kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jestem za:), a Wy?

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  30 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Znajoma poszła do wojska i jak opowiadała to parodia a nie wojsko.


Nie wiem. Nie byłam. Koleżanek we wojsku też nie posiadam więc temat jest mi zupełnie obcy jak to wygląda. Jest jeszcze takie coś jak Narodowe Siły Rezerwowe gdzie podobno kobiety chętnie są widziane. Ale głębiej w ten temat nie wchodziłam, bo nie interesuje mnie kariera militarna. d83dde0c
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Narodowe Siły Rezerwowe

To jest dopiero cyrk ale to na inny temat .
kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

To zrozumiale, przez parytety parodia, dla tych co musza narazac zycie to wojsko nigdy parodia nie bedzie, znajoma na szczescie w kompanii szwejkow, a nie komandosach to i dlatego parodia...:)

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  30 stycznia 2017

Jak tak czytam, to dziewczyny tutaj z sensem pisza, powoli robie się taki maciupenki przy nich

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  30 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: To feministki walczą o jakieś uprawnienia


Konto usunięte
Konto usunięte: całym stadem smutnych feministek

Ja zawsze myślałem, że Feministka to ta która by bardzo chciała zostać chłopakiem, dosłownie mieć ciało faceta

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Gwarantuje wszystkim równość wobec

Czy ty czasami nie jesteś jakimś agentem Państwowym?

Konto usunięte
Konto usunięte: Za równouprawnienie

Jestem całkowicie ZA! ;D

Eldim
Eldim: Nic dodać, nic ująć. Chociaż, może ująć przecinek na końcu i dodać kropkę. Jednakże odnosząc się do samej zawartości merytorycznej w 100% zgadzam się z Boginią.

Chyba muszę się z tobą zgodzić ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  30 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Ja zawsze myślałem, że Feministka to ta która by bardzo chciała zostać chłopakiem, dosłownie mieć ciało faceta


Nie. To jest andromimeza lepiej znana w potocznym słownictwie jako transgenderyzm często mylona z transwestytyzmem.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  30 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie. To jest andromimeza lepiej znana w potocznym słownictwie jako transgenderyzm często mylona z transwestytyzmem.

Dziękuję, za uświadomienie mnie ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  30 stycznia 2017

Ale lepiej się nie przyznawaj nigdzie do tego, że myślałeś, że feministki to dziewczynki, które marzą o ptaszku. :))))
Bo Cię zjedzą. d83dde0c

kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

Kurcze gdzies zgubilem zeszyt w kratke, a szkoda bo Wisienki wiedza nie jednego i jedna, by zwalila z nog, tylko zapisywac i felietony gotowe do redagowania, o ile by sie autorka zgodzila na publikacje w prasie, inaczej nici z interesu, ktorego sam D.T. by sie nie powstydzil:/

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  30 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ale lepiej się nie przyznawaj nigdzie do tego, że myślałeś, że feministki to dziewczynki, które marzą o ptaszku. :))))

Ale się uśmiałem ;)))

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Memory
Memory
  30 stycznia 2017

Równouprawnienie czyli typowe kobiety na traktory orać, albo łopata w dłoń i kopać doły, budować drogi.Kobiety jako grabarze ;d Kobiety jako stolarze,murarze, kobiety chodzące po rusztowaniach , kobiety dźwigające ciężkie przedmioty.Ale co będzie jak złamią sobie przy tym tipsa?Ból,czarna rozpacz i zgrzytanie zębów.

Inne normy są dźwigania ciężarów przez kobiety inne przez mężczyzn.Kobiety rodzą dzieci więc nie powinny dźwigać nie wiadomo ile, więc nie każda praca też jest dla nich i z racji tego że ich przeznaczeniem jest rodzić dzieci nie powinny wymagać traktowania na równi z facetami bo mają inne możliwości ...Są prace typowo męskie i typowo żeńskie i takie w których obie płcie się sprawdzają.
Dlatego z tym równouprawnieniem uważam że to przesada i same nie wiedzą czego chcą.Walczą o równouprawnienie ale takie, które by im dawało same korzyści bez straty przywilejów, a tak się nie da bo nie można tego nazywać równouprawnieniem.

Memory
Memory
  30 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ale równouprawnienie w myciu podłóg , zmywaniu naczyń, prasowaniu, wieszaniu firanek i gotowaniu jak najbardziej xDDDD Wiadomo o co chodzi...d83dde09 Kobieta mechanik? hydraulik? Nie no która ma do tego głowę ;d

kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

Moze i by sie jedna taka do szpadla znalazla..., np. Anna Grodzka...:/

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  30 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta mechanik? hydraulik? Nie no która ma do tego głowę ;d

My ludzie , jesteśmy tacy sami. Mamy te same narządy typu serce wątroba itp Ale różnimy się tylko genitaliami i urodą. Każdy ma prawo robić to co chcę.Kobiety nie kiedy są lepszymi kierowcami niż mężczyźni.Gdyby siedziała by w zawodzie mechanik. lub hydraulik i miała by parcie do tego zawodu , to zapewne by robiła to jak najlepiej jak potrafi.Kwestia wykwalifikowania zawodu. ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze i by sie jedna taka do szpadla znalazla..., np. Anna Grodzka...:/

Ona bez wątpienia by się nadawała d83dde04 Może nawet dual wielding ze szpadlami :D
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.