kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jestem za:), a Wy?

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Faktem jest że jej nie ma.

Ale za pewne pojawi się nie długo, te forum działa jak narkotyk ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 lutego 2017

Bez wątpienia. A patrząc na posty z poprzedniej strony stwierdzam, że ktoś tu ten narkotyk mocno przedawkował.

Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017

A może żeście się upili wiśniówką!

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
atarii
atarii
  1 lutego 2017

Pomimo tego, co twierdzi pan "krzaczasty" to nie chciałabym się uczyć sztuki wąchania kleju, wśród takiej padliny jak wy.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 lutego 2017

Wiśnia jest spoko, pitoli raz z większym, raz z mniejszym sensem, ale styka.
Całkiem niezła strategia prowadzenia profilu, choć momentami nawala taktyka, ogółnie każdy pelikan łyka i tylko upierdliwe wiedźmy mogą połapać się ocb.
Przestańcie roztrząsać i dzielić włos na czworo, najlepiej pisać tak jakby każdy profil był autentyczny i nie szukać powiązań m/kontami. Po co psuć zabawę?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 lutego 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Wiśnia jest spoko, pitoli raz z większym, raz z mniejszym sensem, ale styka.

Wsiąkła jak kompot w obrus zostawiając jeden ślad: puste konto.

No ale jej nie zamknięto konta. Ostatnio grała brazylijską aktorkę, wcześniej dziewczynę Batmana a teraz na pewno coś nowego szykuje.

To moja ulubiona czarownica i oczywiście stara dobra BabciaJaga. Zawsze mi odpisywała. Nawet jak nie wyrabiała w szkole to wystarczyło się przypomnieć że czekam na odp. i odp. była.

Może poszła zdać maturę i wróci w wakacje jak bumerang czy piłeczka na korcie do skłosza. Ale czekaj może coś się poluzowało tylko, jakaś wtyczka. Podobno potrafię ją włączyć z powrotem i na rozkaz wróci. Tak twierdzi twoja siostra ukochana.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wsiąkła jak kompot w obrus zostawiając jeden ślad: puste konto

smutek i rozpacz czarna

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale jej nie zamknięto konta

no to kamień z serca

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio grała brazylijską aktorkę, wcześniej dziewczynę Batmana a teraz na pewno coś nowego szykuje

czekamy z zapartym tchem na kolejną premierę

Konto usunięte
Konto usunięte: To moja ulubiona czarownica

no to się rozumie samo przez się

Konto usunięte
Konto usunięte: i oczywiście stara dobra BabciaJaga


ach, stara, dobra babcia Jaga lewituje tuż pod sufitem, Rychu normalnie zakochałam się w tobie, jesteś zaraz obok Vasi, to ci pasi?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mi odpisywała. Nawet jak nie wyrabiała w szkole to wystarczyło się przypomnieć że czekam na odp. i odp. była.

to się nazywa magnetyzm ducha

Konto usunięte
Konto usunięte: Może poszła zdać maturę i wróci w wakacje jak bumerang czy piłeczka na korcie do skłosza


a po co jej matura, "una" mocno "uczuna" w słowie i piśmie, jak przystało na Wiśnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czekaj może coś się poluzowało tylko, jakaś wtyczka

Rychu, to ty bez wtyczki to ani, ani?

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno potrafię ją włączyć z powrotem i na rozkaz wróci

jak potrafisz to chwała bogu, już nie "kłopoce" się o twoje moce

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak twierdzi twoja siostra ukochana

jak widzisz dużo wie o tobie, miej się na baczności, ona jest bardzo wścibska, wszędzie wsadza swojego nochala

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

atarii
atarii
  2 lutego 2017

Jprld takiego pierdzielenia to dawno tutaj nie było d83dde02

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 lutego 2017
atarii
atarii: Jprld

ale cię chcica wzięła, musiałaś długo pościć

atarii
atarii: takiego pierdzielenia to dawno tutaj nie było

korzystaj z okazji, na zdrowie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

atarii
atarii
  2 lutego 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: korzystaj z okazji, na zdrowie atarii


Ślachetne zdrowie,nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsiujesz d83dde02 Wtedy, wymienią cię na lepszy model d83dde18
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 lutego 2017

ja jestem jeszcze w tzw.wieku gwarancyjnym, a jak u ciebie z częściami zamiennymi?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  3 lutego 2017

Jeśli można, to parę przemyśleń i pytań retorycznych:
żeby tak być przeciwko równouprawnieniu, to człowiek musi być bardzo skrzywdzony przez drugiego człowieka, bo innej sytuacji to nie zrozumiem. W czym przeszkadza ci fakt bycia na równi z kobietą / mężczyzną w prawach? Czego się boisz?
Równe prawa nie oznaczają nagłej zmiany sytuacji społecznej - kobiety nie zaczną masowo zaciągać się do wojska czy szturmować kopalnie, tak tu już wspominane. Równouprawnienie ma dawać możliwości, z których wcale nie trzeba korzystać. Nie zmuszajcie ludzi do robienia czegoś, czego zwyczajnie nie chcą.
Czemu taka niechęć w kierunku feministek? Kobiety (i mężczyźni). No dobra, ludzie! Nie bądźcie ignorantami i wyedukujcie się choć trochę zanim zaczniecie oceniać. Nie jestem pewien, czy gdyby nie feministki i ich tak opisywane tu protesty, to czy moglibyśmy w takim stopniu dyskutować tu na ten temat. O reszcie nie wspomnę.
A na koniec akcent pozytywny. Cieszy mnie widok wpisów popierających idee równości.

atarii
atarii
  3 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Hołd i chwała feministkom d83dde04 które, kobiety biorące udział w marszach popierających życie nazywają i tu cytat - głupimi krowami- koniec cytatu. Moje pytanie brzmi, jakich kobiet one bronią? wszystkich czy tylko tych które podzielają ich zdanie i opinie i ich sposób na życie?

atarii
atarii
  3 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Normalne kobiety, nigdy nie poprą ruchu feministycznego, bo to zimne i wyrachowane zazwyczaj suki d83dde0a Normalne kobiety, wiedzą gdzie i jak walczyć o swoje prawa i nie potrzebuję do tego sprzedajnej Muchy, durnej Środy i grubej przedstawicielki Lidla d83dde04

kararutk1
kararutk1
  7 lutego 2017

Moim zdaniem w równouprawnieniu chodzi o to, aby każdy mógł być taki, jaki chce, nie robiąc tym przykrości innym. Jeśli kobieta chce mieć dostęp do zawodów takich jak mężczyzna to dlaczego nie, tylko tym samym powinna potrafić wykonywać podobne rzeczy co on. Podobnie z mężczyznami, jeśli jakiś chce pracować jako załóżmy pielęgniarz to powinien cierpliwie znosić to, że musi opiekować się innym ludźmi i wykazywać odpowiedni poziom empatii. Inną sprawą jest, że czasami właśnie płeć sama z siebie narzuca nam pewne role, chociaż niektórzy posiadając indywidualne cechy sprawiają, że płeć w tym momencie przestaje być ważna. Przykład z wnoszenia lodówki od mojej dobrej znajomej. Mimo, że jest kobietą i zazwyczaj kobiecie ciężko było by wnieść lodówkę do domu, to akurat ta szczególna kobieta sobie z tym zadaniem poradziła i nie chciała żadnej pomocy od mężczyzn. Niestety świata nigdy do końca nie zmienimy. Jesteśmy różni, chociaż mam wrażenie, że ostatnio te różnice co raz bardziej się zacierają, czasami jest to dobre, czasami nie. Pozwólmy więc mężczyznom płakać a kobietom podnosić ciężary, oczywiście, jeśli poszczególne osoby tego chcą, nie musi to się przecież tyczyć każdego :).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.