4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

4JustBe4
4JustBe4
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żebyś sama się do tych rad stosowała to byłoby dobrze

ja sie stosuje.. nie pozuje za byle jakie pieniadze.. i moze zdjecia wg. was nie sa rewelacyjne ale komercyja byla niezla
4JustBe4
4JustBe4
  17 czerwca 2009
Basiula
Basiula:

ktos kiedys cos wspominal na temat tego ze fotomodelki coraz gorzej sie cenia i pracuja za marne grosze... i nikt tam nikogo nie pojechal tylko przyznali racje...
4JustBe4
4JustBe4
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ale chyba nigdy nie zrozumiesz tego, że jesteś powodem do śmiechu. Sama teraz piszesz, że inni od momentu jak pozujesz piszą na Ciebie złe rzeczy. Piszą prawdę, a Ty po prostu nie zgadzasz się z tym i żyjesz w swoim utwierdzeniu.

gdybys mnie znala to bys miala prawo do wyrazania takiej opini o mnie... jestes cwana bo ja zyje sobie w swoim miescie a ty w swoim... ;)
hotstufff
hotstufff
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie stosuje.. nie pozuje za byle jakie pieniadze.. i moze zdjecia wg. was nie sa rewelacyjne ale komercyja byla niezla

zdjęcia komercyjne muszą być ekstra. tylko bardzo dobremu, doświadczonemu fotografowi mogłabym pozować za pieniądze.. i nie mam tu na myśli zdjęć typu akt.
Fieska
Fieska
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybys mnie znala to bys miala prawo do wyrazania takiej opini o mnie... jestes cwana bo ja zyje sobie w swoim miescie a ty w swoim... ;)


W takim razie jakie masz prawo wyrażać się na mój temat nie znając mojej osoby? :wtf:
Flo
Flo
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pozuje za byle jakie pieniadze..

sorry, ale z Twoim "talentem" to ktoś chyba chory był, że Ci zapłaci za zdjęcia. Początkująca modelka powinna płacić żeby jej ktoś porządne zdjęcia zrobił.
moshic
moshic
  17 czerwca 2009
Flo
Flo: sorry, ale z Twoim "talentem" to ktoś chyba chory był, że Ci zapłaci za zdjęcia. Początkująca modelka powinna płacić żeby jej ktoś porządne zdjęcia zrobił.


indeed ...

Konto usunięte
Konto usunięte: gdybys mnie znala to bys miala prawo do wyrazania takiej opini o mnie...


poprzez posty pokazujesz jaki z ciebie czlowiek a ludzie tylko wyciagaja wnioski ... o dziwo wszyscy takie same o_0 ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie stosuje.. nie pozuje za byle jakie pieniadze..


dostajesz wiecej niz 2000pln za sesje ?? .. jak nie to jestes pi**a a nie modelka ...
denatka
denatka
  17 czerwca 2009

Przygadał kocioł garnkowi.
Spójrz na swoje zdjęcia obiektywnym okiem i powiedz co widzisz. ;]

Goska
Posty: 5729 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Goska
  17 czerwca 2009
95% ludzi wypowiadających się w tym temacie wcale nie pokazało kultury.
Zamiast po sobie jeździć moglibyście się zająć czymś pożyteczniejszym bo obrażając dziewczynę zakładającą temat wcale nie pokazujecie, że jesteście inni niż ona.

W ogóle to tu kuźwa jest ktoś moderatorem?
Bo jak się patrzy na to wszystko to ja się zastanawiam po kiego ch. jest zrobione to forum.
Chyba tylko po to, żeby każdy z siebie robił zajebistego fotografa i zajebistą modelkę i w sposób chamski poniżał innych.
Gdy sprawy są pozornie jasne i zrozumiałe należy siać konfuzje leczniczą i owe jasności pozornie pokrywać cieniem niepewności. :zakochany:
GRADEK83
GRADEK83
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp

no za stanie i pozowanie i jeszcze jej płacą to powinna się cieszyć bo inne musza za to słono płacić:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych

co ty piszesz kazda początkująca modelka a przynajmniej taka która chce być na okładkach czasopism nie koniecznie CKM PLEYBOY jak tylko ma szansę to lata gdzie popadnie aby tylko zdjęcia jej robili i nuż może się wybije ale jako fotomodelka a nie modelka na wybieg...

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys tego nie bylo

kiedyś był socjalizm i nic nie było ale cenzura za to tak:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja

zazwyczaj nie chcą się pokazywać ale skoro przyszła na sesję bielizny to jednak jakieś to ciało musi mieć a nie tylko buzie z buzią to może blache na dach reklamować....

Konto usunięte
Konto usunięte: FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)

sama sobie najpierw zadaj pytanie czy się cenisz czy za 200zł jesteś pokazać coś więcej jak gołą łydke :D
Nickus
Nickus
  17 czerwca 2009

Nie uwazam sie za fotografa, ale amatorsko sie tym zajmuje. Kazdy moze wyrazic swoja opinie. Dla mnie osobiscie 99% modelek to jest tak naprawde tylko przesciganie sie w sztucznosci. W wiekszosci zdjec mozna rozpoznac ze to jest typowa "modelka". To juz zalezy co kto woli. Mnie osobiscie takie puste, obrobione w photoshopie, umalowane i smooth skin nalozony ze az razi na kilometr ani troche sie nie podoba... Zreszta. Poza tym kazdy fotograf ma swoja koncepcje i nie kazdemu mozem u sie podobac. A modelki to juz tak naprawde towar przereklamowany. Byle by pokazac "idealna" buzke w celach komercyjnych a tak naprawde jest to tylko zwykla maska. Malo kto kladzie teraz nacisk na naturalnosc.

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  18 czerwca 2009

Tak samo ludzie marudza ze Ci co biora 1200 za wesela zamiast 5000 to psuja rynek :lol2:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

moshic
moshic
  18 czerwca 2009
paulczkow
paulczkow: Tak samo ludzie marudza ze Ci co biora 1200 za wesela zamiast 5000 to psuja rynek


tutaj sie akurat zgodze ... bo na sluby/wesela potrzeba konkret sprzetu za konkret pieniadze ...
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj sie akurat zgodze ... bo na sluby/wesela potrzeba konkret sprzetu za konkret pieniadze ...

Swoja droga to 5000 nie zaplacilbym sam... widzialem kolesia ktory bierze 3500 i jakos szczegolnie fajnych zdjec nie robil, z koleji widzialem kogos kto bierze kolo 1500 i zdjecia jakos bardziej mi sie podobaly, takze niektorzy sami sobie strzelaja w kolano... dolicz do tego ze jak organizujesz slub to masz w sumie duzo wiecej wydatkow na inne rzeczy niz na fotografa za 5000 ;)

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

GRADEK83
GRADEK83
  18 czerwca 2009
paulczkow
paulczkow: Tak samo ludzie marudza ze Ci co biora 1200 za wesela zamiast 5000 to psuja rynek

mnie i by 500 zadowoliło oczywiście tylko za foty bez albumu :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.