Jak poznać chłopaka na portalu randkowym?

jak poznać chłopaka na

Jeśli sprawdzasz jak poznać chłopaka na portalu randkowym to znak, że Twoje dotychczasowe metody nie zadziałały, zatem spieszymy z pomocą! Oto sprawdzone i praktyczne wskazówki na udany podryw online!

Krok pierwszy – konto na portalu randkowym

Jeśli chcesz poznać chłopaka na portalu randkowym, oczywiście najpierw musisz mieć na nim konto. Jeszcze nie masz? Na co czekasz?! Darmowe konto założysz tutaj. Pamiętaj, aby dodać dobre zdjęcie profilowe (najlepiej takie, na którym jesteś uśmiechnięta) oraz rzetelnie podejść do wypełnienia danych na profilu. Twój profil będzie bardziej autentyczny i ciekawszy jeśli dodasz więcej zdjęć.

Jakie zdjęcia warto dodać?
– pokazujące całą sylwetkę
– związane z Twoimi zainteresowaniami
– ze zwierzakiem <3
– z przyjaciółmi

Jakich zdjęć NIE dodawać?
– w bieliźnie (chyba że są znad morza)
– jak palisz albo spożywasz alkohol
– jak pokazujesz środkowy palec

Krok drugi – aktywność i inicjatywa

Jeśli naprawdę chcesz kogoś poznać, to tak jak w realnym życiu – trzeba w to włożyć nieco wysiłku. Staraj się systematycznie spędzać czas na poznawaniu nowych osób, warto też zostawić po sobie ślad w postaci głosu +10 na zdjęcie albo miłego komentarza. Nie oddawaj decyzji na tak 'seryjnie’. Przed kliknięciem Tak/Nie poświęć chwilę na zapoznanie się z profilem i obejrzenie kilku zdjęć.

Wracając do wiadomości – to nie prawda, że facet powinien napisać do Ciebie jako pierwszy! Warto wykazać inicjatywę i rozpocząć rozmowę. Pamiętaj też, że miło będzie odpisać coś miłego także osobom, z którą nie chcesz poznać się bliżej.

Krok trzeci – rozmowy

Pisałam już o tym wiele razy: samo 'cześć’ albo 'hej’ to za mało! Oczywiście nie oznacza to, że musisz w jednej wiadomości pisać historię swojego życia, jednak postaraj się, żeby pierwsza wiadomość zachęcała do dalszego kontaktu 🙂 Zadaj jakieś pytanie, opowiedz coś ciekawego o sobie. Jak zacząć rozmowę przeczytasz tutaj. Poza inicjowaniem rozmowy i odpisywaniem na pierwszą wiadomość jest jeszcze cała reszta, czyli właściwa konwersacja. Oczywiste jest, że chcesz się przedstawić z najlepszej strony jednak odradzam zbytnie koloryzowanie rzeczywistości. Kłamstwo i tak w końcu wyjdzie na jaw.

Może ci się spodobać również

6 Replies to “Jak poznać chłopaka na portalu randkowym?”

  1. Każdy szuka swojego ideału zamiast swoich potrzeb… Każdy ma swój ideał lecz na tych którzy nie spełniają, Zadań z wyglądu tracą swoją okazję…. Ja tracę lecz moc wilka,która we mnie siedzi nie pozwoli na złość

  2. Dajcie już spokój, dziewczyny które chcą mieć związek to go mają, nawet nie muszą wchodzić na portale randkowe.
    Tutaj siedzą bo same nie wiedzą czego chcą, czekają na księcia.
    Mając 30 lat przebiegi idące w setki, dzieci z łobuzem szukają dobrego chłopaka do stabilizacji ale zawsze będzie im brakowało karuzeli emocji którą dawał łobuz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *