4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten tani kalendarz sie sprzeda :) ..


jak kazde cycki i dupy obrobione na gladko w photoshopie ... ehh pospolstwo i ich swiadomosc fotografii ...
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009

Dla mnie po prostu z pierwszego postu bije hipokryzja. Nie oceniam czy masz wyjściową twarz czy siano na głowie, bo mi to tam rybka. Dla mnie zdjęcie może być w ogóle nie profesjonalne, robione na łące starym kodakiem. Byle było by 'smaczne', gustowne.

Euzebi
Euzebi
  16 czerwca 2009

Niee no zdjęcia masz ładne to trzeba przyznać ale charakterek hmm...(inna bajka)

moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie zdjęcie może być w ogóle nie profesjonalne, robione na łące starym kodakiem. Byle było by 'smaczne', gustowne.


http://www.terryrichardson.com/ [;
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jarowi:Wiem co to jest akt, ale zdjęcia jak do taniego kalendarza, do baraku na budowę. ale ten tani kalendarz sie sprzeda :) ..

Nikt temu nie zaprzecza. Zapotrzebowanie jest na roznegliżowane panny z wypiętymi tyłkami ;) po to ktoś w końcu stworzył ckm, nutsy itp.
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009

wiesz co i napisze fieska? .. jestes pusta lasensja ktora w swoim zyciu jest nikim. bez ambicji . zero kreatywnosci .. po za tym nie znasz definicji niektorzych pojec.. u siebie na profilu napisalas ze jestes bezkonfliktowa.. a ty tu piszesz i wyklocasz sie ze mna .. niech zgadne .. tata ci wkladal lokowke jak bylas mala?

jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009


:mrgreen:
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co i napisze fieska? .. jestes pusta lasensja ktora w swoim zyciu jest nikim. bez ambicji . zero kreatywnosci .. po za tym nie znasz definicji niektorzych pojec.. u siebie na profilu napisalas ze jestes bezkonfliktowa.. a ty tu piszesz i wyklocasz sie ze mna .. niech zgadne .. tata ci wkladal lokowke jak bylas mala?


Argumentum et Humanum ... widze ze sznurek pomiedzy uszami coraz cienszy ... uwazaj bo zaraz peknie i odpadna ...
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Euzebi
Euzebi: Niee no zdjęcia masz ładne to trzeba przyznać ale charakterek hmm...(inna bajka)

dziekuje .. masz racje jestem strasznie zadziorna osoba i jezeli mam sie z kiims klocic oo moja osobe to zrobie to.. chocbym miala na tym ucierpiec mam to gdzies ..
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: masz racje jestem strasznie zadziorna osoba i jezeli mam sie z kiims klocic oo moja osobe to zrobie to.. chocbym miala na tym ucierpiec mam to gdzies ..


wiesz jak to sie fachowo nazywa ?? ;]
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz jak to sie fachowo nazywa ?? ;]

nie interesuje mnie to ;)
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie interesuje mnie to ;)


czyli wiesz ... tylko ze prawda w oczy kole ...
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co i napisze fieska? .. jestes pusta lasensja ktora w swoim zyciu jest nikim. bez ambicji . zero kreatywnosci .. po za tym nie znasz definicji niektorzych pojec.. u siebie na profilu napisalas ze jestes bezkonfliktowa.. a ty tu piszesz i wyklocasz sie ze mna .. niech zgadne .. tata ci wkladal lokowke jak bylas mala?


Nie denerwuj się tak, bo Ci żyłka pierdząca pęknie. Jestem bezkonfliktowa. Czy ja się denerwuje i uważam, że istnieje jakiś konflikt? Ten kto tu jest konfliktowy to chyba Ty. Parę odpowiedzi wyprowadziło Cie tak z równowagi, że z nerwów zaczęłaś się bronić i pisać bezsens. Pisząc cokolwiek do mnie. Możesz cytować używając to tego linka przy każdym poście "Cytuj całość" lub "Cytuj fragment". "Nie należy wedle własnej miary oceniać bliźnich." Jeżeli tego nie zrozumiesz to wybacz ale muszę zakończyć z Tobą rozmowę, bo w dalszy temat to nas nie doprowadzi.
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli wiesz ... tylko ze prawda w oczy kole ...

napisalam ze nie interesuje mnie to ;)
wiesz co ci powiem ? jestem zajebiscie dumna z tego kim jestem .. ty jestes dnem i nigdy nic nie osiagneles tylko siedzisz na czacie - forum bo pewnie znajomi wstydza sie z toba pokazac publicznie ...
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wybacz ale muszę zakończyć z Tobą rozmowę

ja cie o rozmowe nie prosilam... mam przyjaciol z ktorymi moge porozmawiac na wyzszym poziomie nic twoj
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.