Gdzie pójść na randkę w czasie pandemii [4 POMYSŁY]

randkę w czasie pandemii

Jeśli nie masz pomysłu na randkę w czasie pandemii, to nasz blog śpieszy z pomocą. Nasze propozycje sprawdzą się zarówno w przypadku pierwszego jak i kolejnego spotkania. Zachęcamy do korzystania z tych pomysłów nawet po lockdownie. Pamiętajcie o przestrzeganiu obostrzeń sanitarnych, nie idźcie na randkę nawet z lekkim przeziębieniem i bawcie się dobrze!

Spacer

Piękna, zimowa aura sprzyja spacerom i poprawia odporność, więc jest to szczególnie dobra opcja na randkę w czasie pandemii. Jeśli macie taką możliwość, w poszukiwaniu pięknych widoków zdecydujcie się wyjechać kawałek za miasto. Pamiętaj, aby umówić spotkanie dość wcześnie, ponieważ zimą szybko zapada zmrok. Na pewno zaplusujesz jeśli zabierzesz ze sobą termos z ciepłą herbatą lub grzańcem jeśli żadne z Was nie będzie prowadziło samochodu. Bitwa na śnieżki i lepienie bałwana wprawią Was w dobry nastrój, dzięki czemu będziecie wspominać to spotkanie z uśmiechem od ucha do ucha!

Morsowanie

Jeśli oboje nie boicie się wyzwań to morsowanie będzie idealnym pomysłem na randkę w czasie pandemii. Dużym plusem jest to, że będziecie mogli ocenić sylwetkę partnera/partnerki już na początkowym etapie znajomości. Tutaj termos z ciepłym napojem również okaże się niezbędny. W związku z tym, że morsowanie stało się tematem wielu memów, odradzamy chwalenie się tym w mediach społecznościowych, inaczej staniecie się obiektem kpin Waszych znajomych.

Wieczór z planszówkami

Ta opcja będzie jeszcze ciekawsza jeśli każde z Was weźmie ze sobą koleżankę/kolegę, którzy są singlami. Na pewno poczujesz się bezpieczniej w obcym miejscu, jeśli będzie z Tobą ktoś znajomy. Poza tym – większa ilość osób to lepsza zabawa i mniejsze szanse na niezręczną ciszę! Każde z Was może przynieść ulubioną grę planszową. Dorzućcie do tego pizze na wynos i macie gwarancję miło spędzonego wieczoru!

Wspólne gotowanie

Jeśli czujecie się na tyle dobrze w swoim towarzystwie, żeby zaprosić swoją randkę do domu, to mamy znacznie lepszy pomysł niż siedzenie przed TV! Zróbcie razem zakupy, kupcie butelkę dobrego wina i ugotujcie wspólnie kolację. Kobiety mają słabość do mężczyzn, którzy dobrze gotują, a faceci uwielbiają dobrze zjeść, więc mamy tutaj win-win situation. Upewnijcie się, czy danie, które zamierzacie ugotować, nie przerasta Waszego poziomu kulinarnego i do dzieła!

Już wiesz gdzie pójść na rankę w czasie pandemii. Więcej pomysłów na pierwsze spotkanie znajdziesz tutaj.

Może ci się spodobać również

7 Replies to “Gdzie pójść na randkę w czasie pandemii [4 POMYSŁY]”

  1. Gospodarka pada na calym świecie. To okazja by zaszczepić bydlo. Ktore na kolana pada przed rządzącymi. Ja mam randki normalne co tydzien sex w lokalu wynajetym. A jadlo i winko zamawiamy

  2. Pandemia jest jak umiera 14% zarażonych… poprostu wirus
    Można powiedzieć w czasach korony ale też już w latach ’70
    Był obecny wiec po co powtarzać w koło ten bełkot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.