4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

moshic
moshic
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie i by 500 zadowoliło oczywiście tylko za foty bez albumu :D


tyle ze osoba ktora kasuje duzo za sluby zazwyczaj ma przynajmniej jedno pelnoklatkowe body + niezla szklarnie baardzo jasnych szkiel + jezcze trzeba czyms poswiecic + kupa innych dupereli ... czasami za taki zestaw mozesz sobie spokojnie wyremontowac mieszkanie [; ...

paulczkow
paulczkow: widzialem kolesia ktory bierze 3500 i jakos szczegolnie fajnych zdjec nie robil, z koleji widzialem kogos kto bierze kolo 1500 i zdjecia jakos bardziej mi sie podobaly, takze niektorzy sami sobie strzelaja w kolano... dolicz do tego ze jak organizujesz slub to masz w sumie duzo wiecej wydatkow na inne rzeczy niz na fotografa za 5000 ;)


no to jak nie maja kasy to niech ogladaja folia i wybieraja kogos kto zrobi podobnie ale taniej ... na tego za 5k zawsze sie ktos znajdzie ;] ... no i nie ograniczamy sie do granic naszego kraju ... bo jest kilka przypadkow ktore robia w europie ...

Wszystko jeszcze zalezy od tego jak wielkie odbitki i na czym oraz jak oprawione sa wliczone w cene ;] ... bo czasami za to 1500pln dostaniesz pliki ktore w dobrej jakosci powiekszysz do max 30-45cm ;] (o ile nie bedzie potrzeba lekkiej interpolacji ;])
fryytkaa
fryytkaa
  19 czerwca 2009

niech se robią co chą.
ich życie ich sprawa.

fenacious
fenacious
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spadly przez amatorki

mówisz o sobie, tak.? :woot:
BlackBrass
BlackBrass
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 4JustBe4


absolutnie sie z tobą zgadzam
uhu
uhu
  20 czerwca 2009

tak pewnie, modelka staje murem kiedy fotograf prosi aby stanęła profilem, nie wie co to znaczy polaroid a fotograf ma ją traktować jak Kate Moss. każda modelka musi znać smak porażki, i zawsze ma się do czynienia z różnymi fotografami.

eLement
Posty: 55 (po ~252 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLement
  20 czerwca 2009

Do autorki tematu: Przez wiekszość ludzi przemawia sport narodowy: Jak ktoś ma więcej lub ma cokolwiek trzeba go zniszczyć i poniżyć do własnego zacofanego, zakompleksionego i nietolerancyjnego poziomu. Nie przejmuj się.

Co do tematu: Masz rację i dobrze mówisz. Fotomodeling zszedł na psy, wszystko za sprawą technologii. Dzisiaj każdy może kupić aparat wrzucić na automat postawić 2 parasole i udawać zawodowca. Niestety jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, nie możemy wnikać w wole innych.

Pozdrawiam serdeka, Maciek :)

4JustBe4
4JustBe4
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz o sobie, tak.?

alez nie .. :) czy Ty masz jakies problemy ze soba ? po twoich widac ze chcesz byc super ale nie udaje Ci sie to ... ale chociaz starsz sie to juz cos xD .. masz calkiem ladne zdjecia ale to tylko zdjecia, nie widac Ci na nich za bardzo twarzy..
4JustBe4
4JustBe4
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Kazet
Kazet:

dziekuje za poparcie
Konto usunięte
Konto usunięte:

zgadzam sie...
moshic
moshic
  21 czerwca 2009

oo ... wrocila "pro modelka" ktora bierze 2000gr za sesje ...

feuliette
feuliette
  21 czerwca 2009

fotografia idzie w góre , więcej osób ma aparaty cyfrowe , lustrzanki ... po prostu to ich hobby przeradza się w fobię.. to .. co do fotografów.. ale trzeba też mieć osoby które są do fotografowania.. bo po prostu to LUBIĄ ... lubią dzwięk migawki flash.. ale się nie sprzedaja przecież.. tylko te zdjęcia są dla nich.

Carooly
Carooly
  21 czerwca 2009

Uhu przeczytałam calutki temat z ciekawości. Musze przyznać, że dawno tak się nie uśmiałam :D Kurcze laska ma problem ale chyba za płytki rozum, by zrozumieć kilka prostych rzeczy. Ehh niestety zawsze znajdą się jakieś laski które myślą, że są fotomodelkami po tym jak miały sesje u miejscowych fotografów :D

Konto usunięte
Konto usunięte: .

A bolesna prawda jest taka, że takie foty jak masz na profilu może zrobić sobie każdy... Mówię to z autopsji, bo dużo fot robię i obrabiam sama xD i to cyfrówką :D i to bardziej jako hobby, bo w kierunku grafiki chce isc, ale nvm :D I uwierz- ludzie, którzy tu się wypowiadali tylko chcą Ci trochę uświadomić, że nie można uważać się za ósmy cud świata mając troche obrobionych zdjęć x) A Ty odpisując jeszcze dolewasz oliwy do ognia...

Konto usunięte
Konto usunięte: statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly

Myślę, że nie spadły. Jak modelka jest dobra to jest dobra i koniec. Nie musi się martwić, ze jakaś amatorka za 100zł dostanie jej sesję xD
shinu
shinu
  22 czerwca 2009

zaden ze mnie fotograf, znac sie na tym tez nie znam, ale mimo iz autorka tematu nawet niezla siksa jest, fotki ma jak dla mnie calkiem przystepne, to leze i placze po przeczytaniu jej 1 postu. jak mozna pisac o szacunku do samej siebie robiac fotki, moze nie do konca nagie ale mocno naciagane w te strone, fotki przy ktorych 90% facetow pierwsze i zazwyczaj ostatnie co mysli to jakby to fajnie bylo taka wziac i przeorac.

aaa i kate mosse ssie.xD brzydka jakas

GdzieSens
GdzieSens
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

moja koleżanka nie jest żadną modelką a ma ładniejsze fotki niż te twoje.. nieweim jakiego słowa użyć :woot:
ForneUss
ForneUss
  22 czerwca 2009

Heheheee...ale się uśmiałam....
Bawią mnie ludzie, którzy nie posiadają za grosz samokrytyki...
Szczególnie tacy, którzy na siłę próbują dowieść, jak są cudowni...
Ludzie mają o sobie zbyt wysokie mniemanie...

Ale jak to ktoś mądry powiedział : "Kupić wszystkie charaktery za tyle, ile naprawdę są warte, a sprzedać za tyle, ile same się cenią- toż to fortuna! "

shinu
shinu
  23 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie mają o sobie zbyt wysokie mniemanie...


Powiedziala to dziewczyna ktora podpisuje swoje fotki tekstem

"' I'm still hated by everyone, cus I'm still better than anyone... ;>"

:mrgreen::mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.