Jak zacząć rozmowę?

Jeśli już wiesz jak dobrze wyjść na zdjęciu możesz rozpocząć nawiązywanie nowej znajomości. Załóżmy, że spodobała Ci się konkretna osoba i chcesz nawiązać znajomość. Jak się do tego zabrać?

  1. Zacznij od dokładnego obejrzenia profilu tej osoby. Spróbuj wywnioskować czym się interesuje, przejrzyj dokładnie co jest napisane o jej/jego osobowości, stylu życia, poszukiwanym ideale i w ulubionych. 
  2. Przeglądając zdjęcia spróbuj nie skupiać się tylko na twarzy bądź sylwetce. Może ta osoba wrzuca z miejsca z wielu ciekawych miejsc? To by znaczyło, że lubi podróże a to świetny pomysł na rozpoczęcie rozmowy.
  3. OK, wiesz już o tej osobie co nieco, czas zagadać! Postaraj się nie wysyłać suchego ‘hej’, ‘cześć’ albo ‘siema’. Przywitać się jak najbardziej wypada ale później napisz kilka słów o osobie. Na pewno jesteś bardzo interesującą osobą i możesz napisać coś, co zaintryguje rozmówcę.
  4. Jeśli nie wiesz, co możesz o sobie napisać dopytaj o osobę, do której piszesz. Zapytaj o jej/jego zainteresowania, jeśli ma na swoim profilu jakieś ciekawe zdjęcie to zapytaj o jego historię. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Fundamentalną zasadą jest kultura osobista. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany Twoją osobą nie zrażaj się i próbuj dalej! Powodzenia!

Może ci się spodobać również