4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a po Twoich zdjęciach nie wygląda na to byś Ty to robiła

ja sie bardzo szanuje .. naisalam tak bo znam takie modelki ktore sie nie szanuja -znam szczegoly ;)
Jacek80
Jacek80
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to malo zyje na swiecie profesjonalistow :D ... haha masakrsa.. z tego co widze jestes fotografem ...? moze lubisz piekno .. czyli jakies niedoskonalosci na twarzy itd.. ja tego nie lubie ..

nie obraź się, nie mam nic do Ciebie, ale...
zrobić jakąś korektę, a odpicować dziewczynę tak, że wygląda jak odlana z plastiku, to dwie różne rzeczy (a na 3 focie widać taki efekt)...
w taki sposób to z każdej jednej można zrobić miss universe
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: możic: juz wiem dlaczego tak piszesz.. bo widzialam twoja twarz !.. hahaa


mialas sie wysilic ... pokaz ze cos masz w glowie i wyjdz z tej teksciarskiej piaskownicy ... nawet 7 latkowie nie maja takich plytkich grypsow ...
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009

Nie chcę oczywiście nikogo oceniać i krytykować, ale różnym ludziom podobają się różne rzeczy. Jednym subtelne sesje, innym gołe laski. Gdyby nie było na to zapotrzebowania nikt by tego nie robił.

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Jacek80
Jacek80:

z checia bym ci wyslala orginal tego zdjecia.. lecz nie posiadam ...
po za tym to nie ode mnie zalezy jak bedzie wygladalo zdjecie "PO" wszystkim.
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

najmadrzejsza wypowiedz jaka przeczytalam tutaj
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie bardzo szanuje ..




to jak wyglada nieszanowanie sie ?? o_0
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009

od kiedy zaczelam pozowac ludzie niektorzy zaczeli zle na mnie pisac.. od kiedy tutaj mam konto zawsze ludzie wysmiewali sie z innych ktorzy zalozyli jakis watek .. nic nie macie madrego do powiedzenia tylko wysmiewac sie i prawdopodobnie dowartosciowac sie ... ;) cale szczescie ze nie mam jzu czasu i musze "niestetyn was opuscic... szkoda bo smiechu troche jest z was ;)

moshic
moshic
  16 czerwca 2009

dziewczynko ... ty nawet nie wiesz ile nam smiechu dostarczylas ;D ...

moshic
moshic
  16 czerwca 2009

zreszta ... jezeli ty te swoje popi.:cenzura:.ki nazywasz fashion to zobacz jak wyglada prawdziwy fashion:

http://mateuszjerzyk.digart.pl/ ...

Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sie bardzo szanuje


Gdybyś się szanowała, nie robiłabyś takich zdjęć.
Oprócz rozbieranek nie widzę nic innego.
Jedna sesja w lesie z oczami pomalowanymi jak zorro.
Gdyby była przewaga takich zdjęć, nikt nie ujął by Ciebie jako tanią modelkę.
Nie każda dziewczyna zgadza się na takie zdjęcia ale takie, które twierdzą, że będą przez to popularniejsze (sex sells).
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: naisalam tak bo znam takie modelki ktore sie nie szanuja -znam szczegoly ;)

Rozumiem, że masz na myśli, że za sesję dziewczyny robią to czy tamto, albo rozbierają się do zera by ona (sesja) w ogóle miała miejsce. No to jakby nie było jest brakiem szacunku dla samej siebie, zwłaszcza jak ktoś nie ma odrobinę samokrytyki i za wszelką cenę chce "coś" osiągnąć, nawet jakby to miały to być najbardziej tandetne zdjęcia.

Ale dla innych również skąpe stroje, dwuznaczne pozycje będą się kojarzyć z brakiem szacunku dziewczyny ze zdjęcia.
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009

rzymu od razu nie zbudowano popi.:cenzura:.ony fagasie

moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rzymu od razu nie zbudowano popi..ony fagasie


maials isc ... ale widze ze brakuje argumentacji i psycha siada ... co dziecko ?? ;]
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009

Można też wyciągnąć argument czemu taka np Adriana Lima po sesji dla magazynu Arena nie jest obrzucana błotem i nikt nie mówi, że się nie szanuje.

Może dlatego, że po tysiącach sesji jakie miała ludzie nazywają ją modelką/fotomodelką.

KLIK

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.