4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam Wszystkich..
chcialabym poruszyc tutaj temat modelek ktore za smieszne pieniadze pracuja dla agencji fotografow roznych firm itp. statystyki dobrych modelek ceniacych sie spadly przez amatorki ktore za 100 zł przez 12 godz sesji pakują sie do katalogu np sukien slubnych. kiedys tego nie bylo. " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla. czesto mlode dziewczyny marzace o karierze modelki lub FOTOmodelki uwazaja ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja.. to prawda zyskaja tylko darmowe zdjecia... - i nie zawsze beda one dobrze wykonane. sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety... tak wiec maly apel do FOTOmodelek- dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.

moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sztuka jest to by rewelacyjny fotograf robiacy akty zaproponowal modelce zwykla sesje - fashion, portrety...


:rotfl:

u mnie jest za zdjecia ... i tylko selektywnie ... wiec ciesz sie ze ktos takim amatorkom jak ty chce cokolwiek zaplacic ...
Euzebi
Euzebi
  16 czerwca 2009

"dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac"

1) na szacunek trzeba ciężko zapracować a nie pchać sie do koryta jak świnie.
2) nie róbcie z siebie już takich gwiazd........(tego kwiata jest pół świata) więc na twoje miejsce jest 10 lub 100 innych.

tak to mniej więcej widzę. A więc wszystkim mężczyznom i kobietom mających sie za pępek wszechświata życzę więcej pokory. Amen

4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec ciesz sie ze ktos takim amatorkom jak ty chce cokolwiek zaplacic ...

tobie to bym nie pozowala nawet gdybys zaplacil.
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: " konkurencja" o ile mozna nazwac te amatorki wzrosla


Konto usunięte
Konto usunięte: ze jak pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja


Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny musicie sie wyzej cenic i szanowac ;)) ... amen.


Jak to przeczytałam, obejrzałam Twoje zdjęcia i zaglądnęłam na stronę Twojego fotografa to myślałam, że nie powstrzymam się od śmiechu. Nazywasz się fotomodelką i dajesz rady innym dziewczyną nie zastanawiając się wcale nad sensem Twojej wypowiedzi. Nazywając kogoś fotomodelką posiadam coś innego w mniemaniu jak posiadanie paru zdjęć z dwóch, trzech "seksownych" fashion sesji. :wtf:
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tobie to bym nie pozowala nawet gdybys zaplacil.


:rotfl: ... nawet nie proponowalbym ... jak to mowi przyslowie ludowe:

"z g...na bata nie ukrecisz" ...
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nazywając kogoś fotomodelką posiadam coś innego w mniemaniu jak posiadanie paru zdjęć z dwóch, trzech "seksownych" fashion sesji.

alez ja jestem po wielu sesjach .... TFP - i pewnie nie wiesz co to znaczy jak i komercyjnych ... w sumie to nie wiem po co tlumacze sie tobie., bez sensu ;) zdjecie ktroe zostalo tutaj zamieszczonejest stare ;))
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie proponowalbym ...

bo progi za wysokie co ? :D...
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo progi za wysokie co ? :D...


bo geba zbyt pospolita ... do tego wlosy tragedia ... o pozach ala emo malolaty nie wspomne ...
moshic
moshic
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: alez ja jestem po wielu sesjach .... TFP - i pewnie nie wiesz co to znaczy jak i komercyjnych ...


TFP ?? ... Trzaskam Fotografowi Pale ?? ... to bardzo znany srodek platnosci za sesje ...
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo geba zbyt pospolita

ktos ciebie nie wychowal hmm... ? czyzby mama zawiodla w wychowywaniu synka czy tatus ? a moze glupote swoja odziedziczyłeś po nich? .. starty jak kon a nie znasz slkowa buzia-twarz ..

Konto usunięte
Konto usunięte: do tego wlosy tragedia

dziwne bo jestem modelka dla fryzjerow ;) hmm... widziales sie w lustrze ? twoj zasrost jest obrzydliwy ... fuu ... mezczyzna ktory o siebie nie dba masakra....
jarowi
jarowi
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaza sie nago przed obiektywem duzo zyskaja

Na usta się ciśnie... i kto to mówi.

Mało smaczne jest wypinanie się i świeceniem tym i tamtym w mało naturalnych pozach.
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: TFP ?? ... Trzaskam Fotografowi Pale ?? ... to bardzo znany srodek platnosci za sesje ...

o prosze.. pieniedzy nie bierzesz ale małotaty posuwasz...
4JustBe4
4JustBe4
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na usta się ciśnie... i kto to mówi.

ale czy ja sie rozebralam do naga przed obiektywem ?
Fieska
Fieska
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: alez ja jestem po wielu sesjach .... TFP - i pewnie nie wiesz co to znaczy jak i komercyjnych ... w sumie to nie wiem po co tlumacze sie tobie., bez sensu ;) zdjecie ktroe zostalo tutaj zamieszczonejest stare ;))


Nie zrozumiałaś mnie, dlatego też nie bez powodu się mówi, że modelki są głupie. :mrgreen: Chodzi o to, że mówisz, że kobiety mają się szanować, a sama wystawiasz dupę do obiektywu dla taniego fotografa i twierdzisz, że jesteś modelką. To co masz na maxmodels.pl można zrobić z każdą prostytutką.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.