4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napisalam ze nie interesuje mnie to ;) wiesz co ci powiem ? jestem zajebiscie dumna z tego kim jestem .. ty jestes dnem i nigdy nic nie osiagneles tylko siedzisz na czacie - forum bo pewnie znajomi wstydza sie z toba pokazac publicznie ...


Ciekawe dlaczego napisałaś ten temat. Bo zapewne jakaś dziewczyna dostała Twoją sesje i zbulwersowana nie miałaś do kogo pójść. Cenisz się za wysoko, a tak naprawdę jesteś za tania.

Jak potrafisz w tak krótkim czasie ocenić czy ktoś niczego w życiu nie osiągnął i czy nie ma przyjaciół? :woot:
Jacek80
Jacek80
  16 czerwca 2009

nie obrażając nikogo, to jest tylko to co zaobserwowałem, po niektórych płciach "pięknych" które znam z reala, z widzenia bądź nawet z neta...

mam wrażenie, że niektóre panny po kilku sesjach uważają się juz za modelki na poziomie Naomi Campbell... wyżej sr**ją niż du** mają. Pójdą takie na jedną, dwie sesje i już noszą się jak królowe... paranoja

@4JustBe4:
nie komentuje Twoich wypowiedzi, ale w Twoich fotach, aż kipi photoshopem, a to nie jest profesjonalne

Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


Mógłbyś teraz nie wiadomo jak dużą krytykę pisać. Do takich nie dociera.
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co ci powiem ? jestem zajebiscie dumna z tego kim jestem .. ty jestes dnem i nigdy nic nie osiagneles tylko siedzisz na czacie - forum bo pewnie znajomi wstydza sie z toba pokazac publicznie ...


no dobrze ... a teraz 10 glebokich wdechow i wysil sie ... takie rzeczy czytam od ponad 10 lat i juz mnie nudza ... badz kreatywna ... jestes modelka ... no dalej !! ;]
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009

napisalam to bo chcialam pzreczytac wasze zdanie a nie zdanie na temat mojej osoby.. kretyni

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: takie rzeczy czytam od ponad 10 lat i juz mnie nudza

haha .. czyli nie tylko ja to zauwazylam :d niezle
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: możic: takie rzeczy czytam od ponad 10 lat i juz mnie nudza haha .. czyli nie tylko ja to zauwazylam :d niezle


czyli jest to najstarszy tekst krazacy po internecie ktory ma brode do kostek ...
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kretyni


Wiesz w ogóle kto to jest? :wtf:
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009

Ale usłyszałaś zdanie na temat swojej osoby, ponieważ to czysta hipokryzja. Napisałaś by dziewczyny (amatorki) nie robiły konkurencji: czy to za nagie (erotyczne, tandetne) sesje, czy za loda pod biurkiem. Najwyraźniej po obejrzeniu Twoich zdjęć ludzie twierdzą, że sama masz tandetną sesje, z wypiętym tyłkiem czy coś...

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w Twoich fotach, aż kipi photoshopem, a to nie jest profesjonalne

to malo zyje na swiecie profesjonalistow :D ... haha masakrsa.. z tego co widze jestes fotografem ...? moze lubisz piekno .. czyli jakies niedoskonalosci na twarzy itd.. ja tego nie lubie ..
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

moze... ale nie dbam o to .... bo ja w moim miescie jestem chociaz znana jako fotomodelka ;)
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz w ogóle kto to jest?


oni tego nie wiedza ;] ... de facto taki kretyn ma genialne zycie ... nie mysli zbytnio nad niczym ... uznaje sie za super mozga a inni do oczywiscie nikt inny jak kretyni ktorych zdania nie nalezy sluchac ... piekne zycie ... idiokracja ...
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009

Chciałabym jeszcze dodać, że napisałaś by dziewczyny się szanowały, a po Twoich zdjęciach nie wygląda na to byś Ty to robiła. Poza tym twierdzisz, że takie foty są robione, bo się sprzedają. Sprzedają się takie foty, bo dziewczyny na nich nic innego najwyraźniej nie mają do zaprezentowania.

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

juz wiem dlaczego tak piszesz.. bo widzialam twoja twarz !.. hahaa
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze... ale nie dbam o to .... bo ja w moim miescie jestem chociaz znana jako fotomodelka ;)


:rotfl: ... zgadnij jako kto jestes znana nieoficjalnie ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.