kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jestem za:), a Wy?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 lutego 2017
fristajla
fristajla: Ciekawe, czy ta dziewczyna na tych zdjęciach jest polką, czy mieszka za granicą.Poszperał bym w necie i dowiedział bym się prawdy , gdybym wiedział choć trochę informacji o tej dziewczynie

A co to za różnica? Ja polecam Ci to zostawić w ciul, bo pewnie i tak nic nie znajdziesz.
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  1 lutego 2017
Eldim
Eldim: A co to za różnica? Ja polecam Ci to zostawić w ciul, bo pewnie i tak nic nie znajdziesz.

Bo i tak nic bym nie znalazł, nawet nie znam jej prawdziwego imienia, a tym bardziej pochodzenia .Po prostu masz rację, nic bym w tej chwili nie zdziałał

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
fristajla
fristajla: fakt , muszę w pierw przemyśleć po obserwować , a potem stwierdzić fakty


czyli najierw obserwacja i wnioski, a nie "wydaje mi sie ze tak jest, na wszelki wypadek uznam ze tak jest" a za jakis czas sam w to uwierzy tak, ze jak ktos go wyprowadzi z bledu to sie jeszcze bedzie wykłócał (jak kiedys o kobietach czytalam, ze wszystkie lecą na murzynów. ktos sobie to ubzdurał i jak mu tłumaczyłam ze nie kazda to pojechał po mnie ze jestem szmatą ktora leci na czarnych tylko probuje to zamaskowac takimi komentarzami :D )
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: czyli najierw obserwacja i wnioski, a nie "wydaje mi sie ze tak jest, na wszelki wypadek uznam ze tak jest" a za jakis czas sam w to uwierzy tak, ze jak ktos go wyprowadzi z bledu to sie jeszcze bedzie wykłócał (jak kiedys o kobietach czytalam, ze wszystkie lecą na murzynów. ktos sobie to ubzdurał i jak mu tłumaczyłam ze nie kazda to pojechał po mnie ze jestem szmatą ktora leci na czarnych tylko probuje to zamaskowac takimi komentarzami :D )

Lubię cie ;)))

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
fristajla
fristajla: żeby były konkretne fakty , to trzeba na początku się domyślać ,by potem rozróżnić czy to fakt , czy to mit.


Faktem jest że jej nie ma.

To młoda osóbka z klasy maturalnej, olimpijskiej. Pytała o akademik bo wybiera się na studia < tyle możecie znaleźć w innych wątkach.

Jest wieku Panthery o ile Panthera nie kłamie.

Niektórzy znają ją z poprzednich wcieleń...
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
atarii
atarii
  1 lutego 2017

Od 4 lat jest w klasie maturalnej? d83dde03 inteligencja level hard d83dde0a

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: BTW co jesli nie chce być górnikiem a np monterem? Albo myśliwym? Albo drwalem?


Daje odpowiedź: możesz już być górnikiem i to nie przez przepisy BHP. W 1935 roku została podpisana konwencja w której zakazano kobietom zjeżdżać pod ziemię do kopalni. Mogły tylko pracować na powierzchni. Jednak po wejściu do UE kłóciło się to z dyrektywą o równym dostępie do zawodów i konwencję tą trzeba było wypowiedzieć. Teraz już są kobiety pracujące pod ziemią np. jako geolog. Możesz być monterką czy operatorką kombajnu pod ziemią.

Także pierwszą kobietą pod ziemią nie zostaniesz ale możesz być kim zechcesz. Najlepiej żebyś była wyjątkowa dla swojego faceta. Dla reszty nie musisz.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
atarii
atarii: Od 4 lat jest w klasie maturalnej?


A tyś babo nawet matury nie zdała, bo liczyć nie umiesz. Na dodatek pamięć ci szwankuje.

Przyszła tutaj jako 17tka i była rok przed maturą. I to nie było 4 lata temu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest wieku Panthery o ile Panthera nie kłamie.


?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: ?

No co kocie? Ja ci papierów sprawdzać nie będę.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Także pierwszą kobietą pod ziemią nie zostaniesz ale możesz być kim zechcesz. Najlepiej żebyś była wyjątkowa dla swojego faceta. Dla reszty nie musisz.


Faceci nie lubią wyjątkowych kobiet, przerażają ich. Wyjątkowe w sensie faktycznie wyjątkowe.
Bo facet może uznać jakąś za wyjątkową, choć dla świata bedzie taka sama. Bo bedzie nadal typowa. Nadal bedzie lubiła np romansidła i biebera, nadal bedzie sie fochala o byle co i kazala sie domyslic, nadal bedzie iteresowala sie tylko moda i uroda oraz leciala na kolesi z kasa czy bmw. Moze byc lekko pustawa, ale ciepła i serdeczna, troskliwa i uległa. Moze obrabiać innym dupę i sidzieć tylko na fb, snapchacie i intagramie, ale bedzie dobrze gotowała i uważała że to jej obowiązek względem faceta. Może być głupawa, ale ważne że bedzie sie podczas rozmowy zalotnie uśmiechac i zawze przyznawać facetowi racje podziwiając go, może nie lubić gier i filmów akcji i zawsze bedzie powaznie podchodzila do zycia i bedzie chciala miec dzieci ale bedzie popierała faceta w tym co robi, bedzie pozwalała mu być "dziecinny", bedzie wyrozumiała cierpliwa i zawsze wybaczała nawet to ze facet na jej oczach klepie inne po tyłku. Innymi słowy bedzie, teoretycznie, typową kobietą (zbierałam informacje z forów o tym jakie są typowe dziewczyny i kobiety, takie to cechy przedstawiały: głupie, podazajace slepo za modą, puste, lecace na hajs, fochliwe ogladające romanse, "dla misiaczka wszystko", uległe itp)
Facet z taką bedzie miał dobrze, wiec dla niego bedzie wyjątkowa. A dla świata bedzie jak klon z taśmy produkcyjnej. Te wyjątkowe, nietypowe, np grające na perkusji, drące ryja na koncercie niczym zarzynany wieprz, pasjonatki motocykli same naprawiające swoje zabawki, pasjonatki broni i militariów, czesto nie są odpowiednie dla wielu facetów, mimo ze nie są typowe i stereotypowe. Dla takich facetow moze są inne (dla niektórych dziwne) ale nie chca sie z takimi wiązać, bo taka kobieta sama sobie bez niego też poradzi, a jemu to przeszkadza, bo chciałby być w jej centrum zainteresowania. A tu dupa.
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No co kocie? Ja ci papierów sprawdzać nie będę

ale o jakie klamstwo ci chodzi?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Faceci nie lubią wyjątkowych kobiet

Panthera
Panthera: Nie bedziemy odpowiadały za czyny innych kobiet.

Ej ale Ty mów za siebię. Skoro nie chcesz odpowiadać za inne kobiety to nie odpowiadaj za facetów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
atarii
atarii
  1 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: atarii: Od 4 lat jest w klasie maturalnej? A tyś babo nawet matury nie zdała, bo liczyć nie umiesz. Na dodatek pamięć ci szwankuje. Przyszła tutaj jako 17tka i była rok przed maturą. I to nie było 4 lata temu.


Nie zamierzam dyskutować z kimś, kto poziomem wypowiedzi tkwi głową w nocniku. żegnam manipulatora. Pański hologram rozpłynął się w powietrzu i tyle w temacie. Co może pan zyskać, to że głupcy uwierzą w to co pan pisze i przyciągnie ich pan na forum i portal. tylko proszę znaleźć/ postarać się o realne kobiety i nie tworzyć ich na programach, bo więcej pan straci jak zyska
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017

Ty nie udawaj ześ taka kulturalna stary trolu z nowym kontem.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.