Czy można znaleźć miłość w Internecie?

miłość w Internecie

Oczywiście, że tak! Stwierdzenie, że „W sieci ludzie nie szukają poważnych związków” to już dawno obalony mit. Co więcej – badania wskazują, że związki, które miały swój początek online są bardziej udane i rzadziej kończą się rozwodem. Dlaczego zatem warto znaleźć miłość w Internecie?

Jeśli ktoś szuka to mu zależy

Jeśli poznajesz kogoś w życiu realnym, to nie wiesz czy ta osoba jest gotowa na zbudowanie nowej, poważnej relacji. Natomiast jeżeli ktoś zakłada konto na profilu randkowym to prawdopodobnie oznacza, że ta osoba jest faktycznie gotowa wejść w nowy związek. Dzięki temu możesz liczyć na większe zaangażowanie już na początku znajomości. Poza tym na Fotce możesz zaznaczyć jakiego partnera szukasz i sprawdzić czy macie podobne zdanie w kwestiach takich jak dzieci, małżeństwo itp.

Pierwsza randka jest lepiej zapamiętana

Zanim zdecydowaliście się na spotkanie na pewno wymieliliście ze sobą sporo wiadomości i już trochę się zdążyliście poznać. Może nawet rozmawialiście przez telefon lub przeprowadziliście wideorozmowę. To pozwoli uniknąć niezręcznej ciszy na pierwszej randce. Dzięki temu Wasz potencjalny związek ma już łatwiej na samym starcie. Poza tym, podczas rozmów z osobą poznaną w sieci jesteś w stanie dowiedzieć się czy potencjalny partner ma cechy/poglądy, których nie jesteś w stanie zaakceptować. Wtedy możesz zakończyć znajomość bez emocjonalnych konsekwencji. Oczywiście doradzamy podać powód, dla którego nie chcesz kontynuować znajomości, aby nie urazić drugiej strony.

Podstawą jest szczerość

Na nic zda się fakt, że pary, które poznały się przez Internet mają łatwiej, jeśli obie osoby nie będą szczere. Wielokrotnie wspominaliśmy, że jeśli naprawdę chcemy poznać kogoś przez Internet to trzeba być szczerym. Najczęściej ludzie koloryzują w kwestii swojego wyglądu (wzrost i waga), wieku oraz zarobków. Wtedy na pierwszym spotkaniu co najmniej jedna ze stron doświadcza rozczarowania i poczucia, że została oszukana. A to z kolei negatywnie wpływa na dalsze poszukiwania miłości w Internecie.

Potrzebujesz dowodu?

Zgłaszają się do nas pary, które poznały się na Fotce. Możecie je przeczytać w serii artykułów Fotka Love Story. Każda historia jest dla nas wielkim sukcesem i udowadnia, ze można znaleźć miłość w Internecie. Mamy nadzieję, że takich fajnych, szczęśliwych związków jest dużo, dużo więcej!

Może ci się spodobać również

7 Replies to “Czy można znaleźć miłość w Internecie?”

  1. Tak mozna znalezc milosc w Internecie, ale pradziepodobienstwo jest bardzo male. Prawda jest taka ze dating network to jeden duzy biznes. Jeden z tysiaca znajdzie reszta to tylko zabawa.

  2. Ostatnie kilka dziewczyn poznanych które tak ochoczo szukały poważnej relacji w końcu okazywało się ze maja facetów a tu są dla funu i atencji . także no na bank się znajdzie .. Jedna na 10 milionów

  3. Nie wierze juz w to ze kogos poznam przez internet. Wieczne pisanie konczy sie prosba o kod lub wyslanie pieniedzy.

  4. Moja młodsza siostra poznała miłość swojego życia przez internet.Od 10 lat jest szczęśliwą żoną a od 3 lat mamą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.