pralki jest dla nich bardziej skomplikowane niż wystartowanie samolotem. A co do tego ze kobiety maja prawa: zdazylo sie kilka razy ze np kobieta pilotowala samolot a pasazerowie jak sie dowiedzieli byli niezadowoleni i jeden zostawil list, że miejscem kobiety jest kuchnia.


Wiesz, dla mnie taka dyskusja zakrawająca już na groteskę i jakąś dziwną paranoję(na swoim pukcie) jest naprawdę niepoważna. Wiemy już od kilku tematów czego mężczyźnie nie umieją zrobić z prac typowo kobiecych, ale nadal nic nie wiemy co Ty potrafisz zrobić z prac typowo męskich poza włączeniem przycisku w pralce, zmywarce i odkurzaczu :)

Panthera
Panthera: chce prawa do ochrony mojego organizmu i moich narządów przed rozwijaniem się w nich niepożądanych tworów będących ciałami obcymi czyli "intruzami" , a za takich uważam: nowotwory, bakterie grzyby i wirusy, ciała obce, płody poczęte w wyniku gwałtu oraz rozwijające się w taki sposób, że mogą mi zaszkodzić a nawet zabić. Mam prawo do ochrony swojego zdrowia i życia, i nie uważam aby moje życie, zdrowie, samopoczucie oraz komfort były mniej ważne od takich wyżej wymienionych płodów (co próbują mi wcisnąć katogłąby). Co do dzieci niecelowo poczętych w wyniku ŚWIADOMEGO seksu oraz tych niepełnosprawnych ale rozwijających się prawidłowo w organiźmie nie czyniąc mu krzywdy: to co z nimi zrobią inne kobiety mi zwisa. Ja bym oddała do adopcji. Tak wiec nie jestem za zabijaniem :)


no i gitara. To twój wybór czy oddasz do adopcji czy nie. Ja bym na pewno nie oddała nawet gdyby miała jeść suchy chleb i popijać wodą :)
Panthera
Panthera
  30 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: ale nadal nic nie wiemy co Ty potrafisz zrobić z prac typowo męskich poza włączeniem przycisku w pralce, zmywarce i odkurzaczu :)


ponieważ ta dyskusja nie jest o mnie.

niezalezna
niezalezna: Ja bym na pewno nie oddała nawet gdyby miała jeść suchy chleb i popijać wodą :)


w takim razie współczuje ;] ale skoro lubisz cierpieć i się poświęcać i nic z tego nie mieć, to twój wybór :)
niezalezna
niezalezna
  30 stycznia 2017
Panthera
Panthera: ponieważ ta dyskusja nie jest o mnie.


Ten typ tak ma. Po co mają mówić o tobie jak ty możesz mówić o nich :)

Panthera
Panthera: w takim razie współczuje ;] ale skoro lubisz cierpieć i się poświęcać i nic z tego nie mieć, to twój wybór :) To raczej ja współczuję tobie, bo nie wiesz co tracisz :)

Sorry, ale to moja decyzja i to ja zrobię końcowy bilans zysków i strat. Ciebie boleć nie będzie i ty za mnie umierać nie musisz :)
Panthera
Panthera
  30 stycznia 2017
niezalezna
niezalezna: To raczej ja współczuję tobie, bo nie wiesz co tracisz :)


wiem i dobrze mi tym :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.