kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jestem za:), a Wy?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  31 stycznia 2017

Widzisz, to kłamliwa Bogini :D
Ja miałem pewne podejrzenia, ale i tak wlasciwie dalem sie nabrac.

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  31 stycznia 2017

A ja ją tak polubiłem ;( To znaczy że ona to nie ona była

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017

W internetach można być kim się chce. Ufajcie ale sprawdzajcie.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  31 stycznia 2017

Jedyna osobą która może sprawdzić, to admin. Ma całkowity dostęp do IP , a przez IP można dojść do osoby , no chyba że ma zmienny adres

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  31 stycznia 2017
fristajla
fristajla: A ja ją tak polubiłem ;( To znaczy że ona to nie ona była

Łoj :D Przecież Szczery powiedział, że prawdopodobnie wróci. Wtedy będziesz mógł stwierdzić czy lubiłeś ją czy tak naprawdę jej zdjęcia :D Nie ma już co tego rozstrząsać, była Wisienka, nie ma Wisienki.
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  31 stycznia 2017
Eldim
Eldim: . Wtedy będziesz mógł stwierdzić czy lubiłeś ją czy tak naprawdę jej zdjęcia :D

Ale przyznaj się , też tobie się spodobała ;D Krócej siedzę na forum niż wy, więc nie mam podstaw by ją sądzić , czy była fejkiem czy też nie. Ale przyznaję się , polubiłem ją i z charakteru i ze zdjęć.

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Panthera
Panthera
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego napisałem że w sporcie i pracach fizycznych nigdy nie będzie i nie ma równouprawnienia.


owszem kobieta jednorazowo nie uniesie tyle, ale to nie znaczy ze nie nadrobi tego nosząc lżejsze rzeczy dwa razy szybciej. I tu nie chodzi o proszki, ale o całe palety/pudła z towarem typu woda mineralna (w zgrzewce 6 butelek po 2l) czy mleka, piwa w butelkach albo alkohole (i uważaj by nie rozbić!)

Konto usunięte
Konto usunięte: Aga zaczynasz mnie denerwować naprawdę, bo co by Ci napisać to i tak chcesz się wykłócać


wy faceci macie jakieś dziwne myślenie - jak kolega przedstawia wam swoje racje gdy wy macie swoje, to sluchacie na spokojnie, rozumiecie jego punkt widzenia, to sie nazywa dyskusja. A gdy kobieta wam przedstawia swoje racje, zaraz stwierdzacie ze chce sie wykłócać, wymądrzać, z góry stwierdzacie że nie ma racji... a potem gadacie naokoło że z babami nie da sie dyskutować.
Mnie irytuje jak ktoś kto nie zna wszystkich kobiet na swiecie opowiada o całej płci do czego jest stworzona takim tonem jakby narzucając ze tak jest zawsze ze tak musi byc itp.

fristajla
fristajla: Prawdziwa dziewczyna która nie boi się ciężkiej pracy ;D Takie to tylko brać i rwać ;)))


zaleciało ironią
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  31 stycznia 2017
Panthera
Panthera: zaleciało ironią

A to ja ciebie naj mocniej przepraszam, nie miało tak wyglądać ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  31 stycznia 2017
Panthera
Panthera: całe palety/pudła z towarem typu woda mineralna (w zgrzewce 6 butelek po 2l) czy mleka, piwa w butelkach albo alkohole (i uważaj by nie rozbić!)

Stwierdzam , iż pracujesz w markiecie lub w jakimś magazynie spożywczej ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  31 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Ale przyznaj się , też tobie się spodobała ;D

Co tu przyznawać, dziewczyna, której zdjęcia widniały na jej profilu świetnie wpasowywały się w mój gust kobiecej urody. Mój i tysięcy innych mężczyzn. A osoba, która faktycznie siedziała za monitorem firmując swoje posty twarzą "Wisienki" była bez wątpienia inteligentna. Połączenie takich cech musiało mnie zaintrygować.
Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017
Panthera
Panthera: ale to nie znaczy ze nie nadrobi tego nosząc lżejsze rzeczy dwa razy szybciej


Kobieta która chodzi szybciej od mężczyzny? To już truchtobieg. Ja nie widziałem żeby któraś po sklepie biegała z ciężarami! A norma pracy zawsze wynosi 8h więc kobieta mniej towarów przeniesie podczas dniówki.

Ja mam ponad 190 cm wzrostu i żadnej nie spotkałem któraby szybciej ode mnie chodziła. Zapraszam na spacer ze mną to się przekonasz!

Panthera
Panthera: Mnie irytuje jak ktoś kto nie zna wszystkich kobiet na swiecie opowiada o całej płci


Tak Ty znasz wszystkie kobiety świata i jesteś ich adwokatem a ja znam tylko kilka więc co ja wiem.

Panthera
Panthera: do czego jest stworzona takim tonem jakby narzucając ze tak jest zawsze ze tak musi byc itp.


Oczywiscie że zawsze tak będzie że warunki fizyczne nas będą różnić od kobiet. Tego nie zmienisz. chyba że planujecie kastrację facetów jak w seksmisji i świat bez facetów.
Panthera
Panthera: zaleciało ironią


fristajla: Prawdziwa dziewczyna która nie boi się ciężkiej pracy ;D Takie to tylko brać i rwać ;)))

Gdzie On Cie niby uraził? Toż to komplement. Albo jesteś oderwana od świata albo naprawdę chcesz się droczyć tylko.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie że zawsze tak będzie że warunki fizyczne nas będą różnić od kobiet. Tego nie zmienisz. chyba że planujecie kastrację facetów jak w seksmisji i świat bez facetów.


chodzilo o powtarzanie ze kobiety nadają sie do opieki nad dziecmi, do rodzenia, zajmowania domem, czyli takie głupoty kompletne (bo owszem do ciezarow malo ktora sie nadaje, ale czemu nikt nie napisze ze nadaja sie do tworzenia, do rządzenia, do kierowania, do zachecania w reklamie, do wynaleziania różnych rzeczy, do badan naukowych, tylko ciagle te dzieci i opieka?) a wiem po sobie ze ja sie do opieki i do dzieci nie nadaję, wiec wkurza mnie jak ktos mi wmawia ze jestem rzekomow czyms dobra bo jestem kobieta i mi proponuje bym tam poszla poszukac pracy w tym kierunku, kiedy to bylaby najgorsza opcja z mozliwych? kto wie lepiej, jak nie ja sama, do czego sie nadaję? Ja wam nie mwie ze wy sie nadajecie tylko do kopalni.

I zabrzmialo ironią, tak jakby śmiał sie z mojego "chwalenia sie" tym ze nosze takie rzeczy i jestem przyzwyczajona. Tak to zabrzmialo, jakby uwazal moją wypowiedz za zwykla przechwałkę i wykpił ją. dlatego zwrocilam na to uwage, to zle? preciez nie strzelilam focha jak "przecietna typowa kobieta".
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Ja wam nie mwie ze wy sie nadajecie tylko do kopalni.


Kopalnie to już przeżytek. U nas na Śląsku po kolei zamykają. Połowy już nie ma.

Skoro już o kopalniach to też nie ma w nich równouprawnienia bo kobiety pracują tylko w biurach albo na zakładach przeróbczych. Pod ziemią ich nie ma.

Panthera
Panthera: I zabrzmialo ironią, tak jakby śmiał sie z mojego "chwalenia sie" tym ze nosze takie rzeczy i jestem przyzwyczajona. Tak to zabrzmialo, jakby uwazal moją wypowiedz za zwykla przechwałkę i wykpił ją. dlatego zwrocilam na to uwage, to zle? preciez nie strzelilam focha jak "przecietna typowa kobieta".

Ale Ty patrz do kogo piszesz. Bo to kolega fristajla pisał z Tobą!

Na fochy też są sposoby. Przeciętna nie jesteś ale typowa owszem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro już o kopalniach to też nie ma w nich równouprawnienia bo kobiety pracują tylko w biurach albo na zakładach przeróbczych. Pod ziemią ich nie ma.

moze przez zasady BHP

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciętna nie jesteś ale typowa owszem

udowodnij mi co jest we mnie takiego typowego.
ASZABENE
ASZABENE
  31 stycznia 2017

O ile się orientuje od zwierząt różni nas to, że jesteśmy obdarzeni wolną wolą ,czyli sami decydujemy o tym kim chcemy być i co będziemy robić w przyszłości . Sami wybieramy sobie szkoły i kierunki w jakich się kształcimy ,aby następnie podjąć pracę w wyuczonym zawodzie . Czyli jeśli jesteś dentystka, raczej nie pójdziesz pracować jako przedszkolanka itd.itp.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.