styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 maja 2013

Wczoraj łosoś, dziś makrela.

styka51
styka51
  21 maja 2013

Surówka z kukurydzą i bułka :ninja:

Earth
Earth
  21 maja 2013

Na szybko omlet z pomidorami, żółtym serem i oregano.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 maja 2013

Earth znowu jestes modem?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

5mu7nY
5mu7nY
  22 maja 2013

obiady mają tylko szczęśliwcy, którzy mają kochające żony lub mieszkają jeszcze z mamą ;)

tyle lat mnie tu nie było. Co też się tutaj porobiło

xkicia17x
wpis jest ukryty
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 maja 2013

Lub mężczyźni, którzy potrafią gotować. Nie każda kobieta potrafi gotować, wiec to tez nie do końca do mnie trafia.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  22 maja 2013

Zupa miso, sałatka, 4 futomaki, 4 philadelphia roll, 4 california roll

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 maja 2013

Miso rządzi :ziober2: Łosoś w zielonej herbacie (tak, obdarłam torebki herbaty i posypałam nimi rybę), ryż kokosowy, brokuły i groszek w miso, które sama oczywko miksowałam. Czas spędzony w kuchni: 20 min., kcal 603, Fat 17.9g, Sugar 6.5g, sat fat 7.0

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  22 maja 2013

Możesz zostać moją kucharką Aśka, nie wiedziałam że umiesz tworzyć takie cuda.. tylko te kalorie można by było trochę uszczuplić.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Earth
Earth
  22 maja 2013
massacre
massacre: Earth znowu jestes modem?

Owszem, gdzieś od początku maja. ;d

Nie mam czasu/chęci ostatnio by cokolwiek robic. Ziemniaki z kefirem.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 maja 2013

Zdrowa, aktywna fizycznie kobieta powinna spożywać ok 2,500kcal dziennie, nie widzę więc sensu uszczuplania kalorii, gdzie dziennie tracę ich dodatkowo około 1,000. Poza tym moje obiady są bogate wartościowo, nie posiadają tzw. pustych kalorii no i moja porcja jest zdecydowanie mniejsza niż mojego partnera, bo wspomagam sie dodatkowo proteinami. Zależy kto ma jaki tryb życia i jego cel :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gad
Gad
  22 maja 2013

4000 kcal here

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 maja 2013

Gad, czyżbyś zapomniał, że jesteś mężczyzną? ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  23 maja 2013
massacre
massacre: Miso rządzi

Szczerze mówiąc wczoraj jadłam pierwszy raz, zarówno samą miso jak i tofu się w niej znajdujący. Zjeść zjadłam, ale "dupy nie urywa" :P

Dziś na obiad

2 pomidory i kulka mozzarelli.