4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od kiedy zaczelam pozowac ludzie niektorzy zaczeli zle na mnie pisac.. od kiedy tutaj mam konto zawsze ludzie wysmiewali sie z innych


Niestety, ale chyba nigdy nie zrozumiesz tego, że jesteś powodem do śmiechu. Sama teraz piszesz, że inni od momentu jak pozujesz piszą na Ciebie złe rzeczy. Piszą prawdę, a Ty po prostu nie zgadzasz się z tym i żyjesz w swoim utwierdzeniu.
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rzymu od razu nie zbudowano popi..ony fagasie


Fotomodelką też nie będziesz z dnia na dzień. Prostytutką możesz stać się o wiele szybciej.
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od kiedy zaczelam pozowac ludzie niektorzy zaczeli zle na mnie pisac.

No piszą, bo to natura ludzka by wytykać innych palcami. Zwłaszcza jak na światło dzienne wyszły zdjęcia z odsłoniętym brzuchem itd.
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No piszą, bo to natura ludzka by wytykać innych palcami. Zwłaszcza jak na światło dzienne wyszły zdjęcia z odsłoniętym brzuchem itd.


Dla każdego swoje ciało posiada wartość. Dla większości jest to temat tabu, jednak jest wiele co by się w 5 minut rozebrali. Ona tego nie zrozumie. Nawet jak byś miała jej narysować.
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Czuję się maltretowana. Nawet mnie na nk znalazła. :wtf:
Flo
Flo
  16 czerwca 2009

jak kogoś interesuje robienie zdjęć amatorce i płacenie jej za to- droga wolna.

moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czuję się maltretowana. Nawet mnie na nk znalazła.


OWNED! ... uwazaj na odwet "fotomodelek" :D
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OWNED! ... uwazaj na odwet "fotomodelek" :D


I co teraz? Muszę usunąć konto :mrgreen:

Podglądając mnie mogłam zobaczyć na jej profilu dalsze zdjęcia i argumenty, które na pewno nas w błąd nie wprowadziły.
Flo
Flo
  16 czerwca 2009

o co się kłócicie z nią? :mrgreen:

Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Flo
Flo: o co się kłócicie z nią?


Musiałabyś przeczytać od początku.
agniesiaO3
agniesiaO3
  16 czerwca 2009
apeluję o pokój:P

@4JustBe4:
hehe i do czego zmierzasz??? każdy robi co chce, za ile chce, to sprawa indywidualna
Flo
Flo
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiałabyś przeczytać od początku.

po przeczytaniu i obejrzeniu zdjęć tylko jedno słowo przychodzi mi na myśl- hipokryzja.
jak można wytykać dziewczynom, że za marne pieniądze pchają się tyłkiem przed obiektyw, a samemu pozować niczym panienka z rozkładówki? O.o
Basiula
Basiula
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napisalam to bo chcialam pzreczytac wasze zdanie a nie zdanie na temat mojej osoby.. kretyni

w takim razie powstrzymam się od komentarza co do twojej osoby :) Bynajmniej na forum ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych.

Ceniące się firmy nie wezmą amatorki która nie umie pozować ;] Co z tego, że jest ładna skoro zdjęcia wyjdą puste? Do fotomodelingu nie tylko trzeba mieć urodę ale i charakter.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

Jeżeli dziewczyna chcę mieć dobre PF żeby mogła wysłać do jakiejkolwiek agencji musi sama zapłacić za sesje żeby były dobre zdjęcia. Napisz to na forum na maxie. Zjadą Cię jeszcze bardziej niż tu :)
LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Wszystkich.. chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

w ogóle "modelka" to jakieś nieporozumienie. Drewniany kloc który się obija szmatami i maluje. Fotografowanie pozujących ludzi jest odrażające a osoby szczycące się pozowaniem nie zasługują na specjalny szacunek. Ot robota, niczym więcej nie wyróżniająca się niż sprzątaczka. Z tym że narzędziem pracy są cycki, dupa i ryło :-)

N@r@ ;-*
hotstufff
hotstufff
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Wszystkich.. chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

żebyś sama się do tych rad stosowała to byłoby dobrze :szok2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.