styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  27 kwietnia 2013

wczoraj Ogórkowa i Naleśniki

pijana
pijana
  28 kwietnia 2013

Grillowana pierś indyka, ryż z groszkiem, kukurydzą i rodzynkami, surówka z białej kapusty i marchewki.

MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  28 kwietnia 2013

biały barszcz

pijana
pijana
  28 kwietnia 2013

Sałata lodowa, grillowany kurczak, brzoskwinie, ananasy, pomarańcza, frytki, sos jogurtowo-miodowy

MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  28 kwietnia 2013

Karkówka ziemniaki sałata w śmietanie Kisiel

pijana
pijana
  30 kwietnia 2013

Wczoraj pieczone ziemniaki i trochę pieczonego mintaja, dziś po raz setny

Konto usunięte
Konto usunięte: filet z kurczaka szpikowany szparagiem na prowansalskim ratatouille z placuszkami rosti i sosem jogurtowo-czosnkowym
MIKROKONTROLER
MIKROKONTROLER
  1 maja 2013

Wątróbka ziemniaki buraki

pijana
pijana
  2 maja 2013

Wczoraj pizza z serem, szynką i "keczupem" z ugotowanych pomidorów z puszki, dzisiaj chyba zrobię to samo.

Babsy
Babsy
  3 maja 2013

pieczone skrzydelka z kuraka, ziemnaki i kapusta pekinska z sosem greckim i vinegret z torebki ;)

pijana
pijana
  6 maja 2013

Pierś z kurczaka nadziewana fetą i szpinakiem, z rukolą, szparagami i kurkowym risotto

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 maja 2013
Pikantny kurczak Cajun z okrą, posypany serem feta, puree ze słodkich ziemniaków i słodkiego chilli, salsa ze świeżej kukurydzy i sycylijskich pomidorków. Kcal 651, tłuszcze 18.4g, cukry 17.8g, sat fat 4.0g

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 maja 2013

@Psyche, pojadlabym u Ciebie :Ziober2:
@Agoosia, jak mozna frytki jesc... i tak czesto :ninja: z silowni nie moglabym wychodzic przy takiej diecie :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 maja 2013
Grillowany kurczak w musztardzie Dijon, świeżej pietruszce i cytrynie, ratatouille i brązowy ryż. Ratatouille robiłam sama z kabaczka, oberżyny, papryki, czerwonej cebuli, filetów anchovy, harissy, czosnku, passaty, balsamic vinegar.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 maja 2013

Kcal 593, fat 13.7g, sugar 14.2g, sat 3.6g

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  8 maja 2013
massacre
massacre: @Psyche, pojadlabym u Ciebie

U mnie? U mnie króluje proste jedzenie, ale musi być smaczne i Laura oczyszcza mi talerze do samego końca więc robię to co lubimy bez zbytnich eksperymentów ;)