Pomysły na Halloween last minute

pomysły na halloween

Halloween w Polsce jest postrzegane jako typowo komercyjne święto ściągnięte zza zachodu. Naszym zdaniem to dzień, który pomoże rozchmurzyć jesienną szarówkę. W tym artykule znajdziesz najciekawsze pomysły na Halloween, część z nich możesz zrealizować w domowym zaciszu.

Pomysły na Halloween w domu

Domówka w przebraniach
Zróbcie to trochę w stylu domówek w amerykańskich filmach dla nastolatów – wystrzelone przebrania i poncz w plastikowych, czerwonych kubeczkach. Nie zapomnijcie zrobić kilku zdjęć – na pewno będziecie miło wspominać ten wieczór!

Babski wieczór z przyjaciółkami
Jak często możesz spędzić więcej czasu ze swoimi kumpelami? Umówcie się na wspólny wieczór i spędźcie go w ciekawy sposób – robiąc sobie halloweenowy makeup czy wycinając dynie. Jedyne, czego wam nie wolno to wyciągać trupów z szafy, tj. dzwonić do swoich ex! 😉 (Nie mam tutaj odpowiednika na męski wieczór, ponieważ nie mam pojęcia co robią faceci kiedy są sami. Panowie – podzielcie się wiedzą w komentarzach)

Noc horrorów we dwójkę
Przygotujcie popcorn albo inne tematyczne przekąski, kupcie składniki na kolorowe drinki i włączcie swoje ulubione horrory! Jeśli oboje, lub jedno z Was nie jest wielkim fanem horrorów to włączcie coś w miarę lekkiego, z humorystycznym zacięciem – na przykład „Krzyk”

Pomysły na Halloween w domu

Straszny seans w kinie
Sprawdź jakie horrory, albo filmy w klimacie Halloween grają tego dnia w kinie i wybierzcie się tam we dwoje, albo paczką znajomych. Niektóre kina z tej okazji organizują także maratony horrorów, jeśli macie wystarczająco sił i odwagi, to polecam!

Klasyczne zbieranie słodyczy
Tutaj przebrania będą absolutnie obowiązkowe. Obudźcie w sobie dzieci i wyruszcie na zbieranie cukierków! Pamiętajcie, aby słowa 'psikus’ nie brać za bardzo do serca i nie wyrządzać szkód innym. Jeśli planujecie robić psikusy, to niech to będzie pajęczyna w sprayu albo rzucenie rolką papieru.

Tematyczna impreza w klubie
Sprawdź, czy w żadnym klubie lub pubie w Twoim mieście nie ma imprezy, na którą wstęp mają tylko osoby w przebraniach. Nawet jeśli to nie jest raczej Twój klimat warto czasem wyjść poza strefę komfortu!

Jeśli żaden z pomysłów Ci się nie spodobał, po prostu wejdź na Fotkę i poznaj kogoś z kim w przyszłym roku będziesz mogła/mógł zrealizować wszystko z tej listy! 🙂

Może ci się spodobać również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *