Jak zacząć rozmowę? [4 proste kroki]

Jak zacząć rozmowę

Jeśli już wiesz jak dobrze wyjść na zdjęciu, możesz rozpocząć nawiązywanie nowej znajomości. Załóżmy, że spodobała Ci się konkretna osoba i chcesz nawiązać znajomość. Jak zacząć rozmowę tak, aby gładko potoczyła się ona dalej? Sprawdź przykłady, które są dobrym sposobem na rozpoczęcie rozmowy.

  1. Zacznij od dokładnego obejrzenia profilu tej osoby. Spróbuj wywnioskować, czym się interesuje, przejrzyj dokładnie co jest napisane o jej/jego osobowości, stylu życia, poszukiwanym ideale i w ulubionych. Jeśli ominiesz ten punkt – nie wróżymy Ci sukcesu.
  2. Przeglądając zdjęcia, nie skupiaj się tylko na twarzy bądź sylwetce. Może ta osoba wrzuca z miejsca z wielu ciekawych miejsc? To by znaczyło, że lubi podróże, a to świetny pomysł na rozpoczęcie rozmowy.
  3. OK, wiesz już o tej osobie co nieco, czas zagadać! Nie wysyłaj suchego ‘hej’, ‘cześć’ albo ‘siema’. Przywitać się jak najbardziej wypada, ale później napisz kilka słów o osobie. Na pewno jesteś bardzo interesującą osobą, więc napisz coś, co zaintryguje rozmówcę. Nie chodzi też o to, aby stawać na głowie i opisywać historię swojego życia na wstępie. Jeśli jednak włożysz odrobinę wysiłku, Twój rozmówca odpisze chętniej na ciekawą wiadomość.
  4. Jeśli nie wiesz, co możesz o sobie napisać, dopytaj o osobę, do której piszesz. Zapytaj o jej/jego zainteresowania, jeśli ma na swoim profilu jakieś ciekawe zdjęcie to zapytaj o jego historię. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Jak zacząć rozmowę – przykłady

Jak widzisz, na powyższych przykładach – jeśli włożysz odrobinę wysiłku w pierwszą wiadomość, to masz większe szanse, że uzyskasz odpowiedź. Miej też na uwadze, że zanim ktoś Ci odpisze, najprawdopodobniej wejdzie na Twój profil. Dlatego warto zadbać, aby pierwsze zdjęcie było przyjemne pod kątem wizualnym. Nie zaniedbuj także opisu profilu i nie zapominaj o wypełnieniu informacji o sobie.

Fundamentalną zasadą jest kultura osobista. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany Twoją osobą, nie zrażaj się i próbuj dalej! Powodzenia! Pamiętaj także, że Fotka to portal społecznościowy i randkowy. Propozycje o charakterze seksualnym zostaw na później – najpierw poznajcie się lepiej.

Może ci się spodobać również

7 Replies to “Jak zacząć rozmowę? [4 proste kroki]”

  1. Witajcie, są wartościowi ludzie tylko trzeba zagadać, samo się nic nie zrobi a na texty „hej” mało kto chce odpowiadać, więc trochę więcej wysiłku i z pewnością ktoś ciekawy się znajdzie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.