styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 maja 2013
Stejk wołowy Chimichurri, młode ziemniaki i sałatka

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  16 maja 2013

Asiu, to dla jednej osoby?

wszystko to tak pysznie wygląda.. :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 maja 2013

To porcja dla mojego partnera. Dziękuję :-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2013
Sylvinka
Sylvinka: Asiu, to dla jednej osoby?


tez mialam spytac xD

dzis krewetki w sosie sweet chilli + couscous na ostro.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 maja 2013

Jak sie Gad nie przyczepia do moich małych porcji to sie dupy przyczepią do dużych porcji mojego partnera. Nigdy sie nikomu nie dogodzi :nie: Zostawił trzy ziemniaki, lepiej Wam?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2013
:rotfl:
Ej no, przeciez nie pytamy złośliwie xD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 maja 2013

Oczywiście, że nie. Pomyślałam po prostu, że może nie wiecie ile prawdziwi mężczyźni jedzą. Wiecie, tacy aktywni fizycznie, nie ci siedzący ciągle przed komputerem :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  17 maja 2013
massacre
massacre: że może nie wiecie ile prawdziwi mężczyźni jedzą.


Uwierz, wiem aż za dobrze :and:

Dziś pomidorowa z ryżem :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 maja 2013

Styka, wierze, bo wiem jak Maniek wygląda. Bliżej mu do Vin Diesel'a niż do Woody Allena :mrgreen: Norma, że aktywni fizycznie potrzebują wiecej spożywanych kalorii ;-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  17 maja 2013

Filet w sosie śmietanowo-pieczarkowym, puree, marchewka.

Gad
Gad
  18 maja 2013

Trochę mały ten kotlet.maszkaro. Głodzisz go czy co ?

Gad
Gad
  18 maja 2013

A i parówki je hołota.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 maja 2013

@Gadzie, miło że jesteś :* Stejk gruby był, najadł sie do syta ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 maja 2013
Udka kurczaka z sałatką z rice noodles, rzodkiewką i arbuzem. Wartości kaloryvznej nie sprawdziłam, dzisiaj jestem wszędzie spóźniona, do tego moje segregatory śmierdzą czosnkiem i imbirem, bo wszędzie dzisiaj biegnę. P.S. To nie jest porcja dla jednej osoby, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  20 maja 2013

Wczoraj brzoskwiniowe curry z kurczakiem wg własnej inwencji, dziś ciastka francuskie z szynką i serem. Jutro wstawię fotki.