4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To co masz na maxmodels.pl można zrobić z każdą prostytutką.

pewnie zrobisz to lepiej ode mnie ... taki twoj zawod ;D haha ...
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jarowi:Na usta się ciśnie... i kto to mówi. ale czy ja sie rozebralam do naga przed obiektywem ?

No nie, ale dwu znaczne foty też masz na profilu ;)

U nas na forum, tj 'moda i uroda' nie raz pojawiają się asice, które potrzebują rady, bo chcą być fotomodelkami. Oprócz tego, że uroda kompletnie przeciętna, nie za ładna to na uparciucha się pcha drzwiami i oknami. A jak nikt nie chce to gdzieś pod biurko wskoczy czy coś...
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos ciebie nie wychowal hmm... ?


google.pl

Konto usunięte
Konto usunięte: czyzby mama zawiodla w wychowywaniu synka czy tatus ? a moze glupote swoja odziedziczyłeś po nich? .. starty jak kon a nie znasz slkowa buzia-twarz ..


buzka/twarz okresla cos ladnego ... a mama i tata nauczyli mnie nazywac rzeczy po imieniu :( ...

Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne bo jestem modelka dla fryzjerow ;)


dobrych fryzjerow z dobrym smakiem jest tyle samo co dobrych fotografow z dobrym smakiem ... czyli jak na recepte ... pozowalas w kotletowych komercyjnych sesjach oswietlonych jak do Pani Domu, Tiny czy innego Bravo Girl ... takich zdjec powstaja codziennie na swiecie tysiace ... stricte pod zwyklego prostego odbiorce ktory chce zobaczyc ladne kolorowe idealnie oswietlone na plasko zdjecie przyjemne w odbiorze ewentualnie grajace na naszych pierwotnych instynktach ...

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm... widziales sie w lustrze ? twoj zasrost jest obrzydliwy ... fuu ... mezczyzna ktory o siebie nie dba masakra....


pewnie ze widzialem ... i mam ta brode po to zeby kakie siksy jak ty przypadkiem nie truly mi du py ..
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: twoj zasrost jest obrzydliwy


uwielbiam zarost u mężczyzn.

Konto usunięte
Konto usunięte:


Twój jest nawet seksowny. :mrgreen:
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie zrobisz to lepiej ode mnie ... taki twoj zawod ;D haha ...


Nie jestem modelką i nie mam zamiaru nią być. Dla mnie jest to zbyt prymitywny zawód.
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie, ale dwu znaczne foty też masz na profilu ;)

dwu znaczne ... to ze skapy stroj to nie znaczy ze jestem naga .. wiesz co to jest akt poczytaj sobie i zobacz sobie jakie widzisz roznice ;)
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i mam ta brode po to

Jak tato wyglądasz ;)
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jarowi:No nie, ale dwu znaczne foty też masz na profilu ;) dwu znaczne ... to ze skapy stroj to nie znaczy ze jestem naga .. wiesz co to jest akt poczytaj sobie i zobacz sobie jakie widzisz roznice ;)

Wiem co to jest akt, ale zdjęcia jak do taniego kalendarza, do baraku na budowę.
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tato wyglądasz ;)


Surowy Tato strikes back ;]
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dwu znaczne ... to ze skapy stroj to nie znaczy ze jestem naga .. wiesz co to jest akt poczytaj sobie i zobacz sobie jakie widzisz roznice ;)


Naga może i nie ale tania :mrgreen:
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009

ogolnie moge stwierdzic ze nie potraficie czytac ze zrozumieniem ..
nic sie nie zmienilo na tym forum..
ludzie to kretyni .. jestescie tego przykladem ;)

moshic
moshic
  16 czerwca 2009

przyganial kociol garnkowi ...

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem co to jest akt, ale zdjęcia jak do taniego kalendarza, do baraku na budowę.

ale ten tani kalendarz sie sprzeda :) ..
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


Jaki bulwers. :crylol: Nie denerwuj się tak.
Pisząc temat na forum musisz się z tym liczyć, że padnie na Ciebie krytyka.
Jeżeli chcesz pisać z Twoimi rówieśniczkami to spróbuj na maxmodels.pl.
Tam zapewne znajdziesz kogoś kto może się z Tobą zgodzi.
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten tani kalendarz sie sprzeda :) ..


Wszystko co jest tanie się sprzeda. :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.